Žinutės redagavimas
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Techniniai klausimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Igneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 29, 2008 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

peppi , www.draugas.lt forume...

Bet gal ne pazinciu puslapius reikia i pavyzdi det . Tarp kitko , ten yra vieta kur darbelius galima pardavinet .Gal tai turejo omeny? Atleiskit , nesusivaldau

Papuošiu Jus visomis progomis !
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 4 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 29, 2008 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ai tai draugas.lt cia forumas itariu dar neseniai, greitai pasikeis ir ten tvarka
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 29, 2008 21:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Igneta, o tu esi draugas forume? gal ir anketa ten turi?
na siaip dar www.m-1.fm/forumas irgi leidziama redaguoti ir kituose panasiuose. bet daugelyje rimtu tikrai neleidziama..

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 29, 2008 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne nesu. Ten yra kita Igneta ,ne as:). Cia nevieta apie pazintis ir radio fm kalbetis . Atsiprasom , baigiam

Papuošiu Jus visomis progomis !
Atgal į viršų
Blue Rose
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 30, 2008 17:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina rašo:
O tai kiek laiko reikia, kad istaisyti klaidas? Parasei, jei reikia istaisei ar papildei savo pasisakyma ir viskas, koks tikslas po kiek laiko trinti ar keisti savo senas zinutes? 30 minuciu pilnai tam pakanka

Klaidų taisymui, žinoma, ir 30min. pakanka, jei tik yra noro ir laiko jas pataisyti, bet man asmeniškai nelabai patinka peržiūrinėti kryželius, ar "This Photo Has Been Removed" ir pan. dalykus mergaičių parduodamų, ar neparduodamų darbelių galerijose Išėmė foto iš savo puslapėlio, o forume kažkokia nesąmonė liko Dar, manau, tai nelabai patogu toms, kurios nemėgsta kartoti savo padirbintų darbelių- nuotraukos nebeišimsi, jei darbelį pardavei, tad arba tenka palikti nuotrauką ir atsakinėti, kad lygiai tokio nedarysiu, arba palikti tą neįdomų langelį, kuriame rašo, kad deja deja, nuotraukytė yra pašalinta. Bet čia tik mano požiūris.
O dėl išsakytos nuomonės ir pozicijos, tai tokia taisyklė yra gerai, nes jei pradės visos keitaliot, ką prieš tai kitomis aplinkybėmis buvo parašiusios, diskusija gali pavirsti tikra makalyne.
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 30, 2008 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Blue rose - bet pardavimu temoje galima keisti zinutes
Atgal į viršų
Blue Rose
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 30, 2008 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indruciukas, vajetau, o aš maniau, kad ne (pati ten neturiu skyrelio, orentavausi ir dariau prielaidą pagal matytą vaizdą).
Atsiprašau.
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006

2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 30, 2008 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia mtyt apie musu darbeliu tema , ten daugelyje temu pirmuose puslapiuose nera nuotrauku. taciau tiek laiko bent jau as neturiu perziurinet ir trint, bet laiks nuo laiko perzvelgiu

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 01, 2008 10:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip taip, pardavimu temose kiekviena apsikuopia pati cia jau reiketu apeliuoti i pardaveju sazine
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 14, 2009 01:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norejau paklausti ar cia man vienai neleidzia redaguoti pranesimu iskart po parasymo?

Atsiprasau, dabar leido. Matyt ne visuose forumuose galima.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 06, 2010 18:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau gavau atsakyma
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 01, 2011 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, aš norėjau paklausti, ar man nebus jokios baudos, kad dvejose temose parašiau dvi žinutes iš eilės? labai atsiprašau, bet net nepamačiau, kad rašau antrą, o po to jau buvo per vėlu... kokia aš kvaila... pavyko normaliai nufotografuoti darbus ir taip norėjau juos parodyti, pasistengiau kad net persistengiau... labai labai atsiprašau aš dabar taip nervinuosi... ar man nieko nebus? atsiprašau
Atgal į viršų
Rytute_
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 05, 2012 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, norėčiau paklausti, o iš vis kur yra tas mygtukas redaguoti? Man jo niekada net nerodo
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Techniniai klausimai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs galite rašyti naujus pranešimus į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.