Zapukės klasė XII (žaisliukų siuvimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 21:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja ir kitos bendraklases. Ash esu Vilnietė, taip pat vaiko priežiūros atostogose. Jau antrą kartą dalyvausiu akademijoje.

turiu klausimą dėl sąrašo.
planuoju pirkti audinį senas-naujas parduotuvėje , kurį geriausia? ten kažkokios dvigubos yra ir T formos. kuo jos skiriasi? ir kaip apskaiciuoti ju ilgi koki imti? nes niekada neteko nieko panašaus siūti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ashtina rašo:

turiu klausimą dėl sąrašo.
planuoju pirkti audinį senas-naujas parduotuvėje , kurį geriausia? ten kažkokios dvigubos yra ir T formos. kuo jos skiriasi? ir kaip apskaiciuoti ju ilgi koki imti? nes niekada neteko nieko panašaus siūti.

Sveika prisijungusi
Smagu, kad jau visos susirinkote.
Koks kailiukas geriausias? Tiek Senas naujas, tiek Ornamentai prekiauja kokybišku kailiuku iš Vokietijos. Rinktis reikia tą, kuris labiausiai patraukia akį ir yra malonus liesti. Kaip jau matėte kailiukai būna moherio, medvilnės, viskozės, taip pat gaminami ir iš alpakos vilnos. Skiriasi plaukelių tankis ir ilgis. Kuo ilgesnis kailiukas, tuo sudėtingiau pradedančiosioms siūti, todėl labai ilgo plauko pirmam kartui nepirkite.
Kokio skersmens diskelių reikia ir kokio ilgio jungtelių parašiau prie schemos. Tos, kurios apsilankys Ornamentuose, ras paruoštas pakuotes iš diskelių ir jungtelių, todėl pardavėjai reikės tik pasakyti, kokio skersmens reikia. T formos jungtelės sudaro nepaslankų sąnarį - galėsite sukioti aplink, tačiau galūnė bus standžiai sujungta, neturės laisvumo, netabaluos. Todėl dažnai meškio galva jungiama kilpelės formos dviem jungtelėmis - teisingai sujungus galvytę galima pakreipti, palenkti, o gerai nesuveržus palikti visai tabaluojančia. Čia jau nelygu kūrėjo sumanymas. Todėl ir parašiau, kad perkate arba 5 vnt T formos, arba 4 vnt T formos+1 dvigubos jungtelės komplektas. Jūsų teisė pasirinkti

Perkamų detalių sąnariams dydis tiesiogiai priklauso nuo jūsų turimos iškarpos - pasimatuojate rankos ir kojos skersmenį, kokio diskelio reikia, paliekant vietos apie 3 mm. Žinodamos reikalingo diskelio dydį, parenkate atitinkamą jungtelę, prie aprašymų nurodyta kokio dydžio diskeliams tinka, nes kuo mažesnis diskelis, tuo siauresnė skylutė jo viduryje ir atitinkamai naudojama plonesnės vielos jungtis. Taip pat dar dedama yra tokia metalinė poveržlė, tačiau Ornamentuose jų neturėdavo, Senas Naujas turi, todėl vilnietės galite pardavėjos paprašyti ir, kaip jie vadina, metalinių diskelių, atitinkamo dydžio pagal jau parinktus diskelius. Jų reikės taip pat 10 vnt. O su kaunietėmis apsieisime ir be jų.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju už išsamų atsakymą, nes planuoju po to ir didesnių žaisliukų siūti, juk artėja kalėdos. Beje namie turiu paprasto polieterinio kailiuko, ar jis tinkamas? ( aišku pirksiu pradžiai geriausią audinį) O tos tikrosios medžiagėlės nesu čiupinėjusi , bet kaip suprantu, medžiaga iš kurios yra siūnamas tedis pirmiausia turi būti visiškai netampri, standi ir tik iš natūralaus audinio.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ashtina rašo:
Dėkoju už išsamų atsakymą, nes planuoju po to ir didesnių žaisliukų siūti, juk artėja kalėdos. Beje namie turiu paprasto polieterinio kailiuko, ar jis tinkamas? ( aišku pirksiu pradžiai geriausią audinį) O tos tikrosios medžiagėlės nesu čiupinėjusi , bet kaip suprantu, medžiaga iš kurios yra siūnamas tedis pirmiausia turi būti visiškai netampri, standi ir tik iš natūralaus audinio.

Labai teisingai supratai. Sintetinį kailiuką, jei jis tamposi, reikia paklijuoti. Naudoti galima, tik man ne prie širdies. Panašiai kaip iš plastikinio biserio vėriniai, kai naudotos medžiagos yra neadekvačios sugaištam laikui. Tačiau iš sintetinio kailiuko gali pasisiūti nemažą pliušinį žaislą su siuvimo mašina. Žaislams yra naudojami saugūs plastikiniai sąnariukai, plastikinės akytės. Dažniau medvilninis kailiukas ir sintetinis kamšalas, kad nealergizuotų.

Klauskit, klauskit mergaitės, taip po žingsnelį viską išpasakosiu

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 01:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tie diskeliai ir sanariukai kažkokia mistika Skaičiau tavo, Zapuke, paaiškinimus ir smegenys sukasi reikia kuo greičiau juos nusipirkti, paliesti ir pasinagrynėti.
Atgal į viršų
zorge1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va nusipirkau kailiuka, akytes, o del jungciu tai nezinau. "Ornamentuose' dave komplektus 20mm ir 30mm, kitokiu jau neturejo. bet dabar ziuriu, kad cia 5vnt ir visi vienodi? Dar nezinau koki sintetini siula pirkti? Jis turi derintis prie medziagos, kokio storio?
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kailiuka siunu su Gutermann siulu. Parduotuvese ji vadina dzinsams skirtu. Spalva derinama prie kailiuko pagrindo: kailis ir pats audinys gali skirtis, vienas sviesus, kitas tamsus. Siulo spalva turi buti kuo artimesne audiniui, kad siules taptu praktiskai nepastebimos.
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir tyla mūsų klasėje Šiandien niekaip nepavyko nuvažiuoti medžiagų, o šitaip nekantrauju pradėti darbą. Taigi varvinau seilę meškinautojų puslapiuose ir iškilo dar vienas klausimas, kaip reikia pagaminti medžiagines savo etiketes, kurios būna prisiūtos prie žaisliuko? Manau kad siūsiu ne vieną meškiuką dovanoms ir būtų smagu prisiūti etiketę su pagaminimo metais ir savo vardu, kad gavęs dovaną žmogus atsimintų kada gi gavo mieląjį meškiuką.
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 22:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei teisingai suprantu, tai mūsų meškis bus labai nedidukas, ar ne? Na jei iškarpas spausdiname ant a4 formato lapo tai jis bus ne didsnis nei 15 cm ūgio.

[ Kv. Lapkričio 07, 2013 19:52 ]
beje, medžiagų ir aš niekaip nenuvažiavau šiandien. Bandysiu ryt.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iš kur gauti etiketes, jau priklauso nuo fantazijos - paprasčiausia būtų pasidaryti pačiai ant juostelės išsiuvinėjant arba tekstiliniais dažais išpaišant. Sudėtingesnis variantas yra spausdintis ant audinio: http://www.instructables.com/id/Inkjet-Printing-on-Fabric/?ALLSTEPS
Tam naudojamas vadinamasis "freezer paper", kurio gali rasti ebėjuje. Šis būdas turi trūkumą, kad tokios etiketės yra neatsparios skalbimui.
Ir paskutinis man žinomas būdas yra užsisakyti austines etiketes. Kai aš ieškojau, LT niekas negamino mažų tiražų. Siunčiausi internetu, berods iš Danijos. Nepamenu, kiek kainavo, bet žinau, kad nepigiai.

Dabar dėmesio, PIRMOJI UŽDUOTIS:
Iki pirmadienio vakaro nufotografuokite medžiagas iš ko siūsite savo meškį (kailiukas, audinukas, sąnariukai su diskeliais, siuvimo, siuvinėjimo siūlai, akytės, kamšalas).

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ashtina, puiki mintis dėl tokios ale etiketės, neturi siuvinėjimo mašinos? Gal etiketes galima gal kur užsakyti?

Nusiaubiau paskutinė Ornamentus jo jau buvau toli gražu ne pirma meškiniautoja.

Parodysiu savo turtus kuriuos nusipirkau ir kuriuos namie radau galbūt meškiukui. Sanariukų neturėjo tokių metalinių- nusipirkau plastikinius gal tiks. Medžiagos nusipirkau dvigubai ir klausimas gal galiu siūti didesnį meškiuką? Jei ne tai užteks medžiagos dviem mažyliams. Kailiukas labai plaukuotas, gal išeis tikiuosi.... soriukas neatsispyriau jis mane pasirinko.....

[/img]

Reiks kito Guterman siūlo nusipirkt, mano kiek šviesokas prie kailiuko nelabai.

Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gutukas koks kailiukas mielas
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi skaičiau mintis iš anksto tai dar nufotografuosiu kamšalą ir siūlą, jei šie daiktai tiks, flizelino lipnaus turiu. Gal galim kažką susikirpti man per savaitgalį geriau nes savaitės metu aš labai užimta
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute rašo:
Jei teisingai suprantu, tai mūsų meškis bus labai nedidukas, ar ne? Na jei iškarpas spausdiname ant a4 formato lapo tai jis bus ne didsnis nei 15 cm ūgio.

Taip, bus nedidelis, aš šitos iškarpos iš anksto nebandžiau, tai negaliu pasakyti, kokio tiksliai ūgio išeis, bet turėtų būti apie 15-17 cm. Taigi ne miniukas Didesniam meškučiui tektų dvigubai daugiau kailiuko pirktis, o taip pat siuvimas ir kimšimas (kas yra itin svarbi meškio gamybos dalis!) užtruktų.

O akims paganyti ir norui pakurstyti, siūlau pradėti naršyti didžiausią virtualų meškių turgelį http://www.bearpile.com/ Apžiūrėkite kokia meškių įvairovė, iš kokių audinių siūnami, kokius bendrus autoriaus bruožus matote ir pan. Tikiu, kad surasite savo įkvėpėjus

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute, man irgi. Man nebuvo neplaukuotų mielų, buvo nieko pusiau sintetiniai.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gutuk, labai sveikintina tavo iniciatyva, tačiau oficialiai akademija startuoja nuo pirmadienio, todėl teks jo ir palaukti Norėčiau, kad siūtum mažylį, nedidindama iškarpos, dėl jau anksčiau mano paminėtų priežasčių. Neabejoju tavo kruopštumu, bet ką galiu žinoti, gal prarasi kantrybę Taigi pataupom tavo kūrybinį potencialą meškiaus asmenybės sukūrimui, sutariam?

Kaip matau nusipirkai plastikinių, vadinamų saugiais sąnariukais ir jei neklystu stiklines akytes. Plastikiniai sąnariai naudojami žaislinio, ne kolekcinio meškio siuvimui. Toks meškis yra saugus žaisti vaikui, todėl jei akelės stiklinės, jos netiks. Siūlau paimti plastikines. Be to su būtent tokiom stiklo akelėm turiu liūdnos patirties - pirkau dvi poras ir viena iš jų išlūžo dar besiuvant :( taigi, nėra labai kokybiškos... kita meškiniautoja minėjo, kad jai buvo taip pat, bet nunešė ir pakeitė į naujas. Todėl saugok čekį

Žaislinis ir kolekcinis meškis taip pat skiriasi savo kimšimu, žaisliniam nenaudojami akmenėliai, kemšama minkščiau. Kolekcinis tuo tarpu yra prikemšamas taip, kad galvos negalėtum įspausti, kūnas vos vos minkščiau, tačiau iš esmės tai yra kaip tekstilinė skulptūrėlė - labai kieta ir sunki, visai ne mielas pliuškis iš Kinijos.

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zapuke, ok klausau nekeliu bangų siųsiu kaip visos. Palauksiu...kantriai

[ Kv. Lapkričio 07, 2013 23:27 ]
Jo bet neturėjo sanariukų būtų tekę laukti, gal dar internetu pažiūrėsiu.

Labai gražių meškiukų, oi su tokiais charateriais yra ten nuorodėlėje. Ačiū

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai nieko baisaus, kad nusipirkai plastikinius, tiesiog paimk porą akyčių, o šitas pasiliksi kitam. Kaip tik bus proga aptarti kaip dedami plastikiniai sąnariai ir kaip metaliniai.
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mažas klausimukas mini kad padažo akytes kas čia per akys tokios nerealios ?
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yra naudojamos skaidrios stiklinės akys, kurias pati nuspalvini, štai tokios:
http://www.glasseyes.com/cgi-bin/products.pl?ref=blanks

ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandžiau vyrui duoti saraša, kad supirktu viską..tai pažiūrėjo taip į mane .... sako: teks tau siūti du , vieną saugų ( nes mano mažoji tikra žaisliukų gerbėja) o jau kita normalų . ir dar juokaisi kad puse medžiagų senukuose gali susipirkt .
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai taip, kai ką galima rasti Senukuose, kaip pvz metalinius diskelius- poveržles, BET jų vidinė skylė yra standartiškai didelė ir siūnant mažesnį meški, jungtelės pralenda per ją kiaurai. Lygiai taip pat ir su jungtelėmis - Senukuose rasit kilpelės pavidalo galvas, kurias reikės sugalvoti kaip suploti į T formą.

Ashtina, mano vaikai žaidžia ir su specialiai siūtu žaisliniu meškiu, ir su kolekciniais, iš kitų meškiniautojų tą patį esu girdėjusi, nieko tiems metaliniams sanariams nepasidaro. Čia tas saugumas, kad neduok dieve metalas neišlįstų. Bet kai meškis gerai pasiūtas, neįsivaizduoju, kaip tai galėtų nutikti.

Mergaitės, kurios nusipirksit audinuko daugiau, nepamirškit, kad puikiausiai galėsite panaudoti baigiamajam darbeliui

ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 13:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne tiek jau ir daug kainuoja tie sanariukai. va važiuosiu viską pirktis, pabandysiu paieškot tinkamo audinio ir Danesoje, gal ka gero ten rasiu.
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ashtina rašo:
sako: teks tau siūti du , vieną saugų ( nes mano mažoji tikra žaisliukų gerbėja) o jau kita normalų . ir dar juokaisi kad puse medžiagų senukuose gali susipirkt .

Ashtina, man tas pats jau sūnus užsisakė pirmąjį meškiuką- nori kad būtų angliakasys jooooo... O dukrytei ir reikės, mergytės.

[u]Zapuke o jei aš turiu plastikines tokias sagutes su kojele apačioje gal tiktų akytems kad nevažiuot į ornamentius?[/u] Ten tos spalvintinos akys tokios kaip gyvos -labai gražios

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gutuk, jei vadovautis, kas saugu vaikui, tada sagutės netinka, nes jų kojelės lygiai taip pat gali nulūžti. Tos saugios akytės užsispaudžia ant audinuko. Bet šiaip, gali naudoti. Juk sau darai, o ne Ne maisto produktų kontrolei
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 218

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.