Ką mes skaitome?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:34    Rašyti temą: Ką mes skaitome? Atsakyti su citata

Sveiki visi aplankę šią temą .
Joje padiskutuosime apie skaitytas knygas, parašysime labiausai patikusias ir nuobodžiausas ( ).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hm, manau, kad šiai temai nebus lemta likti, bet surizikuojam
Vat baigiau vakar Bacho Džonataną Livingstoną Žuvėdrą Viską taikiau žmonėms, nors knyga apie paukščius. Patiko

Pradėjau Prozako karta

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandome surizikuoti . O aš tai kaip būsima 8-okė labai mėgstu seriją „Beveik suaugę“. Labai įdomios knygos, tačiau įdomiausia mano skaityta „Agnesės Sesilijos istorija“
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O...Sudėtingos knygos...Ta prasme ne man.

Aš tai skaitau Charles Dikens "Didieji lūkesčiai"
Manau, kad esu skaičiusi ją Didžiosios klasikos pavidalu, bet dabar nebėra ką namie skaityt ir pradėjau...Tiksliau tokia jau pradžia, virš 200pusl perskaičiau...

Mėgstu prie kompo ilgai (iki 24h) sėdėt ir vėliau dar pora valandų knygas skaityt...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai didžioji klasika nebent kai užklasiniam puslapių reikia ( ) šiaip labai jau trumpinta, dar pamiršau pasakyti kad labai mėgsu Žiulį Verną . Nepakartojamos jo knygos
Atgal į viršų
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liucija - nesudėtingos. Bachas ypač. Plona maža knygutė, bet priverčia susimąstyti
O "Beveik suaugę" aš beveik visas sukramčiusi Ypač jos padeda įsivažiuot į skaitymo periodą...

O Didžiuosius lūkesčius aš skaičius Nebloga, bet yra geresnių

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 13:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku yra geresnių...Tiesiog namie nieko geresnio neradau...O iš "beveik suaugę" irgi esu skaičiusi...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Igneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi labai patinka knygos is ''Beveik suauge'' serijos. Kartais ir ''N-14''
knygu serijos. O seip tai megstu as tokius skaitalus-lengvas ir paprastas , bei idomias knygas.Ypac kur buna apie paaugliu gyvenima ir meile ir t.t
Aisku neiskaitau tu knygu apie meile tokiu jau labai labai vaikisku, anksciau skaitydavau . tai tiek...

Seip labai patinka Hario poterio filmai , dievinu juos , laukiu naujos dalies kine , o vat knygu nemegstu skaityti , netraukia manes.Seip fantastikos nemegstu

Papuošiu Jus visomis progomis !
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai kai pradėjau skaityt Hario Poterio knygas tai nelabai patiko. Man asmeniškai tie skyriai labai ilgi, po 20psl, daugiau ir labai išpėstai . O filmai tai ir man patinka
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl Hario poterio tai man patinka, bet galbūt kai įsiskaitau, nes pradžioje dažnai būna nuobodūs nieko nereiškiantys skyriai...O vėliau visai nieko...tik kad aš knygų neperku, imu iš bibliotekos ir nėra paskutiniosios, naujausiois vis dar

o jūs skaičiusios "Princesės dienoraštį" ir kitas tos knygos dalis?

Atgal į viršų
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 16:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as tai visas Hario Poterio knygas perskaicius o dabar meginu iveikt ''Altoriu sesely"..virs 900psl..linksma knygute

Liucija-> as ligu kazkada seniai skaiciau princeses dienorascio pirma dali.. bet filmas labiau patiko

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"Altorių šešėly" - labai intriguojamai skamba, gal ušduosi autorių - paieškočiau ir aš...

Atgal į viršų
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ja parase Vincas Mykolaitis Putinas

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O mano "Altorių šėšėly" tik 600 puslapių Mokytoja atkėlė iš pavasario mums ją į rudenį, tai reikia kažkaip perskaityti iki rugsėjo. Nors aš neturiu laiko prisėst prie knygos normaliai Liucija, Tau ją reikės skaityti vienuoliktoj klasėj, dabar, man atrodo, dar per sunki knyga būtų

Iš visų per mokslo metus skaitytų labiausiai įstrigo F.Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė". Tokią knygą reikia skaityti lėtai, bet kadangi man tokios prabangos nėra, tai aš 600 puslapių knygą per tris knygas prarijau. Paskui spektaklį žiūrėjom, man labai patiko. Tai tokia knyga, kuri arba patinka, arba ne. Visgi kitiems per daug sunku būna skaityti psichologinę kovą...

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Altoriu seseli labai neidomi.

Princeses dienorascio skaiciau visas keturias dalis, man idomi knyga
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indručiuk, skaitei? Drįsčiau pasiginčyti, nes visi, kurie skaitė sakė, kad labai įdomu. Pirmi 60 puslapių nuobodūs, o vėliau vis labiau įtraukia.

Paskutinį kartą redagavo Liepa, Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:23. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man kaip tik Altorių šešėlį buvo įdomi knyga, perskaičiau per nepilną savaitę
O dabar tai skaitau Dostojevskio knygas, dabar skaitau Jaunuolis , o po to skaitysiu Nusikaltimas ir bausmė

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liepa , ne siaip pavadinimas neidomiai skambejo . Visos tai neskaiciau, bet sesei reikejo skaityti, tai ir as kokia puse perskaiciau. Ten apie kazkoki kuniga ane?
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iš pavadinimo apie knygą spręsti nereikėtų, juolabiau kai kalbama apie klaską, tokią knygą, kurią nori/nenori, bet išsilavinęs žmogus turėtų perskaityti. Taip, apie kunigą.
Šiek tiek per anksti skaitei, po poros metų skaityti bus įdomiau Juk ne veltui sudaromi rekomenduojamų knygų sąrašai klasėms. Parenkamos knygos pagal amžių

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pagal tai kokio amziaus ka turetu skaityti tai mano nuomone nesamone, nes kiekvienam zmogui individualiai.

Zinoma, gi kad ne pagal knygos pavadinima, tiesiog kvailai nuskambejo klausimas ar skaitei. Jeigu rasau, kad neidomi reiskias skaiciau. Beja, mano sesei ji taip pat buvo tragedija, siemet ji pabaige 12 klasiu.

Taip pat apie ta issilavinima, kartais nervina, kad sudaromi remai i kuriuos "normalus" kitu atzvilgiu zmogus turi tilpti. Jeigu jis neskaite knygos kuri jam neidomi (sneku ne apie save) ar nemate kokio dokumentinio filmo nereiskia, kad ji kvailas.

Vienu zodziu, visai nusivaziavau nuo temos.
Atgal į viršų
Igneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mama seniau buvo nupirkus'' Princeses dienorstis'' 3 dalis . tai zinokit dar nepalieciau as tu knygu.Draugei labai labai patinka.Manes net netraukia.kazin ar verta skaityti?

Papuošiu Jus visomis progomis !
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip gaila, kad man ankstoka - priešingai negu Indručiuką mane pavadinimas sudomino...
O mums tų sąrašų rekomenduojamų jau seniai nebeduoda...
Indručiuk,-> yra ir 5-ta dalis

Indruciukas rašo:

Taip pat apie ta issilavinima, kartais nervina, kad sudaromi remai i kuriuos "normalus" kitu atzvilgiu zmogus turi tilpti. Jeigu jis neskaite knygos kuri jam neidomi (sneku ne apie save) ar nemate kokio dokumentinio filmo nereiskia, kad ji kvailas.

Žinoma nereiškia, man neteko dar su tokiais susidurt...jei galiu pasmalsaut, kas jau čia taip daro?

Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indručiuk, individualiai, bet yra tokių knygų, kurios paaugliui yra per sunkios. O jeigu skaitei pusę knygos, tada rekomenduoju perskaityti kitą pusę. Tik galbūt vėliau, ne dabar. Daugelis knygų gali atrodyti neįdomios, bet po kiek laiko susiguli ir atsiranda įdomių ir vertingų dalykų. Skaitant Dostojevskį mane tarpais migdė, galvojau, ko aš ją skaitau, bet perskaičius ir viską "suvirškinus" nesigailėjau.
Yra daug dalykų, kurie mums nepatinka, bet mes juos darom. O knyga įdomi ar ne, žmogus gali nuspręsti kai ją perskaito.

Šiuo atveju "Altorių šėšėly" praverčia rašant rašinius, interpretacijas, per egzaminą daugelis remiasi būtent kontekstais iš "Altorių šėšėlio". Todėl ir skaityti ją verčia mokykloj, įdomu ar nelabai, tačiau paskui daugeliui praverčia. Vienais metais per lietuvių egzamino įskaitą egzaminuotoja paklausė mokinės kažkokio tai klausimo, ji į jį nesugębėjo rišliai atsakyti, tada egzaminuotoja pkalausė, ar ji skaitė "Altorių šėšėly". Kai išgirdo neigiamą atsakymą, mokinę iš karto paleido iš egzamino ir parašė minimalų įvertinimą. Taip jau yra, kad mokytojos turi savas knygas...

O žmogus kvailu nelaikomas, jeigu neskaitė kokios nors knygos
Vienas mano grupiokas iš viso tik Dostojevskį per visus mokslo metus perskaitė, tiesiog piktybiškai neskaito, bet jo iškalbumas ir mąstysena tai ohoho. Su juo kalbantis gali labai greitai susimauti, nes jis moka žmogų paveikti savo žiniomis, todėl atsikirsti ne visada pavyksta
Knygos labiau skirtos pačiam, kad turėtum įdomių minčių, konteksto kalbantis, bet ne kažkam pasakyti, jog va perskaičiau, todėl aš toks ir toks
O kiekviena knyga, įdomi ar ne, kažkuom bus naudinga

Paskutinį kartą redagavo Liepa, Sk. Rugpjūčio 17, 2008 18:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na čia jau iš Tavo pačios žinutės:
Liepa rašo:
Iš pavadinimo apie knygą spręsti nereikėtų, juolabiau kai kalbama apie klaską, tokią knygą, kurią nori/nenori, bet išsilavinęs žmogus turėtų perskaityti.

O jei iš mano reikalaujamų perskaityt visai neseniai liepė "Baltaragio malūną" . Kai kurie sakė labai neįdomu, ir t.t bet man tai labai patiko...

Atgal į viršų
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 17, 2008 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai neskaičiau, bet norėčiau perskaityti, pagal filmą tai manau kad verta Igneta .

O aš vakar pradėjau skaityti „Lili B. užrašų knygelė“. Pakankamai įdomi knyga .

Gal kas skaitė „Da Vinčio kodą“? Man sakė kad labai įdomi, tačiau dar abejoju ar verta paimti ją į rankas?

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 138

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.