Saromanios klase XII (frivolite-ankars technika)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 09:09    Rašyti temą: Saromanios klase XII (frivolite-ankars technika) Atsakyti su citata

Sveikos mano mokinukės,
Džiaugiuosi matydama savo klasėje šias mokines: wanila, RingaileR, Akmeja, katinone, virmante, E-Asta, jocvile.
Ačiū jums už motyvacinius laiškelius, kurių dėka galėjau su jumis susipažinti, pamatyti jūsų daromus darbelius bei pomėgius.
Aš esu vardu Rasa. Kreipkitės į mane tu. Visų vardus kaip ir žinau, tik wanilos dar neiššifravau Pamėginsiu į jus kreiptis vardais, o ne nickais. Jeigu supainiosiu, tai labai nepykite.
Frivolite užsiimu apie 2,5 metų. Tai nėra sudėtingas nėrimas, bet reikalauja kantrybės ir kruopštumo. Juo labiau, kad nėra labai lengva ardyti (kaip kad neriant vąšeliu ar mezgant virbalais). Jau geriau pradėti iš naujo nerti, nei ardyti.Bendrų nėrimo taisyklių irgi tokių kaip ir nėra. Yra tik pagrindiniai elementai, iš kurių susideda nėriniai. Kuriuos ir stengsimės išmokti.
Iš pradžių gali pasirodyti, kad yra viskas sudėtinga, kad niekas nesigauna. Bet neišsigąskite – kuo dažniau laikysite šeivutę rankose, tuo geriau ir gražiau nersite.
Svarbiausias mokslų akcentas bus jūsų baigiamasis darbas. Kurį turėsite pristatyti sausio 11-12 d. Šiam darbui atlikti turėsite 2-3 savaites. O iki to laiko bus namų darbai, kuriuos turėsite atsiskaityti. Jeigu kokio darbelio neatsiskaitysite, negalėsite pristatyti baigiamojo darbo ir gauti diplomo. Bet tikiuosi, kad taip nebus ir visos pabaigs akademiją.
Planuoju jums paruošti 5-6 pamokas. Priklausomai, kaip seksis mokytis.
Oficialūs mokslai prasidės lapkričio 10 d. Tad iki to laiko susipirkite reikalingas medžiagas (rytoj parašysiu, kokių medžiagų reikės) ir galite pasidalinti kokiais pavyzdžiais, ką norėtumėte išmokti nerti. Gal turite kokių nuotraukų, ką pačios sau norėtumėte nusinerti.
Šiam kartui tiek. Laukiu jūsų prisijungiant klasėje

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 11:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Mokytoja ir klasiokes.
Šiandien man laisvadienis. Tik įsijungus kompiuterį, pažiūrėjau ir pamačiau, kad jau yra klasės. Apsidžiaugiau, kad patekau į šitą klasę.
Su nekantrumu laukiu mokslų pradžios.
Laukiu kitų klasiokių.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
virmante
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 13:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja ir klasiokės
Jungiuosi ir aš prie klasės. Tai mano pirmoji akademija, todėl labai dėkinga mokytojai, kad mane priėmė
Su nekantrumu laukiu mokslų pradžios, nors frivolite man kol kas tamsus miškas...Bet gal kaip nors įkrimsiu šį riešutą.
Priemonių kol kas neturiu jokių, na nebent siūlų rasiu savo skrynioj, tai laukiu priemonių sąrašėlio, nes reikės užsisakinėti internetu, o siuntimas gali užtrukti.
Tai pradžiai tiek
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos auksarankes

Smagu atsidurti sitoje klaseje ir su visomis susipazinti
S frivolite irgi kol kas dar nesusidurusi, tad miskas tamsus ir gudus

Siulu manau irgi atrasiu, bet vat del kitko, tai didelis ir riebus klausimas nes su visa seimyna jau ne pirmus metus gyvenu Cekijoje, o cia jie su frivolite ne labai pazystami (kaip beje ir su kitais rankdarbiais )

Bet bandysim gauti

P.S. taip pat mokytojos ir klasiokiu is anksto turiu atsiprasyti, nes vienu metu 7 dienu metu galiu "iskristi" is mokslu 4-5 dienoms. Taip jau iseina, kad laukiu mazes, kuri turetu pasibelsti ant dienu taigi planuot pirmas kelias dienas mokslu sudetinga bet pasizadu neatsilikti ir pasivyti

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiugu matyti, kad jau esu ne viena klasėje
Ringaile, viskas gerai Jeigu nebus tavęs keletą dienų, tai jau žinosim, kad susilaukei Beje, nuoširdžiai sveikinu ir linkiu stiprybės Manau, kad suspėsi viską atsiskaityti iki baigiamojo darbo
Dabar kas dėl medžiagų ir priemonių, tai be abejo pagrindas yra šeivutė, kurią galima ir pačioms pasidaryti, ir nusipirkti.
Šeivučių yra įvairaus dydžio, su ratuku (kur vyniojamas siūlas), su kabliuku. Čia jau kiekvienai pagal skonį ir pripratimą. Neįpareigoju jūsų pirkti šeivutės (kaip ją pasidaryti, galite pamatyti Kvaki klasėje, ankstesnėje auksarankių akademijoje). Netgi esu mačiusi, kaip kitos naudoja segtukus skalbiniams vietoj šeivutės
Asmeniškai aš neriu su didele šeivute, nes man patogu, kai galiu susivynioti daug siūlo ir nepertraukiant siūlo nunerti visą vėrinį. Kuo mažesnė šeivutė, tuo mažiau siūlo susivyniosite, tuo daugiau reikės slėpti siūlo galų Tik, kad su didele reikia priprasti nerti (gali skaudėti pirštukus ).
Ar pirksite, ar pasidarysite šeivutę, visiškai nesvarbu Svarbu, kad išmoktumėte ja dirbti
Pirmai pamokai reikės: šeivutės, storesnio šviesaus siūlo (tiek nėrimo, tiek tinka plonesnis mezgimo siūlas) ir fotoaparato su makro funkcija. Labai jūsų prašau, kuo aiškiau fotkinti nėrinius, kad galėčiau pamatyti visas klaideles
Kitai pamokai reikės ne tik šeivutės, siūlo, bet ir vąšelio (aš pati naudoju 0,6 storumo, bet priklauso nuo siūlo storio), vėrinio užsegimo, karoliukų apie 4-5 mm dydžio, adatos karoliukams prisiūti (galima naudoti vėrimo adatą, galima ir siuvimo plonesnę, svarbu, kad būtų tvirta).
Dar norėčiau, kad parašytumėte, ką norite išmokti nerti, kad galėčiau pakreipti reikiama linkme mūsų mokslus
Ir laukiu apsilankant kitų mokinių

Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu

As aip sykis ziurejau i seivutes, kurias galima pas mus isigyti

Radau sita varianta ir nezinau ar jis tinka

http://www.stoklasa.cz/clunek-frivolite-s-hackem-pony-x117893
[img]http://www.stoklasa.cz/fotkymaxi/040164_1.jpg?20130416081504[/img]

O del to, ka noreciau ismokti

Atgal į viršų
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, bendraklasės ir mokytoja Labai džiaugiuosi būdama klasėje ir tikiuosi greitai kibti į darbus, ir pradėti džiaugtis viena kitos kūrinėliais. Mano vardas yra atvirkščiai užšifruotas mano nick'e "wANILa". Tad susipažinkime aš vardu Lina Priemones daugiau mažiau visas turiu, tik dar šeivutę reikia įsigyti.
O štai keletas darbelių, kuriuos norėčiau ir pati pasigaminti. Mane itin žavi įvairios servetėlės, todėl puošni servetėlė puošianti Kalėdinį pusryčių stalą - mano šių mokslų tikslas

Atgal į viršų
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 19:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Rasa ir klasiokės
Labai smagu būti klasėje . Neįtikėtinas jausmas ir noras mokytis (Rodos su Saromania buvom susitikusios viename konkurse, nes riešinės laimėtojos nuotraukoje )
Truputi neramu, ar "įkandami" man mokslai . Nors esu išbandžiusi daugelį rankdarbio rūšių - frivolė man atrodo labai sudėtingi... Priemones turiu, nes dukra yra bandžiusi nerti, bet labaiu ilga adata. Išmokti notėčiau bent pagrindų, o jau tada galėčiau eksperimentuoti ir tobulėti. Rigailės įkelti papuošalai - super, bet atrodo "aukštasis pilotažas". Nors, ir aš norėčiau išmokti nerti tai, ką galima pritaikyti papuošalams. Tad esu pasiruošusi kibti į mokslus

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ringaile, ta šeivutė kuo puikiausiai tinka Patogu labai, kad yra kartu kabliukas. Aš panašią pati pirkausi, kai pradėjau mokytis. Tik jau vėliau perėjau prie kitokių, nes ratukas pradėjo labai sukinėtis, todėl negalėdavau įtempti siūlo. Iš ties šeivutė yra pripratimo reikalas, ir man labai sunku kažką pasakyti, ar jums patiks tokia, ar anokia. Tiesiog reikia bandyti, mėginti. Ateityje prireiks ir antros šeivutės, nes labai daug nėrinių yra neriama su dviem šeivutėmis bei skirtingais siūlais.
Viija nepergyvenk, tikrai įvaldysi šeivutę Džiugu, kad jau esame susitikusios, kad ir netiesiogiai Teisingai pastebėjai, kad Ringailės įdėtos nuotraukos yra aukštasis pilotažas. Aš ir pati norėčiau gauti šių grožybių schemas ir pabandyti nerti Labai žaviuosi šios moters neriamais papuošalais
O mes iš pradžių mėginsime "prisijaukinti" šeivutę. Pirmąją pamokėlę įkelsiu pirmadienį, o iki to laiko susiorganizuokite reikalingas medžiagas
Lina, sveika prisijungusi prie mūsų būrio Servetėlių kaip ir nenersime mes, bet tu visada gali elementus ir motyvus pritaikyti servetėlei, ar išmokusi skaityti schemą, ją papildomai nunerti ir pasidžiaugti klasėje.
Beje, jeigu kažką nersite su šeivute ne pamokai, tai visuomet kelkite čia nuotraukas Gal ir aš kažką naujo išmoksiu, ar prisiminsiu jau pamirštus dalykus
Dar ligtais nepasirodė klasėje Ayda ir Asta. Bet laiko dar turime sočiai.
Jeigu kyla klausimų dėl reikalingų medžiagų, tai rašykite. Ir pasidalinkite, kaip sekasi "medžioti" šeivutes

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mielos klasiokės ir mokytoja. Jau dieną skaitinėjau ir lankiausi mūsų klasėje, tik neturėjau galimybės parašyti. Kad kreipsiuosi į visas vardais negaliu pažadėti: man sunku greitai įsidėmėti vardus ir veidus
Kadangi šiais metais mano vienas iš tikslų buvo susidraugauti su frivolite, tai turiu ir adatą, ir spec. vąšelį ir šeivutę, tik mažą . Siūlų taip pat į valias, o jei ko pritrūktų, tai manau tą trūkumą bus galima greitai pašalinti
Man tai labai daug kas patinka iš frivolite darbų, ypač mokytojos (čia be pataikavimo). Labai noriu išmokti apnerti kabošonus ir nunerti apykaklę suknelei . Šiaip labai sunku ką išskirti, nes mane labai žavi frivolite elegancija ir lengvumas.

Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 11:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas. Aš šeivutę užsisakiau. Dabar laukiu, kada atveš. Siūlų turėčiau rasti savo lobynuose.
Kokie darbai man patinka? Ką norėčiau išmokti? - man viskas patinka: sagės, apyrankės, auskarai, snaigės...
Pritariu E-Astai, mokytojos darbai tikrai nuostabūs. Jie buvo vieni iš pirmųjų, kuriuos pamačiau ir kurie sužavėjo. Tai buvo stimulas pradėti mokytis frivolite.

Atgal į viršų
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 12:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sakyk, Akmėja, o iš kur užsisakei šeivutę?

Žinau, Rasa, jog servetėlių negaminsim, tačiau kaip ir jau aišku, jog išmokto dalyko ant pečių nenešiosim ir pritaikyt daug kur galėsim Tikiuosi man tai pavyks.
Atgal į viršų
Akmeja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ieškodama internete, kur galėčiau užsisakyti, radau www.SaroMania.lt

Atgal į viršų
virmante
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, aš šeivutę irgi jau užsisakiau, tik iš kito puslapio. Tik nežinau ar atsiųs iki pirmadienio, bet labai tikiuosi:)

Sakykit, o kokio numerio siūliukų reikia? Tiks 50, ar storesnių - plonesnių?
Būtų gerai žinoti į kokius orientuotis.

Ir klausimas ne mokytojai:))) Nu jaučiuosi blondinė... Vakar visą vakarą ieškojau fotike macro funkcijos. Juokingai skamba, bet visada viską fotografuoju įsijungusi automatinį rėžimą. Susiradau internete savo fotiko parametrus - rašo, kad makro funkcija yra. O kur ją rasti??? Gal kuri nors apšvies mano tamsią galvelę
Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 13:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va aciu uz komentara Ruta tuomet uzsisakysiu tas seivutes ir is karto dvi, nes taip pigiau

O del pirmadienio - tai jau prisiduodu, kad panasu, su pirma pamoka ir atsiskaitymu smarkiai veluosiu, nes siandien buvau pas gydytoja, tai veliausiai pirmadieni ryte turiu prisistatyti i ligonine

Virmante makro funkcija paprastai buna arba mygtukas arba meniu pasirinkimas priklausomai nuo foto aparato, pazymeta GELYTES zenklu bent jau Olympus arba Canon taip zymi, del kitu nezinau

Atgal į viršų
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 14:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane tai yra fotike toks ratukas ant kurio galima pasirinkti guide paslaugą

tuomet ten jau renkuosi "fotografuoti iš arti" arba "fotografuoti iš l.arti", abiem atvejais naudojamas macro rėžimas tik vienu atveju stipriau, o kitu silpniau.

Jei pas tave nėra to ratuko, tuomet turėtų viskas būti meniu skiltyje.
Arba dar vienas variantas, mygtukas arba piktogramėlė su gėlytės atvaizdu. Ten taip pat macro rėžimą nustatyti galima.
Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos Matau, kad likau paskutine (vakar visa diena labai dirbau, tai tik siandien uztikau musu klase ). Labai dziaugiuosi cia patekusi ir moksluose stengsiuos nebut paskutine Seivute siokia tokia turiu (metaline), tikiuosi pradziai tiks, o paskui bus matyt. Siuliuku tikrai nepritruksiu, noro mokytis - irgi Kas link noru, tai mane labiausiai domina papuosaliukai, nors ir i visa kita nespjaunu. Noreciau ismokti nerti kazka tokio:

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 15:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū merginos už pagyras Stengsiuosi jums viską perteikti, tai ką moku aš. Asta, sveika prisijungusi į mūsų būrį .
Irma, nesi tu "blondinė", aš pati dar labai daug funkcijų fotoaparato nežinau Jeigu nerasi macro fukncijos, tai rašyk , mėginsiu pagelbėti.
Ringaile, jeigu klasiokės nesupyks, tai pamokėles galėsi atsiskaityti vėliau. Svarbiausiai, kad spėtum iki baigiamojo darbo, nes kitaip negalėsi pateikti paskutinio darbo. Beje, ar pirmagimės laukiesi?
Irma, dabar siūlų storis kaip ir nesvarbu. Pirmai pamokai atlikti reikės nedaug siūlo, tai specialiai nepirk, o paieškok, gal kokių turėsi šviesios spalvos. Storis gali būti ir 30, arba 1,5 mm vąšeliui (bet čia tik pirmai pamokai). Antroje pamokoje mokysimės nerti vėrinį (ar apyrankę), tad jau galima siūlą rinktis plonesnį (40 ar 50 storio). Asmeniškai aš neriu su plonais viskoziniais siūlais. Bet jums dar nerekomenduoju imti plonų siūlų, nes bus sunku nerti.
Kas turi laiko gali pasiskaityti Kvaki klasę, kur jau buvo mokoma nerti šeivute. Ten yra gerai aprašyti pagrindiniai motyvai. Bet jeigu neturit laiko, tai ne bėda. Stengsiuosi kuo išsamiau perteikti pagrindinius elementus ir ne tik
Lina, tikrai išmoksi nerti šeivute ir šiuos nėrinius galėsi pritaikyti labai daug kur, taip pat derinti su kitomis technikomis. Viskas priklauso nuo fantazijos ir noro Beje, Kvaki įdėjo nuotrauką, kaip atrodo savos gamybos šeivutė
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=432604#432604 Jeigu kas nenori pirkti, gali pasidaryti. Pradžiai tikrai užtenka tokios šeivutės, o vėliau jau nuspręsite, ar jums reikia pirkti, ar ne
Jeigu neklystu, tai dar Ayda neprisijungė prie mūsų būrio.

[ Tr. Lapkričio 06, 2013 12:53 ]
Sveika Ayda
Kaip tik kai aš rašiau žinutę, ir tu parašei
Šeivutė tikrai tiks (jeigu neklystu, tai ji yra su ratuku ir kabliuku, vadinama sovietinė). Aš tokių turiu gal dvi, ir būtent jos buvo startas į frivolite
O antroje pamokoje mokysimės nerti panašų vėrinį, kaip kad tu įdėjai nuotrauką

Atgal į viršų
wanila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, aš kaip tik pati paklausiau kvaki kaip atrodo ta savadarbė šeivutė. Pati planuoju tokią pasigaminti iš senos McDonald nuolaidų kortelės, kad pinigėlių neleisčiau Jei nesigaus tokios prisijaukinti, tuomet pirksiu Kai pasigaminsiu, galėsiu pasirodyt savo inžinerinius gabumus
O sau siūliuką jau radau. Kaip tik tokio storesnio rožinio nėrimo siūlo buvo užsilikę, mano siūlų dėžiukėj. Tai dabar nekantriai laukiu pirmos pamokos.
O dar nekantriau laukiam Ringailės leliuko, tai bent šventę apturėsim savo klasėj
Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saromania rašo:

Šeivutė tikrai tiks (jeigu neklystu, tai ji yra su ratuku ir kabliuku, vadinama sovietinė). Aš tokių turiu gal dvi, ir būtent jos buvo startas į frivolite
O antroje pamokoje mokysimės nerti panašų vėrinį, kaip kad tu įdėjai nuotrauką

Taip, seivute su ratuku ir kabliuku, tik tas kabliukas, tai ka as zinau.... kazi ar juo iseis naudotis. Na bet ne beda - kabliuku pas mane nemaza kolekcija O del antros pamokeles tai pradziuginai. Labai man patinka papuosalus nerti, tik su adata neriant jie gaunasi tokie "skysti", nelaikantys formos. Su seivute, manau, bus zymiai tvirtesni

Atgal į viršų
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wanila rašo:
Pas mane tai yra fotike toks ratukas ant kurio galima pasirinkti guide paslaugą

Arba variantas - jau ant nuotraukos nepaisysiu, bet kitas ratukas, kur zemiau OK/FUNC raso, ten is kaires puses - GELYTE didele yra kiek matau, tai va ten ir yra macro funkcija.

Citata:
Ringaile, jeigu klasiokės nesupyks, tai pamokėles galėsi atsiskaityti vėliau. Svarbiausiai, kad spėtum iki baigiamojo darbo, nes kitaip negalėsi pateikti paskutinio darbo. Beje, ar pirmagimės laukiesi?

Aciu ir tikrai taip, laukiuosi pirmagimes, milzines - zada pirmadieni visus 4 kg sverti cia kaip gydytojas pasake, nu "trupinelis tikrai nebus" sakau aciu.

Pabandysiu ir as pasidaryti seivute, nes tos kuria radau nespesiu nusipirkti, gausiu prasyti, kad kas is draugiu saviske paskolintu arba nupirktu ir atveztu

Atgal į viršų
virmante
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 23:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Didelis didelis ačiū RingaileR ir wanila
Yra pas mane ant fotiko didelė gėlytė, tik nežinojau, kad tai JI
Na reikės išbandyti.

RingaileR man irgi pranašavo, kad manoji panelė bus virš 4 kg, kiek darė echo vis akcentavo, kad labai didelė, o gimė standartinė 3,5 kg
Ta technika irgi ne visagalė
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 08:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,

Irma, džiaugiuosi, kad atradai makro funkciją Pamėgink pafotografuoti su ja
Rigaile, linkiu tau lengvo gimdymo O su kūdikio svoriu, tai ne visada pasako tiksliai Mano pirmagimiui tai pasakė tikslų svorį. O mažylei prognozavo 3,5 kg, bet gimė beveik 3,9 kg. Oi laukiam mes laukiam ypatingos mokslų pradžios
Beje, Ringaile nepergyvenk, kad nespėsi nusipirkt šeivutės. Savadarbė šeivutė pradžioje yra pats tas
Ayda, aš ir tuo kabliuku nepasinaudodavau O dėl adatos tu esi teisi. Todėl aš dar nesimokiau ja nerti, nes, kiek esu skaičiusi ir domėjusis, tai su adata darbeliai yra "skystesni", nors neriasi žymiai greičiau. Su šeivute jie tikrai yra tvirti, be abejo, dar priklauso ir nuo siūlo, bei nėrimo.
Lina, būtinai pasidalink savo inžineriniais gabumais Labai smalsu bus pamatyti tavo šeivutę

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
inventorizavau savo turimus turtus, tai turiu dvi šeivutes: vieną su kabliukų, o kitą be, tik ji gal per maža bus: 6,5 cm?
Tik neįsivazduoju kaip jomis teks darbuotis, tad man reikės viską detaliai pasakoti (apžiūrėjau ir nesupratau ką daryti)
Ringaile sėkmės ir lengvo bei sklandaus gimdymo

Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Asta, manau, kad neturėtų būti maža šeivutė. Aišku, neriant didesnį nėrinį, siūlas pasibaigs ir teks vėl vynioti Bet pradžioje išmok nerti su turimomis šeivutėmis, ir tuomet jau matysi, kokios pati nori ir tau reikia. Didesnę visada spėsi įsigyti
Kaip nerti pasistengsiu mokyti nuo pat pradžių, tik pradžioje susivyniokite siūlą ant šeivutės (pas ką yra ratukas - tai ant ratuko). O kaip laikyti, ir kaip nerti, tai įdėsiu nuotraukas ir aprašymą pirmadienį. Jeigu sunkiai seksis mokytis pagal nuotraukas, tai paieškosiu video medžiagos

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.