In0res klasė II (papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Sausio 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 16:38    Rašyti temą: In0res klasė II (papuošalų darymas) Atsakyti su citata

Sveikos mielos mokinukės: s Erika, gielnk, Salamander.
Džiaugiuosi kad mane pasirinkote, man tai begalo malonu. Tikiuosi jūsų nenuvilti.
Jus mokysiu papuošalų darymo meno. Stengsiuos perteikti visas žinias kokias žinau aš.
Pradžiai norėčiau sužinoti ko iš manes tikitės, ką norėtumėte išmokti. Norėčiau kiekvienos jūsų pamatyti po keletą darbelių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s Erika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena mokytoja as tikiuosi siais mokslo metais ismokti is jusu ko nors naujo savo darbeliu nuotraukas ikelsiu veliau
Atgal į viršų
gielnk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 17:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena Mokytoja

Siuo metu nauju darbeliu neturiu, nespejau nufotografuoti, kai tik nufotografuosiu idesiu, o mano jau ikeltus darbelius galima pamatyti "Musu darbeliuose"

As tikiuosi ismokti papuosalu darymo meno man labai patinka Tavo daroni papuosalai as ir noreciau ismokti daryti tokius grazius papusalus

Ir dar labai noreciau ismokti ir graziai pateikti savo papuosalus, nes kolkas man nesigauna juos pateikti graziai ir nuoteaukos nekokios gaunasi, ir pats darbelis nebe toks palieka ir dar nemoku nuotrauku apdirbinet

Ir kritikuok negailedama, nes is kritikos mokomasi
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja! Sveikos bendraklasės! Tikiuosi su visomis gerai sutarsiu ir neteks pyktis.
Kiek aš čia šiandien vis šniurinėjau, kiek laukiau kol klasė atsidarys. Ir pagaliau...

Taigi, turbūt tikiuosi to paties, kaip ir visos - papuošalų gamybos meno. Aš pagrinde veltiniaudavau ir tik dabar pradėjau verti papuošaliukus iš stiklo, akmenukų ir kt. karoliukų. Mano veltinių galite pamatyti čia, o kadangi mano naujieji papuošaliukai dar nepatalpinti ten, rodysiu juos čia.

Šis vėrinukas niekai pnepasiduoda. Neišeina gražios nuotraukos...

Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūsų darbelius apžiūrėjau "Mūsų darbeliai" ir galiu pasakyti yra tikrai gražių.
Tai manau reiktų dar susidaryti sarašą ko mums reikės mokantis.
1. replyčių (3 rūšių: daryti kilputėms apvaliais galais, kandiklio, nukirpti,vielutę ar troseli ir plokščiais galais, suspausti spaustuką.)
2. vinukų, plokščiais galais iš bėdos tiks ir su kilpute gale.
3. vielutės (0,6 0,7 storio, aš kartais apyrankėms naudoju ir 0,8)
4. troselio (pagrinde būna 0,38 storio, bet manau kokio turėsit toks ir tiks).
5. Valo (jei norėsit iš mokti suverti burbuliuką).
6. spaustukų ( kuo mažesni tuo geriau ).
7. Akmenukų, svarovskiukų, metalinių detalyčių.
8. Ausims kabliukų, užsegimų vėrinukams, bei apyrankėms.

Na pradžiai manau užteks, jei dar ką sugalvotume naujo mokytis tai aptarsime pamokų metu.

Dar beje mokinukės, norėčiau su jumis susipažinti. Mano vardas Indrė, man 24m. Esu iš Kauno.

Salamander sveikutė, tavo darbeliai tikrai dailus, gražiai suderintos spalvytės, truputėli yra kur tobulėti, kilputės galėtų lygesnės būti, bet iš esmės man patiko.
O dėl fotografavimo tai manau bandysim kažką bendrai visos kartu išmokti, nes nuotraukose aš pati nesu labai stipri, bet ką žinosiu tai duosiu patarimų ir jums.

Paskutinį kartą redagavo in0re, Sk. Balandžio 06, 2008 18:33. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O galima būtų plačiau apie tuos troselius ir vielutes? Aš pirkdavau tik \žvejybinį valą suverti veltinukus. O dabar perku tik tuos vinukus su užbaigimu ir kilputėmis. Ar tie troseliai ir vielutės būna spec. rankdarbiams ar galima panaudpti ir kokia nors kitokią? Na aš čia nelabai gaudausi kai tokių dalykų nevartoju..

Aš Ramunė iš Kauno, man 16m.
Atgal į viršų
s Erika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika salamander
Atgal į viršų
gielnk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Beveik viska turiu, tik replytes ploksciais galais jau biski isklerusios bet sia ar kita savaite jau turesiu naujas

As Giedre, gyvenu Klaipedoje, man 15
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Salamander rašo:
O galima būtų plačiau apie tuos troselius ir vielutes? Aš pirkdavau tik \žvejybinį valą suverti veltinukus. O dabar perku tik tuos vinukus su užbaigimu ir kilputėmis. Ar tie troseliai ir vielutės būna spec. rankdarbiams ar galima panaudpti ir kokia nors kitokią? Na aš čia nelabai gaudausi kai tokių dalykų nevartoju..

Aš Ramunė iš Kauno, man 16m.

Apie vielutes, aš pagrinde naudoju Guterman vielute, ji yra specialiai rankdarbiams, kitokia netinka.Jos būna pirkti internetinėse parduotuvėse, o tu matau kainietė, tai vielutės dar būna pas Vale bazėj ir kažkada mačiau siuvimo reikmenyse kur hyper maximoj yra.

O troseliai tai tokie iš kelių plonų gijų suvyti, juos naudojam vėriniams ar apyrankėms daryti. pirkti jų būna taip pat internetinėse parduotuvėse ir bazėj yra.
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, supratau. Stengsiuosi kuo greičiau jų nusipirkti.
Norėčiau dar pasitikslinti dėl spaustukų. Kurie geresni, apvalūs ar vamzdeliai?
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Spaustukus aš naudoju paprastai vamzdelius kai darau vėrinukus "lašelius", jie dailiau atrodo, dar kai perlenki pusiau tai beveik ir nesimato, o užbaigimams dažniausiai naudoju apvalius, jie tvirčiau laiko, na bent jau man.
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu jau reiks tikrai kamantinėti Valę šių daikčiukų. Merginos, jau pasiruošusios dirbti?
Atgal į viršų
s Erika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laukiu nesulaukiu pirmos pamokos
Atgal į viršų
gielnk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 20:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as irgi labai labai laukiu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 10:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas.

Norėjau paklausti, kaip ar visos turėsit fotoaparatus? Ir jei turit su kokiom programom dailinat nuotraukas?

Ir matau, kad jau norit pamokėlių, tai šiandien sugalvosių kokią užduotėle, kad nebūtų taip nuobodu.
Atgal į viršų
gielnk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

fotoaparata turiu. o nuotraukas dailinu su "PhotoImpact 7" o vakar parsisiunciau "GIMP" bet dar nemoku ja naudotis
Atgal į viršų
s Erika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 14:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena fotoaparata turiu o nuotraukas dailinu su ''PhotoImpact7''
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Aš irgi turiu fotoaparatą, o nuotraukas dailinu su PhotoShop'u CS 2, bet turiu ir Gimp, kurio galimybių man nelabai pakanka.

* Papildymas!

Nusipirkau šiandien juodo troselio (0,38 mm) 1m ir vielutės pasidabruotos (0,6 mm) 1,3 m. Tik ta vielutė buvo gana smulkiai susukta. Ar išeis poto ją ištiesinti jei reiks?
Beje, troseliai supratau kam bus naudojami, o kaip vielutės?
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Puiku kad visos turit fotoaparatus.

Dėl vielutės, tai ją naudosim vėriniams ar auskarams jungtiems grandinėle naudoti. O ištiesinti tai išeis nepergyvenk.

Na tai dabar užduosiu tokią užduotėle: labai paprasta tokia. Padaryti auskarus, tokius kokius jūs pačios mielai nešiotumėte, na, kad pamatyčiau jūsų stiliuką į ką esat labiau linkusios. Auskariukus norėčiau pamatyti iki ketvirtadienio iki kursų pradžios, kad galėčiau užduoti ir kitas užduotėles pagal jūsų stilių.
Atgal į viršų
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ooo, pagaliau! Bus ką veikti. O darbelį dėti čia ar į a.ž. nusiųsti?
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau dėk čia, visos pasimokysim gi bendrai.
Atgal į viršų
gielnk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir dar del darbeliu... ar juos ideti galima tik cia, ar po to bus galima deti ir i "musu darbelius"?
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 19:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek žinau tai galima dėti ir čia ir "Mano darbeliai".
Atgal į viršų
s Erika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano darbeliai

laukiu kritikos
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 23:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho kiek nuotraukyčių gavau įvertinti.

Na tai pradėsim pirmiausia tuo, kad nuotraukytės galėtu būti didesnės, nereikia tiek daug sumažinti, nes ne visą pilną vaizdą dabar matau. na bet ką matau tuoj, pakomentuosiu.

Pirma: pirmiausia man norėtusi, kad abu auskarai žiūrėtų į tą pačią pusę, ant akmenėlių norėtusi po mažą kepurėlę ar metalinį mažyti karoliuką.

Antra: veltinio vyšnaitės, iškart kimbu prie kamuoliukų, nuotraukoj jie atrodo nelygūs, o taip neturėtų būti, manau kad jie nesuvelti iki galo, turi beveik nesimatyti vilnos pūkelių. Lapelis galėtų būti ryškesnis, arba fonas blankesnis, nes dabar man jis kažkaip susilieja ir nėra gražaus bendro vaizdo.

Trečia: Labai gražiai suderintos spalvos ir nuotrauka pakankamai ryški, tik man va kažkodėl norisi pasukti tuos auskariukus, kad jie žiūrėtų tiesiau, bet čia gal kad aš pati pripratus tai fotografuoti.

Ketvirta: Man patinka, neišmatau prie ko galėčiau prikibti.

Penkta:Kažkaip nedera spalvos, norėtusi gal kokio tarpelio.

Šešta: Va čia jau geriau. spalvinė gama man patinka.

Septinta: Nuostabi gėlė. Neturiu prie ko prikibti.

Na va pavariau kritikos, jaučiu daugokai čia sukritikavau, bet manau iš pastabų mokysitės.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 16

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.