Apnerti karoliai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2008 Balandis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 01, 2006 10:37    Rašyti temą: Apnerti karoliai Atsakyti su citata

Pupenėlis rašo:

Prašau pagalbos, nes jau visai galva susisuko. Gal kas gali paaiškinti lietuviškai, kaip apnerti tokius karolius

Čia yra aprašymas, bet aš nelabai įkirtu vokiškai
http://www.perlenhaekeln.de/index.php?id=30

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 01, 2006 10:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fainutė26 rašo:

As vat kazka radau melisos forume:

Linkas:

http://forums.melissa.ru/index.php?showtopic=7799

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 01, 2006 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

2*mama rašo:

Pupenėlis, jo-mojo, biski dabar uzimta busiu... Vyras mano grizta is reiso! tad kokiai savaitelei iskrisiu is givenimo su biseriu
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/beadturtlenew/album?.dir=/1640re2 paziurek cia, viena mergina parode kaip dare tos burbuliukus. ir dar< berods as pamirsau pasakyt kad reikia vaseli kisti ne prie pat karoliuko, o is vidaus mezgymo gaunasi kasite, tai vat ten reikia... ai, nelabai man gaunasi paaiskinti... bandyk dar pati, gal melisos forume paziurek, as butent ten ir radau tos karolius : Мелисса > Рукодельный клуб > Бисероплетение > Как это делается> Помогите связать жгут ir i 33 puslapi! Jei nesigaus, tai manau kar kita savaite galetumem ir susitikti!
ten dar fainu zgutu primegzta su zvinialiais, irgi labai noriu pabandyt, bet teks palaukti
Jei nesigaus, tai manau kar kita savaite galetumem ir susitikti!

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 01, 2006 10:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina rašo:

cia manau apneriama paprastom zemom akim. neri aplink karoli ir tiek, kur reikia rasta praplatini i viena aki isnerdama dvi, kur reikia susiaurinti, is dvieju isneri tik viena.

Pradėti tai gal taip kaip servetele? uzsidedi aki, paneri kokia triju - keturiu akiu pynute, sujungi paskutine aki su pirmaja ir tada jau neri aplink ratu, vis kildama i virsu ir platindama rasta. o uzbaigimas irgi panasus, nuo karolio vidurio pradedi siaurinti rasta, tol kol pabaigoje lieka tik viena akis.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
saulea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 13, 2006 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o ant ko ten veriami tie karoliukai (ta parsme kas ten per obuoliukai)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 3

3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 13, 2006 19:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

paprasti dideli karoliai, dazniausiai mediniai, nes jie pigiausi ir lengviausi :-23:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
wikute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 13, 2006 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kur tu mediniu karoliu gaut?
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 13, 2006 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ten kur ir visokius kitokius perki :-23: . gali paprasciausiai nusipirkti didelius medinius karolius,(kazkada mergaites kalbejo, kad Maximoj buvo) juos isardyti ir turesi karoliuku
Atgal į viršų
-spalvota-
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 26, 2006 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ash tai Klaipedoj maciau Vejo verpstej kelis didelius baltus karoliukus.
manau jie irgi tiktu, bet kad gaunasi truputi brangiai nes maiselyje kiek maciau ten buvo 4-6 karoliai uz 1,50
Atgal į viršų
jaunele =))
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 03, 2007 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kas gali paaiskint kaip galima APNERTI karolius :-j: :-j:
Atgal į viršų
.ieva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 04, 2007 13:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaskada ir asnesupratau tai gavau toki aprasyma:
aš darau taip: nuneriu 6 kilpų pynutę, sujungiu į ratuką, tada 9 -12 (priklausomai nuo būsimo karoliuko dydžio) žemų stulpelių apneriu pirmą eilutę, neriant antrą eilutę į kiekvieną žemą stulpelį neriu po 2 žemus stulpelius, nuo 3 eilutės neriu nedidinant iki kol lieka 2 eilutės iki galo. tada įdedu į "kepurytę" karoliuką ir neriu į kas antrą stulpelį kol pasislepia karoliukas. tada užtaisau ir paslepiu siūlo galą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jolanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 04, 2007 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

čia kartą pabandžiau prieš porą savaičių nerti karolius, tai ir prinėriau iš siūlų, kuriuos radau tuo metu namie

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 04, 2007 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oho, kad pasidarbavai, M.Jolanciuk, turbut visus siulus sunerei . labai grazus ir dailiai apnerti karoliai
Atgal į viršų
Jolanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 04, 2007 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, tai kad nedaug reikia to iriso karoliams , dar daug liko , tik vat nžn ar čia į temą tas foto patalpinau, tema vadinasi apnerti karoliai, bet lyg ir biseriu, o aš čia apnertus įdėjau
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 04, 2007 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

i tema i tema , cia tema ir yra nertiems papuosalams, tokiems kaip tavo ideti
Atgal į viršų
moonlight
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 05, 2007 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jolanciuk, super
Cia turbut ir tupejai prie tu karoliu istisas dienas
Man juodi graziausi, kur su suktukais
Atgal į viršų
moonlight
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 05, 2007 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kuklus bandymas :-o:
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 05, 2007 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pritariu vikuti - labai grazu , kokias siulais nerei, moonlight? irisu?
Atgal į viršų
moonlight
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 05, 2007 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina rašo:
pritariu vikuti - labai grazu , kokias siulais nerei, moonlight? irisu?

Taip, tokiu irisu su blizguciu.Ieskojau,kad butu plonytis. Bet su blizguciu sunkiau, patariu pradeti be blizgucio, nes lengviau matosi akys.

Del grozio... Man graziau paziureti i juos, nei nesioti :-o:
Atgal į viršų
Jolanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 09, 2007 12:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

moonlight rašo:
Jolanciuk, super
Cia turbut ir tupejai prie tu karoliu istisas dienas
Man juodi graziausi, kur su suktukais

tie juodi ir mano mylimiausi ( tik dabar guli sutrūkę nes grįžau aną savaitgalį paryčiais namo, maniau nejungsiu šviesos, nežadinsiu nieko, nusiaviau batus ir pasilenkusi kažkaip ėjau durų link, ir atsitiesiau ties durimis ir užsikabino man karoliai už rankenos ir pažiro viskas ant grindų , tada jau tejo jungti šviesą , nors vėriau ant valo ir dar nebuvo neivienas nurtūkęs, tačiau čia jau turbūt per stipriai užtraukiau aš juos )

dar juodus dariau dviejų eilių, tačiau neturiu foto - padovanoti, o dar sesei bei jos draugei reikia padaryti , neriasi tai greitai , ilgai neužtrūkiau prie jų,, kur esu įkėlusi foto - tai nepilnai per dvi savaites padariau ( dirbu visą dieną, tai turiu tik vėlybus vakarus bei savaitgalius rankdarbiams )

prisipirkau juostelių įvirių spalvų, tai dabar dėsiu suktinukus į visus karolius , nes anuos nėriau iš to ką radau namie

dar noriu sau juodus nusinerti iš kokių 2,5 cm skermens karolių ir kad jie būtų labai " tankūs" nes reti tokie ir apsiuvinėti juos retai biseriuku

Laumė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Sausio 2007

2008 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 15, 2007 20:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, jei "į temą", tai įkeliu ir savo apnertus karolius

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 16, 2007 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazus o sakykit galima apnerti bet kokius karolius? ta prasme ne tk medinius? ar geriau pradet nuo mediniu? ir netri galima bet kokiais siulais? ar tik tais irisais? :-o: :-o:
Jolanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 16, 2007 12:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

veja rašo:
labai grazus o sakykit galima apnerti bet kokius karolius? ta prasme ne tk medinius? ar geriau pradet nuo mediniu? ir netri galima bet kokiais siulais? ar tik tais irisais? :-o: :-o:

apnerti gali tokius karolius, kokius tik turi- nesvarbu ar tai būtų mediniai ar plasmasinai

o dėl siūlų, tai nėriu irisiniais kaip ir dauguma kitų merginų jais neria )) nes jie pakankamai ploni, spalvų įvairiausių įvairių yra dar

~*I^Can^Fly*~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 16, 2007 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal galite pasakyti kaip isvengti vos pradejus nerti mazdaug pirmas keturias eilutes atsirandancios tokios "virveles"... nu kaip aiskiai susakiau tai sakes
Atgal į viršų
Laumė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Sausio 2007

2008 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 16, 2007 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

~*I^Can^Fly*~ rašo:
gal galite pasakyti kaip isvengti vos pradejus nerti mazdaug pirmas keturias eilutes atsirandancios tokios "virveles"... nu kaip aiskiai susakiau tai sakes

atsiprašau , kokios virvelės?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 114

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.