Zapukės klasė XII (žaisliukų siuvimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 04:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

anksčiau niekad nesidomėjau siūtois lėlėmis ir nemaniau, kad kažkada jas išbandysiu Bet begooglinant tokiu dailybių mačiau... O jų įvairovė labai didelė.

Nuo pačių paprasčiausių:

Tildos lėlėms man trūksta veidų, kažkaip norėtusi man tą veidą ryškesniais bruožais "nulipdyti"

Valdorfinukės jau labiau prie širdies.

Dar pastebėjau, kad neretai lėlės buna su neproporcingai didesne galva:

O šios su sąnariais man tai išvis aukštasis pilotažas, labai norėčiau tokią išbandyti...

Iš Mokytojos pavyzdėlių tai man Janytė pasirodė tikra "fainuolė" ir patraukė akį.

O čia mano Vincas iškeliavo Kalėdų atostogoms į "Italiją"

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 09:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:

Nuostabus audinys Ir figūra meškio graži - lieknas, dailiai nuaugęs Vienintelis minusas į akis krentantis, pilvo raukšlė, matyt šiek tiek pabadavęs Reikėjo dar maisto prikimšt

O taip, ta raukšlė truputį ne į temą, spėju, kad ne tiek dėl iškimšimo spragų kiek dėl iškarpos netobulumo - per daug riestas užpakalis ir įsiuvų nepadariau, tai pats meškis kad ir nėr labai keitas bet prikimštas neblogai, o raukšlę vistiek meta. Bet vidurinėlis patenkintas
Audinukas tikrai superinis, buvau jo užsipirkus tiek (kai vaikiškus rūbelius siuvau), kad dabar meškių galiu pasiūt visiems Lietuvos vaikams (beveik :P )
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manoji valdorfinukė, kuri taip ir nesulaukė savo eilės.

O čia audinuko tamprumas
Ramybės būsena

Į plotį

Ramybės būsena

Į ilgį

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 15:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai issamiai parodytas tamprumas. aciu. Turiu dar toki klausima, ar imanoma su siuvimo masina issiuvineti graziai raideles. koki dygsni reikia naudoti? naudojuosi tokia siuvimo masina bet siuvime esu zalia http://www.google.lt/imgres?newwindow=1&client=firefox-a&hs=wO1&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbnid=_NiqFExjw9LYfM:&imgrefurl=http://www.kasiulai.lt/siuvimo-masinos-brother-siuvimo-masinos-c-158_148.html&docid=uQzgV0_qL5c4JM&imgurl=http://www.kasiulai.lt/images/bq25.jpg&w=519&h=488&ei=JbWlUp6EF46whAfD84HYDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:0,s:0,i:80&iact=rc&page=1&tbnh=204&tbnw=222&start=0&ndsp=18&tx=176&ty=78&biw=1252&bih=587
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi žinok, tikrai nežinau. Mano žinios šitoje srityje siekia tiek, kad yra specialios programuojamos siuvinėjimo mašinos. O ką galima išspausti iš buitinės siuvamosios, tik instrukcija gali padėti sužinoti. Aš naudojuosi senu Veritu, su kuriuo siuvimas kartais prilygsta magijai - pavyks/nepavyks. Bet visada juk galima siuvinėti rankomis, arba piešti tekstiliniais dažais
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 21:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siuvinėjimas įmanomas, tik kaži ar jis bus tobulas- tankiu zigzagu ir jau tada aukštasis pilotažas tų raidžių raitymas prasideda, būna specialios plastikinės permatomos pėdutės, kad matytum, kur ir kada pasukt, sustot ir pan. Bet aš turbūt rankom siuvinėčiau

[ Pir. Gruodžio 09, 2013 18:04 ]
Nooors jei vienos raidės aukštis kokie 10 cm tai gal ir su mašina galima.
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gaila norejau pasiuti lelyte ir ant sukneles issiuvineti mergaites varda, turiu ash ta pedute, bet tokia is manes isuveja... Yurgitute o tu kaip supratau profesionale?
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ashtina rašo:
gaila norejau pasiuti lelyte ir ant sukneles issiuvineti mergaites varda, turiu ash ta pedute, bet tokia is manes isuveja... Yurgitute o tu kaip supratau profesionale?

Oi ne, toli gražu iki profesionalės aš tik labai smalsi, man patinka kuistis, knyptis ir eksperimentuoti, o ir kažkada bendrą puslapiuką su viena pažįstama fb buvom atidariusios (vaikiškų rūbelių), tik nesutapo mūsų žvaigždės ir tempai, o taip pat ir laisvo laiko stygius iš mano pusės.
Turiu buitinę siuvimo mašiną ir netgi overloką, kuris persijungia į plokščiasiūlę, tai savo vaikams sportines kelnes siuvu pati, jau ir maikutes, sau sukneles siuvuosi, tik be įmantrių iškarpų - tiesiog iš trikotažo
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 10, 2013 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tyla prieš audrą?
Na, mano skudurinukė niekaip nesulaukia is manes virsutines savo apdaro dalies, tai keliu foto dar nebaigtos

P.s. Cia uzklasine veikla
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 11, 2013 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jurgita, tikrai puiki užklasinė veikla

Pasidalink, kuo piešei veiduką? Tekstiliniais dažais ar ką nors kitą pritaikei? Ir plaukuosena kokia įdomi, turbūt, tokie siūlai buvo?

Patarimas dėl kimšimo - norint, kad nesusimestų gumbais rankos ar kojos, reikia imti ilgą pluoštą, kuriuo praktiškai visą detalę užpildytum. Žinoma, tai įmanoma tik su vilna arba siuvimui skirtu sinteponu. Kemšant sintepono rutuliukais belieka kuo mažesnius pluoštelius imtil

Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 11, 2013 13:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

veidą piešiau tais pačiais aliejiniais dažais, kur meškį tonavau lengva nebuvo, bet šiaip ne taip
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 02:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir tyla klasėje.. aš va gal jau po savaitgalio parodysiu ką nors, bent jau iš užklasinės veiklos, nes kol kas darbai stovi.. pasiruošimas šventėms, dovanos, šiaip visokie planavimai užima tiek laiko... bet iš tylos suprantu kad čia visoms panašiai.
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano visą kompaniją vėjaraupiai užpuolė. Vidurinėlis iš darželio parsinešė, po savaitės didžkis ir dabar va mažiukas :( tai irgi ne kažką nuveikiau, bet mažas kai prasikapanos, tai imsiu ir padarysiu, jaučiu darysiu Janytę, nes kažką panašaus į Tildą užklasine veikla užsiimdama padariau, o Valdorfo visgi ne man matyt. Bent jau ne šiuo ligotu laikotarpiu.
P. S. Aš ir pati vėjaraupiais neprasirgus... Nuo pirmo kontakto su užsikrėtusiu jau praėjo 2 savaitės su uodegyte, jei iki 19 d. nesusirgsiu reiškias būsiu išsisukus
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, aš irgi darbuojuosi visu tempu. Vis tik šventės ant nosies, o kai daugumos dovanų atsiradimas priklauso nuo mano rankų ir akių darbo, tenka suktis. Aš ketinu imtis japoniukės, bet tikriausiai tai darysiu tuo metu, kai jūs kursite savo baigiamuosius darbelius. O kol kas siuvam Janytę. Nesupratau, kodėl jos iškarpoje autorė kūną padalinusi horizontaliai per pusę, gal dėl to, kad sijonuką įsiūti į vidų. Tačiau man kažkaip nepatiko. Todėl šioje vietoje pakeičiau brėžinuką ir pasidariau ištisą kūnelį.

Paskutinį kartą redagavo zapuke, Sk. Gruodžio 15, 2013 15:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jei tie vejaraupiai tai baisu, ash irgi neprasirgus, teta sake kad buna jog vaikysteje lengva forma zmones buna persirge,kai net nepajaucia. tuomet turi imuniteta. ash irgi galvoju apie jane neteko tokios matyti tai knieti isbandyti
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 15, 2013 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perfotografavau savo lapiuką ir įsikėliau į blogą http://miusla.wordpress.com/2013/12/15/fox-rodger/

Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražus lapiukas. Kažkodėl galvojau, kad turės kažkokių aksesuarų
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 16, 2013 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute rašo:
Labai gražus lapiukas. Kažkodėl galvojau, kad turės kažkokių aksesuarų

Kiek čia mes jau juos užbaigusios, turbūt porą savaičių? Visą tą laiką žiūrėjau žiūrėjau į jį, bet niekas nelipo. Taip ir liko plikas nuogas, kaip pasiūtas.

LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 17, 2013 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, na ir tyluma klasėje Turiu klausima Zapukei, darau Janikę, iškilo klausimas, jos kuodelį ant viršugalvio prikimšt, ar palikt plokščią. Žiūriu, žiūriu į nuotraukas, bet nelabai suprantu.
Sunkiai sekasi man Janę siūti, galvoj Kalėdiniai sausainiai ir pyragai. O dar neturiu siuvimo mašinos, tai ilgokai rankom siūnasi. Bet kažkaip įveiksiu. Vieną vakarą prisėdusi susikirpau, o dabar bandau "sukabinti" visas dalis
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 17, 2013 23:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LapeSnape rašo:
Sveikos, na ir tyluma klasėje Turiu klausima Zapukei, darau Janikę, iškilo klausimas, jos kuodelį ant viršugalvio prikimšt, ar palikt plokščią.

Aš planuoju iškimšti, nes pagalvojau, kad nekimštas neatrodys tikroviškai

LapeSnape
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 23, 2013 13:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Nesmagi tyla pas mus klasėje Prisipažinsiu ir aš nelabai turėjau laiko lėlei siūti. Siuvau skubėdama, iš reikalo. Padariau, bet ir klaidų pridariau. Jų jau netaisiau, nes tuo pačiu metu ir sesei dovanų Kalėdoms meškutę siuvau. Įkeliu savo Janiną:
Kai jau sukabinau dalis prisiminiau, kad reikėjo nufotografuoti iškarpas. Iš gamybos proceso bus tik ši nuotrauka. Sunkiausiai sekėsi suprasti kaip reikia įsiūti į vidų sijoną tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies. Per daugybę bandymų įveikiau Dar nelabai gražiai pasisekė sujungti rankas , bet jau neimu į galvą

Galutinis rezultatas:

Didžiausias apsižioplinimas, kuris labiausiai rėžia akį, nevienodai susiuvau plaukus. Kaip ir supratau, kad juos reikia į vieną liniją sujungti, bet kai pradėjau siūti, beskubėdama pražioplinau.

Na ir pristatomoji nuotrauka Janina ir aš jums visoms linkime gražių švenčių
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 23, 2013 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

siaip labai grazi janina gavosi, tokia silta , o ash tai uzklasine veikla uzsiemus, jane kol kas tik sukirpta, o siaip dariau kelis sutazinius darbelius, tai kazkaip rankos atbukusios, ilgai uztrukau. manau savo jane tarpusventese parodysiu. Beje o kada mazdaug to baigiamojodarbo atsiskaitymas?
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 23, 2013 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
puikiausiai suprantu, kad visos prapuolusios prieššventinėje ruošoje. Juk ir dovanėles reikia daryti, ir namus aptvarkyti, o kur dar siautėjantys virusai, prilimpantys netinkamiausiu momentu.

Labai smagu matyti pirmąją Janytę Dievinu rausvos ir rudos derinį, todėl ji iš karto pavergė mano širdį. Šaunuolė, Lapesnape, esi atsiskaičiusi šios akademijos namų darbus ir dabar jau beliko tik baigiamasis. (Ir be abejo laukiam pasirodant užklasinio meškio )

Baigiamasis atsiskaitymas vyks sausio 11- 12 d. Priminsiu, kad visiškai savarankiškai turite sukurti darbelį ta technika, kurios mokėtės klasėje. Planuodamos savo darbus ne mažiau kaip vieną dieną, o dar geriau dvi pasilikite darbelio fotografavimui. Patraukli nuotrauka tiesiogiai lemia jūsų darbelio bendrą įvertinimą. Esu tikra, kad jau visos patyrėte, kiek laiko trunka žaisliuko siuvimas, todėl labai tikiuosi, kad iki gruodžio 31 atsiskaitysite lėlytes. Neatsiskaičiusios klasės namų darbų negali daryti baigiamojo, o garbingai nebaigusios akademijos - dalyvauti sekančiose akademijose.

Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 28, 2013 13:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasirodau is telefono, kad zinotumet kad nemiegu
Pasistengsiu vakare per kompa sukelt nuotraukas.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 28, 2013 23:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokios linksmuolės sesytės, Jurgita jų šypsenos paskatino ir mane gerą pusdienį skirti savo Janytei. Užbaigt pavyko, tik sijono tetrūksta, bet ir be buvo priglausta miegoti. Ryt bandysiu parodyti rezultatą.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1518

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.