Nacos klasė I (wire wrap)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 31, 2008 22:15    Rašyti temą: Nacos klasė I (wire wrap) Atsakyti su citata

Sveikos atvykusios i mano mokyklele.

Rankdarbiaudama esu baisingai reikli sau. Tai nesitikekit, kad nebusiu griezta jums . jeigu busit kruopscios, pareigingos, tvarkingos, atsakingos ir aktyvios, tai , manau, draugausim .

Maciau, kad abi bandziusios wrapinti, tai nevisai zalios. prasom parasyti, ko tikites is manes, kokiu priemoniu(irankiu) turite. tiesa, as dirbu ne vien sia technika, tai noreciau zinoti, kas butent domina.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 31, 2008 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras, ponia mokytoja

na jei reiktų parašyti ko tikiuosi, tai turbūt labiausiai pr visą mūsų bendradarbiavimo laiką tikiuosi dar daugiau sužinoti apie "wrapinimą", įvairius būdus, kaip užbaigti darbelius, ir taip pat pagerinti savo įgūdžius

hmm.. dabar pavardinsiu priemones: turiu 6 skirtingų antgalių reples (jos pirktos senukuose, bet puikiai tarnauja), storos nelabai lanksčios vielutės kurią iki šiol apvyniodavau vielute, pasidarbruotos plonos vielutės ir juodos kurias naudoju "wapinimui", tai tiek tų priemonių ir tėra.

o kur ir kokią jūs, tamsta mokytoja [ar galima kreiptis tu?], perkate viela?

dar įdėsiu vienus auskariukus kuriuos dariau, deja jie daryti su paprasta viela, nes tada dar neradau sidabruotos, šiek tiek klaidų matau ir pati, didžiausia jų, kad vielutė vietomis nutrūko ir teko pridurti, tai sujungimai negražiai atrodo

tai šiam kartui tiek

DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 31, 2008 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja Naca, džiaugiuosi tapusi tavo mokine Įdėmiai peržiūrėjau tavo visus darbelius tavo puslapyje ir man jie labai patinka. Norėčiau daug ką išmokti, kažkada esu bandžiusi ir ant šilko tapyti, bet per šiuos 2 mėnesius, kurie man bus tikras pradžiamokslis - norėčiau koncentruotis į papuošalus, gražius jų išbaigimus, wire wrap techniką.... ir svajonė yra po šių 2 mėnesių padaryti vieną tokių nuostabių apyrankių kaip tavo
Labai norisi, kad darbeliai būti su "cinkeliu", patrauklūs ir originalūs. Visi darbai,kuriuos matei - tai mano vieninteliai ir pirmieji, kuriuos esu padariusi, nes tik 2007 m. gruodžio mėnesį apsikrečiau šia liga
Labai gerai, kad esi reikli, nes man kartais to reikia šiaip manau, kad esu kruopšti ir kantri, ypač tokiuosi dalykuose, kurie man patinka.
Dėl priemonių ,kurias turiu - 3 replytės - kirpti vielutei, apvaliais galais -kilputėm sir užspaudimui. Vėliau įdėsiu foto. Turiu šiek tiek akmenukų, kepurėlių ir t.t. Reikia apsitarti, kokio storio, kokių vielučių, ar troselių reikia nusipirkti ir t.t., nes aš gyvenu Druskininkuose, o čia šiomis temomis nieko nėra, tad viską užsisakinėju iš Hoberos, karoliai.com arba auksarankems.info....
Dėl laiko - labai stengsiuosi - tam skirsiu vakarus ir naktis (kaip dabar), nes šiaip - dirbu, o dar + yra šeima, keturmetė dukra
Manau, kad visokių minčių ir klausimų iškils bendraujant

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 15:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaites, as turiu 2 vaikus (10 ir beveik 3m), dirbu "normalu" darba, turiu hobi atimanti daug laiko (ir ne tik hobi, nes darau pagal uzsakymus). o dar ir tas mano mazylis ligu maiselis, tai siuo metu buna namuose ir atima daug laiko. tai rasau todel, kad negalesiu istisa diena sedeti "kompe", tai turesit man palengvinti mokytojavima uzduodamos klausimus

tai va dabar dalykiniai reikalai
* kolkas jums uztenka dvieju storiu vieluciu - 0.25 arba 0.30(visiskai nesvarbu ar jos pasidabruotos, ar bizuterines, ar floristines) ir 0.8 (pusiau kieta pasidabruota, nes paprastos tokio kietumo neteko matyti).
* replyciu pilnai uztenka apvaliais galais, kerpanciu ir ploksciu(sios turi buti lygiu vidiniu pavirsiumi,. kad nepaliktu ispaudu)
* reikia kliju. siuos turesit atrasti pacios . tai gali buti super glue, epoksidiniai. o geriausia ir tie , ir tie. super glue nebutinai brangus, bet reiks daug isbandyti, kol atrasit ir tvirtus, ir patogius (as dar neradau kad abi sios savybes butu viename). o epoksidiniai (dvikomponenciai) turi buti skaidrus.
tai cia visos butinos medziagos. aisku dar reikes ivairiu karoliuku, akmenuku.

ir dar svarbu, kad NEKOPIJUOTUMET manes. DoviN, as tokia apyranke padariau po metu tikrai intensyvaus darbo tiesa, manes visai niekas nemoke - viska atradau pati.

Juoda avis
, tie tavo auskarai labai dailiai apvynioti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 15:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

naca rašo:

Juoda avis, tie tavo auskarai labai dailiai apvynioti

taip tik nuotraukoje atrodo

dabar gamybos procese kaip tik žiedukas yra, net du tiesą sakant, kai bus galimybė pasistengsiu parodyti. [ir turbūt atrodys, kad daryti žiedukus nukopijavau idėja nuo tavęs, ir situacija išties nemaloni, bet aš tikrai tikrai to nedariau, tik idėjos kažkaip vienu metu gimė ir galiu pasakyti, kad jie tikrai tikrai nebus tokie kaip tavo padarytas tai tiek norėjau pasakyt, kad po to nekiltų nesusipratimų ]

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 15:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

baik, juk ne mano ideja ziedai- ju pilnas internetas. as pati ta modeli pasiskolinau. man svarbu, kad jus turetumet stiliu. siaip daznai kanors bandai kopijuoti, bet stilius islieka
Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 16:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai maniškiai tikrai nebus panašūs, mano bus su FIMO akute
DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naca, tikrai stengsimės neapsunkinti tavo šeimyninės padėties pagrobdamos iš tavęs dalelę laiko
KOPIJUOTI tikrai nenoriu, bet padaryti kažką savito ir gerai atlikto

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dabar klauskit.
DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 16:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėčiau išgirsti kritiką apie savo atliktus darbus jie yra skyriuje "mūsų darbeliai", gal perkelti čia?
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

idek tuos, kur wire wrap technika
Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o gali naca pasakyt kur perki vielutę? ir ar esi dirbusi su pasidabruota vielute iš rankdarbiai.com? jei taip, tai ar gera ji?
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

is ten pirkusi tik 0.8 storio. taip, ji gero kietumo. nors sako, kad greit patamseja, bet ka jau darysi , kad tokios jos. todel megstu dirbti tik su sidabrinem. dar geras variantas- pasidabruota apvyniota sidabrine. man atrodo, kad pasidabruotos ar paprastos (man jos atrodo lygiavertes) nevertos tokiu pastangu. nors su mano turima sidabrine viela (nebandziau tu minkstu ir pusiau minkstu vielu, kurios skirtos kaip tik tokiam darbui) labai sunku dirbti, bet geriau renkuosi sunkesni, bet patikima varianta.
siaip prekinuosi lenkijos internetinese parduotuvese.

DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 21:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, aš jau čia, pasiruošusi darbui

pirmieji ir vieninteliai wire wrap bandymai

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, darbelis tikrai dailus. bet nesudetingas, tai kogi jam nebut dailiam.
pora smulkiu pastabeliu. mano manymu tokiam mininalistiniam papuosime tas perliukas galetu buti neapzergtas ta vielute. geriau jau nutraukti, o uz perliuko vel pratesti arba jei skylute pakankama, tai per ja prakisti vielute. ir kilputes padarytos netaisyklingai. kokia viela naudojai?

DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naudota viela - Gutermann pasidabruota 0,8.
Perliuko skylutė maža tai pro ją negalėjo pralysti, o kitaip nesigavo.

DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu tokias vielutes - Gutermann pasidabruota 0,8 ir 0,4
Pridedu foto replyčių, bet tos, kur užspaudimams man nelabai patinka - nes pvz ant pasidabruotos vielutės lieka kokių nors nelygumų ar išviso "nubyra" sidabras ir vietomis ji lieka juoda ar čia dėl nekokybiškos vielutės (pirkau Hoberoj), ar dėl replyčių?

Paskutinį kartą redagavo DoviN, Pen. Vasario 01, 2008 22:28. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai tada reiketu prie perliuko nukirpti. bet aisku, jei taip tenkina, tai gerai. o darydama kilputes palikai per ilga galiuka. tai tik igudziu klausimas. pasizvalgyk Rosemary, Justinos pamokelese, kaip tai padaryti taisyklingai.
DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip taip, skaiatu jų abiejų pamokėles
kokie tai yra klijai - epoksidiniai (dvikomponenciai) -niekada negirdėjau, kam naudojami? super glue turiu

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 22:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, tos replytes netinkamos. kaip ir rasiau turetu buti lygiu vidiniu pavirsiumi. bet vielute irgi keista, jei nubyra, man neteko tokios turet.

o tie klijai taip ir vadinasi epoksidiniai arba dvikomponenciai, sudaryti is dvieju komponentu - kietiklio ir lyg dervos kazkokios. juvelyrai butent juos ir naudoja. aisku kolkas galit be ju apsieit.

DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2008 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagal tavo ankstesnius patarimus suprantu, kad man reikia nusipirkti 0,25 arba 0,30 storio vielutės? tokio naudojama apvyniojimui?
Iš visų akmenų man arčiausiai širdies yra perlai, perlamutro masė ir kriauklės (kurių dar neturiu...), ar dirbant su jais reikia žinoti kokius nors specifinius dalykus?
Gal Mokytoja ir kokį nors namų darbą mums sugalvojo? tik kažin, kur kita mokinė?
Paskutinieji pirkinukai

Žinoma esu neabejinga turkiui ir kvarco skaldai įvairių spalvų

Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 02, 2008 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DoviN rašo:

Gal Mokytoja ir kokį nors namų darbą mums sugalvojo? tik kažin, kur kita mokinė?

kita mokinė čia, vis paskaito, bet nelabai ką turi parodyt nes vakar vilnelės gavo džiugu, kad nepamirštat

dar vakar tą žiedelį gaminau, bet su taip super moment klijais neprisiklijavo, net nežinau kuo dabar klijuot

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 02, 2008 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vakar tokia litanija parasiau ir mazius kompa vandeniu apliejo, tai nei rasliavos, nei kompo neliko. o siandien baisi migrena, tai daug nerasinesiu

DoviN, aisku tinka perlai ir perlu mase, tik perliukuskyles mazos - nelenda per jas 0.8 viela.

Juoda avis, ka tu prie ko klijavai su klijais?

o ta plonaja viela galit paprasciausia floristine nusipirkti - ji neblogesne uz pasidabruota.

del namu darbu nenoriu spausti - vistik tie darbeliai daug laiko atima, tai negi darysit ko nereikia. Dovin, jei taip nori pabandyk auskariukus labiau israitytus padaryt. jei kils sunkumu, klauskit.
Atgal į viršų
DoviN
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 02, 2008 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Naca, tikiuois, kad migrena greit praeis - to labai linkiu, nes dalykas labai jau nemalonus
O tą litaniją vis tiek tikimės čia pamatyti, lauksime.
Vakar vis lanksčiau kilputes, praktikavausi ir ant savaržėlių ir ant vielutės, o čia toks bandymas - auskariukai, bet pati matau, kad prie kilpučių dar dirbti ir dirbti.....

Kad perlamutrų skylutės mažos, jau įsitikinau pati, vakar vakare. Padariau tokius auskariukus, kuriuos tikrai reikės perdaryti. Pirmiausia, kai padariau foto, tai kompo ekrane visos blogybės dar geriau pasirodė
Kitas dalykas - juos užsidėjaus, kai judi - jie labai skamba
Tas perlamutro ar koks ten diskelis, toks plonas, kad jungiant su kitoms detalėm - tą kilputę reikia labai suspausti, nes iškrenta, o tada negražiai atrodo. Manau, kad reikės vielutę kišti ir per perlamutro apačią ir apsukti aplink visą diskelį, kad jie "netabaluotų"

Planuoju ir apyrankę, bet diskelyje tik viena skylutė, tai reikėtų su vielute kažką wrapintii. Bet kaip toliau tą apyrankę, nes ten tik troselis koks tilps, daugiau niekas

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 02, 2008 16:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

PIRMIEJI AUSKARAI
matau kad neturejai viniuku, tai darei su kilputem, kurios cia nekaip atrodo. jos turi buti arba labai labai mazos, arba isvis nebuti. as tokiu atveju naudojuosi gudrybe - dedu ant galo maza biserio karoliuka ir uzverus priklijuoju. jei klijai geri, tai jis jokiu budu nenusiima (galima nuimti tik sudauzius). aisku tas budas atima daug laiko.

ANTRIEJI AUSKARAI
kad neiskristu is kiltutes, reikia ja daryti su apvyniojimu.antrosios kilputes visai grazios isejo, o pirmosios tai ne. del skambejimo, tai taip - reiktu kazka kita sugalvoti. tas variantas kaip rasei tiktu, bet reikia kad tai atrodytu ne kaip iseitis is padeties, o kaip specialus sumanymas

APYRANKE
ar nepagalvojai, kad skylute galima isgrezti. yra pirkti tokiu rankiniu mini drelyciu (apie 6 Lt kainuoja). jei rimtai zadi uzsiimti, tai siulau isigyti (nors pati dar neturiu). o troseli, jei zadi Wrapinti, tai reiktu kazkaip prie vielutes pritaisyti. derinys visai grazus pasirinktas , turetu neblogai atrodyti, tik gal dar tilptu tarpeliuose tokie svarovskiukai(nors nebutinai).

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 18

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.