Siuvimas
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 21:14    Rašyti temą: Siuvimas Atsakyti su citata

Zinau, kad cia yra nemazai siuvanciu. Gal pasidalintumete savo darbeliais? As anksciau siudavau lelems, bet beveik nebeliko tu rubeliu. O siandien kazkas uzplauke, atsisedau - suveriau lelei karolius, pasiuvau bliuskute, sijona, dar svarkeli norejau, bet jau patingejau...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš siuvau mokykloj prijuostę ir lėlę.

Dabar turiu tik mažytę tos lėlės foto

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai grazi. Mano sesuo siuvo mokykloje pagalvele - laabi fainas ciuckis isejo. Dar pamenu ir mes per darbus siuvome toki pauksteli - tikra kankyne - pabandysiu ryt paieskoti ir nufotkinti...
Atgal į viršų
linuxe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikuiosi jums pades bent kiek ismokti siuti ,cia radau viena rusiska zurnaliuka is kurio paversiu: Dabar kaip ismatuojam manikena siuvant tik bliuskutes,svarkus ir tai p toliau...Sijonam ir kelnem bus kita dienele . http://www.osinka.ru/Sewing/Modelling/Basic/Merki.html
1.Reiketu ismatuoti visa ugi(geriausia uzsidejus knyga ant galvos,nuo virsugalvio iki pedu apacios)
2.Krutines apimtis(
3. Juosmens apimtis
4.Klubu apimtis
5.Krutines aukstis(matuojamas nuo peties i krutines centra,arba nuo krutines centro iki juosmens)
6.atstumas tarp abieju krutu
7.Kaklo apimtis is priekio(matuojama kad nustatyt kalo iskirpte,arba galima apskaiciuot ismatavus visa kalo apimti)
8.priekio ilgis iki juosmens(matuojamas nuo auksciausio peties tasko)
9.Nugaros ilgis iki juosmens
10.Peciu plotis
11.Krutines apimtis ties pazastim
12.Nugaros apimtis ties mentimis(matujama tik is nugaros,nuo vienos rankos iki kitos horizontaliai iskiliausiose menciu vietose)
13.klubu aukstis
14.Kaklo apimtis (matujama visa kalo apimtis)
15.Rankos ilgis iki rieso(matuojama sulenkta alkune)
16.Rankos virsutines dalies apimtis(matujama ties pazastimi)
17.Rankos apimtis ties alkune
18.Rankos apimtis ties riesu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 23, 2007 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia dar adresiuku kur galima pasiieskoti visokiu graziu dalykeliu:
http://picasaweb.google.com/sonia3313/COSTURARr123qyr
http://picasaweb.google.com/sonia3313/COSTURAFIGURINHIOBEBE
http://picasaweb.google.com/sonia3313/COSTURAMUECASDEMEDIAS
http://picasaweb.google.com/sonia3313/COSTURAMAILFROMCHOKVARIOS
http://picasaweb.google.com/sonia3313/COUNTRYANGELESSUELTOS

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 23, 2007 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

cia mano sijonas
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 23, 2007 19:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smilsee, saunuole

anksciau labai daug siudavau. prasidejo nuo 5os klases, kai prireike naujo sijono i diskoteka. budavo, mieste prie universalines stovedavo sukirpeja su savo staliuku, tai bepigu budavo. taip daugiausia burdomis naudojuosi, tik daznai pakooreguoju modelius. o siuvu viska, net paltus sau ir seimynai. tik dabar radau kitoki uzsiemima, tai niekam daugiau laiko nebera. o gaila- ir pinigu nebesutaupau, ir originali nebesu

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 23, 2007 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As siuti nemoku, bet tokius paprastus dalykus kaip uzuolaidas ir patalyne siuvu pati. Uzuolaidas jau esu sukelusi uzuolaidu temoje, o patalyne manau niekam neidomi . Taip pat staltiesiu, serveteliu, pagalveliu ir kitokiu buitiniu reikaliuku pati pasisiuvu, zodziu viska, kas nesunku. Esu pries kokis 6 metus sijona pasisiuvusi, tai galesiu nupaveiksluoti, jei rasiu . Paprastutis, tiesus. Nemoku sudetingu siuviniu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
smilsee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 24, 2007 15:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ta sijona tai mum liepe siut mokykloj praeitais metais.tai mes su drauge tokius pat pasisiuvom tik pas mane melyna apkantavimo juostele,o pas ja raudona dabar noreciau kokia maikute paprasta pasisiut,tai paieskosiu medziagos ir pasinaudosiu linuxe's nuorodomis aciu
Atgal į viršų
ingaiga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 07, 2007 11:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš anksšiau mėgau siūti, ir dabar mėgstu, tik kad laiko viskam neužtenka. čia parodysiu savo dvi užgaidas Tik per tą skubėjimą ne viskas padaryta kaip pridera :-z mano pinigines:

Paskutinį kartą redagavo ingaiga, Antr. Spalio 09, 2007 14:02. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
.ieva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 07, 2007 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai siūt visiškai nemoku, nesugebu ir viskas.
siuvinėt išeina, siūt, megzt ne.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
.ieva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 07, 2007 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mamos darbai:

Atgal į viršų
Austej@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 20, 2007 14:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano mama taip pat anksciau siudavo barbem drabuzius
Sitas pagalves reikejo siut mokykloje (is gobeleno skiatiniu) praeitas metais, bet tik dabar sugalvojau idet. Tik nuotrauka ne per graziausia gavos...
Atgal į viršų
hilin
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 29, 2007 11:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš siūdavau savo lėlėms kažkada drabužius, dabar tai dukros lėlėms tik apmezgu, vis gi skundžiasi, kad neturi kuom vilkti, o lėlių barbių, gal 10turi, ir dar mažai, pirkti iš pigesnių, greit plyšta drabužėliai, tai kartais palepinu saviškę mergyte ir ką numezgu.Reikės į temelę įkelti vaikams, net nepagalvojau pasigirti tokiais dalykais, davėt įdėja, tai dabar jau būsių pagyrų poudas.
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 03, 2008 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kogero kai kurios nori siutis sau rubus o ant saves tai nelabai kaip is pasisiusi taigi reikia savo manekeno. Taigi noriu ideti nuorodele kaip pasidaryti savo manekena. Nors aisku galima ir taip padaryti bet koki manekena ,kad ant jo galetumete demonstruoti savo darrbelius :)Rubus, sages, salius , kad ir papuosalus

Taigi nuorodele:)

http://www.season.ru/sovety/modeling/manek_lusi.html
Atgal į viršų
CinNamon
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 04, 2008 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš labai mėgstu siūti ir man jokio manekeno nereik
Nžn kažkaip man jo nereik ir tiek. susidaigstai, pasimatuoji jei gerai siūni jei ne pasiaurini/paplatini ir dirbi toliau.
Turiu pasisuvus rankinę, sijoną, kelnių, švarką, suknelę (balinę), dabar siuvu marškinukus o sekantis darbelsi bus tamsiai mėlynas paltukas
Bet db neturiu nuotraukyčių, bet pažadu butinai įdėsiu

Lain
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 00:08    Rašyti temą: Siuvimas Atsakyti su citata

As tik ka prisijungiau prie jusu diskusiju, bet jau radau sirdziai miela tema
Man patinka siuti. Daugiausia siunu rubus sau, kartais kokias smulkmeneles, kaip pvz kosmetines.
Atgal į viršų
paprastute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2008 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal busiu kokia nors nekorektiska bet noreciau parodyti savo mamytes darbelius, nes ji siuveja ir patikekit cia tik keletas...
cia mano sijonas naujiems metams

pusseres isleistuvems

seses palaidine

cia siuvo y darzelio vaidinima

na mama man kai reikia pasiuva viska, tai palta, tai striuke, kelnes ar svarkely.
gaila kad neturiu pirmos komunijos sukeles nuotraukos kompiteryje, buvau pati graziausia
aciu kad pazejot

HERKULIS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Št. Vasario 23, 2008 18:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pati idėja dėl manekeno darimo, gal ir nieko.Siuvant sau, labai gerai turėti savo figūrą atitinkanti manekeną, bet jį pasidaryti man rodos reikia daug darbo, o kantrybės dar daugiau.Burdoj skaičiau, kad parduodami manekenai, kuriuos gali susiregulioti pagal savo figūros išmatavimus.Gaila, kad nepamenu žurnalo nr.Reikėtų pasidomėti Burda Moden parduotuvėje.
Atgal į viršų
velvet
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 25, 2008 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, senokai prisijungiau, bet niekaip neprisiversdavau parašyti.

Dėl tų manekenų, pradedančiosioms, manau, tikrai geriau pasidaryti manekeną, kadangi tie kur reguliuojasi brangiai kainuoja. Pati siuvu jau pusę metų, myliu siuvimą ir pasisiuvus esu porą sijonų, marškinėlius, bliuskutę. Norėčiau pasisiūti paltuką, bet vadovė (lankau siuvimo užsiėmimus) sako, kad dar negaliu, nes nemoku kišenių siūti.
Atgal į viršų
ausriuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Spalio 2007
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 26, 2008 22:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir as megstu siuti, tik laiko nelabai turiu. Dabar jau taip uzsimaniau sarafaniuko - sukneles, kad manau reiks savaitgali padirbeti Jau ir modeliuka galvoj susikurus esu, tik kazkaip bandysiu iskarpas pasidaryti, nes visada tik su jomis siudavau
Irutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 31, 2008 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai nežinau ar čia ta darbelį prie siuvimo priskirt, bet tikriausiai jis šią kategoriją labiausiai atitinka.
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 31, 2008 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokia dezute faina

o as ruosiuos siuti dukrai suknele pirmai komunijai. tik nezinau, kaip to laiko atrast. ir medziagos nesinori brangios pirkti del vieno uzsidejimo.
noriu tokios gan paprastos, elegantiskos ir madingos suknutes. gal kazka su neriniais derinti.

Irutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 01, 2008 11:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naca ačiū
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 04, 2008 19:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos merginos, labai smagu pasidairyt po jūsų darbelius
irina labai šauni dėžutė
Aš darbe naudoju Burdos manekenus, šiaip negaliu pasakyt kad labai būčiau jais patenkinta, bet kaina tai tikrai jų gera
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.