Zapukės klasė XII (žaisliukų siuvimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uch... Na ir įtempta dienelė buvo man šiandien.. Tik dabar prisėdau (na jei neskaičiuosim, kad sėdėjau mašinoj vairuodama). Atrodo jau turiu viską išskyrus mineralinį granuliatą Neatsispyriau pagundai ir visko pirkau dviems meškiams, nes prisižiūrėjus nuotraukų jaučiu, kad užsikabinsiu aš ant jų...
Ir dar noriu prisipažinti, kad kai rašiausi į klasę įsivaizdavau eilinių žaisliukų siuvimą, šiek tiek buvo sunku apsispręst (nes buvo noras ir biseriu pasiuvinėt), dabar gi savyje krykštauju iš laimės, kaip vaikas džiaugiuosi
Laaaaukiu pirmadienio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute man tas pats , taip pat prisipirkau sanariuku ir kitu detaliu dviems tik va medziaga pas mane bus ne ta originalioji.. o ir del klases rinkausi is biserio ir siuvimo
beje siandien senas naujas maciau zurnaliuka su meskiu instrukcijomis
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va, pagaliau grįžau namo po darbų ir apsipirkinėjimo. Aš taip pat neatsispyriau pagundai visko nusipirkti dviems meškinams :-ñ:

Jei nieko pagal sąrašą nepraleidau, tai trūksta tik siūlų susiuvimui Teks ryt lėkti dar ieškoti...

Ir dar neatsispyriau pagundai Seno Naujo meškiukų žurnalui, tai vakaro planas - vakarienė ir tada kibsiu studijuoti žurnaliuką

Beje, pardavėja sakė, kad aš jau ne pirmoji pirkau meškiukų reikmenis, tai net klausinėjo, kas čia vyksta, kad toks bumas užėjo

Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 20:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš turiu klausimą , kai pirkausi buvau pamiršus sąrašą, bet viską teisingai pasiiėmiau, išskyrus iškilo klausimas dėl diskelių. Pardavėja sakė kad reikia pirkti 10 mediniu ir 11 metaliniu mažiukų diskiuku. medinių skersmuo 25 mm, tai visus ir išpirkau. tik va sarase nurodyta 10 diskeliu ir viskas ir kaip supratau turejo but metaliniai.. gal kokios skirtingos technologijos yra
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja kažkurioj žinutėj taip aiškino:

zapuke rašo:

Taip pat dar dedama yra tokia metalinė poveržlė, tačiau Ornamentuose jų neturėdavo, Senas Naujas turi, todėl vilnietės galite pardavėjos paprašyti ir, kaip jie vadina, metalinių diskelių, atitinkamo dydžio pagal jau parinktus diskelius. Jų reikės taip pat 10 vnt. O su kaunietėmis apsieisime ir be jų.

Kaip skaičiau toj meškiukų knygelėje, tai medinį diskelį deda tarp dviejų metalinių, taip a la tie mediniai diskai apsaugomi nuo sulūžimo

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu girdėti, kad visos su tokia gera nuotaika apsipirkinėjate. Net neabejoju, kad sukursite pačius mieliausius meškučius Juk meškutis, tai jūsų pačių jausmų ir minčių atspindys.

Kaip supratau pamokėlių pavadinimas šiek tiek buvo klaidinantis Kažkaip atrodė, kad bendresnis bus geriau, nes negi du mėnesius vieną Teddy siūtumėm Aš jau naršau internete apie skudurines lėlytes ir negaliu atsigrožėti, koks nuostabus jų pasaulis. Kai kurių siuvimo sudėtingumas nenusileidžia meškiams. Beje, ar visos žinote, istorija apie Teddy? http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/biography/Michtoms.html

Senas naujas puslapyje yra įdėtos ir jų pamokėlės. Smalsautojos, galite pasistudijuoti čia: http://senasnaujas.blogspot.be/2012/09/meskiukas-tomis-1-pamoka.html Šitose pamokėlėse rekomenduoja kailiuką prieš tai išskalbti. Aš iki šiol neskalbiau, bet dabar siūsiu iš gauruoto ir galvoju pabandyti. Kurios skalbsite, tai ir padarykite ryt poryt, kad pirmadienį jau turėtumėte išdžiuvusį ir sušukuota. Tik atidžiai perskaitykite informaciją apie skalbimą, ir būtinai prieš tai išsiaiškinkite ir aiškiai pasižymėkite kailio kryptį. Priklausomai nuo kailiuko vienoms ji bus labai aiški, kitoms gali tekti ilgai glostyti audinuką, kol pajusite į kurią pusę plaukeliai glotniai gula, o į kurią šiaušiasi. Rodyklę nusipieškite į tą pusę, kur plaukeliai susiglosto.

Metalinių diskelių reikia tiek pat kiek medinių, nežinau, kodėl sakė imti 11. Kai jau jungsime sąnariukus, viskas paaiškės, kas, ką ir kodėl apsaugo

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zorge1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 13:08    Rašyti temą: Rinkinukas Atsakyti su citata

Sveikos, cia mano kailiukas su medziagele, akytes ir jungtelemis. Kadangi savaitgaliui isvykstu tikiuosi jei kas blogai dar turesiu laiko pirmadieni nusipirkti
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 13:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zorge, kaip matau, viskas puikiai
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai mano priemonės. Trūksta tik siūlo nosiai siuvinėti, namie turiu paprastų siuvinėjimo siūlų, bet jaučiu, kad netiks...
Įkėliau abu komplektus, nes dar nesu apsisprendusi kurį siūsiu pirma. Noriu patarimo Šiaip širdis linksta prie mėlynai balto varianto, bet paskutiniu metu mane valdo rožinė/rausva ir visi jos atspalviai, tai taip ir svyruoju kaip švytuoklė tarp pasirinkimų

[ Št. Lapkričio 09, 2013 11:28 ]
Opps... dabar tik galva ėmė veikti jaučiu būsiu prisidirbusi...
Reikėjo rudą meškį siūti ar ne? Pamačius spalvas visai užmiršau
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 14:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

/manau kad maziausiai svarbi spalva, pas mane irgi ne rudas bus ir ne is specialaus kailiuko
Atgal į viršų
egliukasm
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos mergaites mano kompas uzsilenke ir vaikas sergantis tai iki antradienio turiu bileteni tai bijau, kad negalesiu prisijungti, bet pirmad begsim su kompu i taisykla ir tada i ornamentus begsiu su mazium nes snd bijojau vestis dar i lauka tai va atbegau iki dukterecios prisiduoti del savo bedu, bet tikiuosi kad jei jau kompo nepavyks greit sutaisyti, nes techninis gedimas ne programinis tai nuo treciadienio bent darbe galesiu atsiusti savo foto ir pabendrauti labai persiprasau mokytoja ir koleges
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 01:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Egliukasm sėkmės jums sveikstant

O aš keliu nuotrauką su savo priemonių krūvele. Kailiuko, akyčių ir sanariukų nusipirkau dviems meškėnams, tai nebeapsisprendžiu, iš kurio pirmiausia gaminti

Dar trūksta siūlų meškiuko susiuvimui, tačiau ryt keliausiu pirktis. Tikiuosi daugiau nieko nebetrūksta

Aš jau degte degu nekantrumu pradėti. O kaip jaučiasi visos klasiokės ir mokytoja?

Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 01:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš irgi, man tai dar trūksta akmenėlių ir siūlo..ir kažkaip nervintis pradėjau kad nenusipirkau spec kailiuko..o dar pasirodo ir velimo adatas kazkur pradanginus. niekur nebeturi
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 02:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Akmenukų ir vėlimo adatų manau dar ne taip greit prireiks, tai suspėsi ir viskas bus gerai Aš taip pat gal nebūčiau pirkusi to kailiuko, bet neturėjau tinkamo audinio... Brangokas malonumas...

Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 12:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

swaja rašo:
Akmenukų ir vėlimo adatų manau dar ne taip greit prireiks, tai suspėsi ir viskas bus gerai Aš taip pat gal nebūčiau pirkusi to kailiuko, bet neturėjau tinkamo audinio... Brangokas malonumas...

Visiškai pritariu, kad labai brangokas...na kaip ir dauguma spec priemonių.

Labai šauniai pasiruošusios visos dėl spalvų manau dar įdomiau, kuomet visokių spalvų yra. Aš ir balto noŕėčiau gautųsi toks ledinis mielas meškiukas.

Nusipirkau akmenukų kikoj 2 lt už kg. Dar šiandien siūlų (nes mano guterman šviesesni) nulėksiu.

Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siaip galiu patart kas is vilnieciu tai labai puikiu kailiuku yra danesoje, nusipirkau ten toki tamiai ruda ir jis is kitos puses jau paklijuotas is panasios medziagos kaip peduciu audinys, tik tiek kad gerokai sunkiau bus siuti nes jis ilgesnis nei austiniai audiniai, ten metras medziagos kainuoja nuo 40 lt , kerpa maziausiai 20 cm , tai gerokai daugiau ir pigiau gaunasi. gal kaip pirmam bandymui ir tiks, bet jei pavyks is jo kazka pasiuti tai bent jau maniske gausis tarybine tamsiai ruda meska su zaliom akim. ne taip gaila bus jei nepavyks graziai susikirpti. siaip maciau ir trumpo kailiuko tik ji reiketu su frizelinu klijuoti, ziauriai graziu spalvu. kaune tai kazkas panasaus turetu buti bazese. pirkau ne senas naujas nes nepatiko spalvos, gal viskas ispirkta buvo.. norejau garbanoto kailio, o ten buvo tik eziukui, zalias ilgesnis arba rudi trumpi labai. beje kaip suprantu reikes snukuti ir siek tiek skusti..
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi pasirinkimas senasnaujame pasirode skurdokas, ta balta ir ta rozine buvo vieninteles kurios patiko, bet nesitikeju mazkur kitur kazka gauti, tai emiau, o paskui danesoj begte prabegau pro "kailiuku" eile, bet masiinoj lauke 4 vaikai tai nebuvo progos labai prastudijuot, beeeeeet akis uzkliuvo uz vieno kito, kuriuos isirasiau mintyse i wishlist
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai šiandiena išskalbiau kailiukus, rudas tikrai atrodo graziau išplautas ir sušukuotas, o rožinis lygiai toks pat ir liko, koks buvo

Nebeištvėriau, tai susikarpiau iš popieriaus visas iškarpas ir dabar meistrauju kiniškam pagaliukui rankeną iš modelino. Pamąsčiau, kad turėtų būti nelabai patogu kimšti meškį su paprastu, o ir įrankių prisižiūrėjau internete Tikėkimės, šis mano bandymas bus naudingas ir patogus

Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai kad šiandien turiu darbo kitaip jaučiu paslapčia iš to didelio noro būčiau pabandžius savo jėgom kokį meškių pagaminti
swaja, pasidalink savo meistrystėmis, modelino namie turiu nemažai (netgi tokio, kuris pagadintas spalvine prasme), gal ir man kas šaus į galvą
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yurgitute rašo:
modelino namie turiu nemažai (netgi tokio, kuris pagadintas spalvine prasme), gal ir man kas šaus į galvą

Pritariu

Na viską turiu (ta ilgoji adata tai plonoka- žiūrėsiu jei tiks tai nepirksiu kitos) reikia pažiūrėti kaip dirbsis, mokytoja ar reikia perfotografuoti?

Ant iškarpos būtų smagu kad būtų užrašyta galva, ausis ir tt..... čia gal ateičiai gerai. Ir klausimukas- užlaida siūlei 1 cm?

Laukiam naujos savaitės ir produktyvaus siuvimo. ;0)

Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 11, 2013 03:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ashtina rašo:
aš irgi, man tai dar trūksta akmenėlių ir siūlo..ir kažkaip nervintis pradėjau kad nenusipirkau spec kailiuko..o dar pasirodo ir velimo adatas kazkur pradanginus. niekur nebeturi

Nesinervink, iš esmės tikriausiai elgiesi protingiausiai, nes pirmas blynas galibūti ir prisvilęs, tai visada galima nusipirkti to kailiuko jau antram bandymui, jei patiks procesas ir norėsis dar pasiūti tų meškiukų
Atgal į viršų
ashtina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 11, 2013 03:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai butinai , nes sanariu ir viso kito prisipirkau dviems meskiams
Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 11, 2013 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas sveikinuosi iš pat ryto ir sveikinu visas su oficialia mokslo metų pradžia akademijoje
Och kaip delniukai ir pirštukai niežti
Atgal į viršų
swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 11, 2013 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va ir atkeliavo taip lauktas pirmadienis :-ñ:

Yurgitute, rodausi savo "išradimo nuotraukas". Buvo nupjaustyti gamintos "dešros" galai, tai va ir sunaudojau

Atgal į viršų
Jurtaki
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 11, 2013 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Super idėja
Šaunuolė swaja, o aš begėdiškai vagiu idėją
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 318

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.