Laisvalaikis
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Audriuskl
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 08, 2019 04:39    Rašyti temą: Laisvalaikis Atsakyti su citata

Ar dirbiniai yra jūsų laisvalaikis ar profesija? Jei taip tai ką auksarankiai veikiat laisvalaikiu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Trumasto
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 15, 2019 17:18    Rašyti temą: Re: Laisvalaikis Atsakyti su citata

Audriuskl rašo:
Ar dirbiniai yra jūsų laisvalaikis ar profesija? Jei taip tai ką auksarankiai veikiat laisvalaikiu?

Dėja kolkas tik hobis, nors labai norėčiau kadanors paversti profesija. Mėgstu keliauti, prieš 3 metus buvau Australijoje aplankyti draugus ir visiškai įsimylėjau šalį. Šiemet jau turiu kelialapį po Australiją ir Naujają Zelandiją https://travelplanet.lt/keliones/okeanija/australija/kelione-i-naujaja-zelandija-ir-australija nes draugai apie pastarąją daug gėrio pripasakojo. Na savaime aišku ir Žiedų valdovą mačiau, kaip gali nesusižavėti ta gamta.
Atgal į viršų
Ausrytuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 14, 2019 16:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai užimą didžiąją dalį mano laisvalaikio, bet tai nėra mano pagrindinis užsiėmimas laisvalaikio metu. Dažniausiai norisi pabūti gamtoje, ypač nuo vaikystės labai patinka jodinejimas zirgais . Tai ir stengiuosi kaip įmanoma dažniau pasinaudoti galimybe ir taip praleisti savo laisvalaikį.
Atgal į viršų
pelene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 28, 2019 09:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kurioms rankdarbiai tapo pragyvenimo šaltiniu, sakykite ar jie vis dar teikia malonumą kaip teikdavo, kol buvo tik hobis? Aš to labai bijau. Nes juk hobį reikia turėti. Dabar užsibrėžiau įgyvendinti seną svajonę ir nusipirkti dviratį, tik kaip išsirinkti? https://www.bikko.lt/pagalba/moteriski-dviraciai/ tie vintažinio stiliaus man tokie romantiški atrodo. Gal tokio tipo ir imti? Juk ne sportinių rezultatų siekimui, o svajonės įgyvendinimui jo noriu
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.