„Šventiniai akcentai“
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2008 23:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visi darbai gražūs, bet ne visi atitinka temą, man tai tikrai nesunku šį kartą išsirinkt geriausius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2008 23:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu Atikutei. As si karta balsuosiu ne uz graziausius ir sudetingiausiai atliktus darbus, o butent uz temos atitikima.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
burbuls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 09, 2008 23:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šeip jo, atitinkančių temo buvo žymiai mažiau nei praeituose.. :>
bet dėl vieno buvau sužavėta. paprastas darbelis, bet taaaaaaaaaaaaaaip pralinksmino ir taaaaaip miela buvo ir temą mano manymu tikrai atitiko {{:

p.s. Rosemary, tai kad aš vienintelė ten nekantri buvau

Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 00:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau visi darbeliai daryti su labai didele šilumą, nuoširdūs labai nors ir paprastučiai...

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 00:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš balsavau už man pačius, pačius įspūdingiausius. Kurie tinka Naujametiniam vakarui
Evelyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 02:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar karta isitikinau, kiek daug reiskia nuotrauka matosi kad darbelis tikrai grazus, bet nuotrauka kartais viska sugadina, neatskleidzia tikrojo vaizdo. balsavau isskirtinai uz sventinius, ispudingus papuosalus. dazniausiai auksciausius balus skiriu tiem darbam, kuriu pati nepadaryciau ir kurie suzavi is pirmo zvilgsnio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2008 Balandis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei galima būtų balsus dalinti nuo 10 balų iki 1 balo, tai gal būčiau ir patenkinta savo balsavimu. Bet dabar atidavus balsus tik penkiem darbeliam jaučiuosi nesmagiai - lyg nuskriaudžiau kitus kūrinėlius... Nors persiplėšk... kiek gražių darbų ....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
bea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o iki kada balsavimas? t.y. kurią dieną bus aiškus laimėtojas?

o šiaip darbai labai patiko, bet iš tiesų, kai kurios nuotraukos neatskleidžia darbelio grožio :( ar per marga, ar per tamsu...
Atgal į viršų
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 11:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sausio 16 vakare baigsime balsavima.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
lupita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na aš baisi žioplė, bet nerandu kaip darbelius pažiūrėti...
burbuls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 11:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

lupita, viršui tarp "narių sąrašas" ir "medaliai" yra "konkursas", ant jo paspausk ir palauk kol pasikraus nuotraukos :}
lupita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 11:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū!!! Radau ir jau peržiūrėjau. Šaunuolės visos auksarankės
aauste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 15:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Is tikruju sia tema atliktu darbeliu buvo tikrai ne 36, bet manau,kad as isrinkau pacius pacius graziausius! Visos labai pasistengete! Saunuoles!
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikrai daug graziu ir idomiu darbeliu. Saunuoles
Atgal į viršų
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visu darbeliai puikus Bet balsavau uz tokius darbelius kuriais labai grozejaus ir noreciau juos tureti per sventes bei papuosalai kurie man tikru ir patiktu

Bet seip jus visos saunuoles
Atgal į viršų
CinNamon
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuostabūs darbeliai
O balsavimas tikras košmaras
Ilgai ilgai galvojau kaip iš visų tų darbelių atrinkti 5... o poto dar ilgiau teko pagalvot kol suskirsčiau jiems taškus

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 21:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O as kazkip savo favorita is karto issirinkau... Ir jau itariu kas ji dare. Bet toks grazus... Tik manau, jog yra darbeliu, kurie neatitinka temos... Na, gal cia tik man taip atrodo
Atgal į viršų
Drugutis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Liepos 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu kokių gražumų prisižiūrėjau sunk unet žodžiais apsakyti
Atgal į viršų
blansyte
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 4

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Vasaris (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš jau prabalsavau,rinkausi tokius kurie tikrai tiko tai temai
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
UNA-ART
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 10, 2008 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Patiko apžiūrinėti konkursinius darbelius. Labai gerai,kad darbeliams suteikti tik numeriai be vardų, nes atsispirti asmenybės simpatijoms , asmeninių santykių šiltumui būt nelengva ir tai įtakotų nelabai objektyvų pasirinkimą vertinant darbus. O dabar tikrai gerai: žiūri tik į darbo meniškumą, originalumą, pateikimą. BE JOKIŲ DVEJONIŲ IŠ KARTO RADAU FAVORITĄ NR.32 ! Šiam darbui atidaviau didžiausius balsus. Skirtingų kultūrų eklektika, rytietiško bonsai ir krikščioniškojo angelo derinys man atrodė labai harmoningas, skoningas ir kalėdiškas. Nuotraukos pateikimas puikus. Tamsaus fono pasirinkimas tik paryškino kompozicijos porcelianinį įspūdį ir eleganciją. Motyvo originalumas, atsisakant eglutės, o panaudojant bonsai taip pat maloniai nuteikė.
Prieš eglutes ar besmegenius nieko prieš neturiu ir besmegeniui teko mano balsų .... Kartais vertinant, remiamės emocijomis gražu arba ne, o kai galima argumentuoti it komentuoti savo sprendimą- tai jau tikrai stiprus motyvas.

lela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Št. Sausio 12, 2008 12:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš irgi prabalsavau. tokių gražių darbelių pridėta
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2008 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad konkursas vyksta. Tik labai liudna, kad nemazai darbeliu neatitinka temos. Kazi, ar siunciant darbeli i konkursa, kai kurie autoriai skaito konkurso salygas??? Turbut,negaista tam laiko. "Turiu nauja darba ir pirmyn" - matyt, daugelio galvoje. Gal geriau pakenteti? Dabar nei siaip, nei taip. Norisi atidziai perziureti, isiginti ir rinktis originaliausia, idomiausia ir ...iausia, bet taip negaliu susikaupti, tie "ne i tama" labai jau rezia aki ir labai trukdo...
little_fantazy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2008 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, tie kai kurie darbeliai ne i tema tikrai ryskus..bet buvo labai graziu, tikrai sventisku, atitinkanciu tema..
Atgal į viršų
Laura F.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Balandžio 2007

2008 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 13, 2008 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš konkurse taip norėjau dalyvauti, bet nedalyvavau, nes neturėjau tikrai tokio šventinio darbelio, o kai prasidėjo balsavimas, tai žiūriu, kad ne visi darbeliai buvo tikrai šventiniai O šiaip tai buvo daug labai šaunių darbelių ir iškart prabalsavau
Atgal į viršų
nojaus.mama
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 15, 2008 01:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visi darbeliai tikrai gražūs ir tikrai buvo sudėtinga išrinkti labiausiai patinkančius. Tik mano nuomone visi darbeliai puikiai tinka temai ir juk nevisi vienodai vertiname grožį ir kitaip žiūrime į šventes. O konkurso sąlygoms tai tikrai nė vienas nenusižengia. Tai tik mano nuomonė.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 24

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.