Grožio paslaptys (kosmetika, sportas, dietos..)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 20:32    Rašyti temą: Grožio paslaptys (kosmetika, sportas, dietos..) Atsakyti su citata

Grozis - po siuo zodziu slypi tiek daug...

Juk visos norime buti grazios ,taigi kaip sakant groziui ribu nera...

Taigi pakalbekime apie grozi. Tik pirmiausia issirinkime nuo ko pradesime
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkur skaičiau ar mačiau laidoj gal kokioj, kad piešiniai ant nagų visiškai nebemadinga, geriau lakuoti vienspalviu laku, o jei labai norisi tai dekoruoti kokiais taškeliais, brūkšneliais, na labai subtiliai, nepersistengiant

-------------------------------------------------------------------------------
kol parašiau žinutę, temos autorė spėjo pakeisti savąją, tai dabar biški ne į temą čia gavosi man jaučiu

-------Facebook'e-------

Paskutinį kartą redagavo Raimauskaite, Antr. Vasario 05, 2008 20:37. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indrutia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai grazu visaip dekoruoti...
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 21:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na stai keli pavyzdziukai:

1pvz:

Pavyzdziui sitie man labai grazus, tokie vestuviniai

2pvz:

O sitie primena pavasari

3pvz:

Sitie tokie vynuoginiai

4pvz:

Sitie tokie gal ir neblogi , bet man nagu forma pvz nepatinka..

5pvz:

Cia toks paprastukas ,bet man vel nagu forma ne prie sirdies...

O kaip Jums jie?

Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uj kokie ilgi nagai... Aš tai tokiu gyvenime nesugebėčiau turėti...

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Drugutis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Liepos 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na su tokiais nagais tai patikėkit->kančių yra Ypač kai juos nusilauži. Šiandien per kūno kultūros pamoką nusilaužiau puse nykščio nago, o skausmas pradėjo kraujuot tai susipleistravau ir reikes laukti kol nuaugs ->tada nukirpsiu Nors palyginti mano perpus rumpesni nei cia pavaizduota, o lūžta siaubingai
Atgal į viršų
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na taip , su tokiais jau neiko ir nepadirbsi , galesi nebent istiesus rankas visur eiti ,kad tik koks vienas nenuluztu

Bet pavyzdziui jei turi savo naturalius nagus butu grazu koki piesineli pasidaryti

Tik idomu kaip paciai tai pasidaryti? Gal yra kokiu spec priemoniu?
Atgal į viršų
Rascal
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai negrazu tokie nagai man net nemalonu buna par5duotuvej kai mergina prie kasos su ilgais nagais skaiciuoja piningus... net siurpas nukrecia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Drugutis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sskaiste-> tai būna juk tiem ivairiems rastams lakų plonais sereliais, kurie yra skirti nagų dekoravimui. Maximoj atrodo jie kainuoja 3.45lt BUK. Be to yra lipdukų avon'e ir orifleime, kurie uzklijuojami lakuojant kitos spalvos laką įvairiais ornamentais, kad išsipieštų gražus ornamentas. Mano draugė is pradzių nusilakuoja vienspalviu nagų laku, o vėliau smailiai nusidrožusi pieštuka jį ikiša į lako buteliųką ir naguoja nagų galiukus, tai labai gražiai atrodo.
Atgal į viršų
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 18:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sskaiste - nei ištiesus ne ką Juk pripranta. man gražu, tik nepatinka kai niolikinės tokiais vaikšto. Gražu kai kokios sekretorės nagučiais gražiais
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Drugutis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man teko matyt tokią penkiametę. kuriai buvo priklijuoti ilgi raudoni nagai Juokelio biski buvo, bet vėliau jos pagailo ji vaiksto pastoviai tas rankas atkisusi, paimti nieko nesugeba, o motinai gražu->ji didžiuojas, kad jos penkiamete dukra nori būti graži ir supranta apie groži
Atgal į viršų
Vairi1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 06, 2008 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jerguteliau vargse, neduok dieve tokiu mamu o as siaip dazniausiai turiu ilgus bet savo ir darausi prancuziska manikiura, man visai grazu ir tvarkinga
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaje penkiamete.. O tai kas bus kkai jai bus 15 Baisu net pagalvoti...

Drugutis --> Na turiu toki juoda.. bet man nieko neiseina...

gegyte : na taip sektretorems visai gerai ir klaviatura gali lengvai spaudineti

Rascal -->

Vairi1---> Taip prancuziskas grazu bet jis man greit susidevi
Atgal į viršų
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 14:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes man paciai teko turet priaugintus nagelius, tokio ilgio kaip 1 foto sakyciau labai sekmingai as juos nesiojau, ir papuosalus dariau ir viska, ir kazkaip labai netrukde, o vat dabar kai juos nusiemiau kokai savaite pratinausi viska daryt be nagu, net klaviaturos mygtukus sunkiai spaudyt atrodo kad nepaspaudziu
Atgal į viršų
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 15:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iprotis Seip manau viskas priklauso nuo zmogaus Jei patinka ir netrukdo tai gerai.. O pvz jei patinka bet trukdo ir vaikstai kaip robotukas vertetu pamastyti
Atgal į viršų
Saulyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilnietes, gal kas zino gera kirpeja ar kirpykla Vilniuje fabuose?
Labai noriu apsikirpti ir nusidazyti plaukus

BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As kartas nuo karto uzsiauginu savus nagus... Pabunu, atsibosta tai nusikerpu... Palaukiu ir vel aufinu.. Bet siaip man jie netrukdo... Ir jokio skirtumo nejauciu ar ilgi mano nagai ar nea.. Na nebent ka patarkuot reikia ar dideli puoda salotu pripjaustyt..
Atgal į viršų
aauste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 20:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tai nematete Ciklantoje pardaveja yra su tokiai "naguciais" jauna. Taip idomiai atrodo, ima koki akmenuka ar karoliuka ir viska po nagu , o po to jau man rodo : visai nieko, taip idomiai atrodo
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jauciu yra lengva su tokais nagais surinkti karoliukus
Atgal į viršų
Ediara
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražu ilgi nagai ir tikrai jie netrukdo dirbti (net gėlyne). Du metus nešiojau priaugintus nagus, tai kaip rankos gražiai atrodė, o dabar nuauginau, tai tikras vargelis. Einant į svečius- košmaras-nepatinka trumpi nagai Laukiu pavasario, kada vėl galėsiu priauginti, nes dabar nagai "poilsiauja", o aš negaliu į juos žiūrėti, nes pačios nagai ir kiek vitaminų gėriau, ir stiprinančiu laku lakuodavau- niekada neaugo.
Atgal į viršų
Detra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2008 23:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man asmeniskai ne itin ilgi nagai ir graziai bei tvarkingai sutvarkyti grazu, bet ilgi ir dar su rastais - negrazu labai jau na bet kadangi tema ne vien apie nagus tai as labai megstu sporta, tad apie ji tai galeciau ka paplepeti
Atgal į viršų
bala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2008 00:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saulyte rašo:
Vilnietes, gal kas zino gera kirpeja ar kirpykla Vilniuje fabuose? Labai noriu apsikirpti ir nusidazyti plaukus

Turiu tokią liuksinę kirpėją, netoli Senukų Ukmergės pl. Visada patars kaip gražiau ir geriau atrodo, bet neatsiklausus nedarys kažko ekstravagantiško. Man ji patinka. O ar gera ar ne-kiekvienam skirtingai atrodo
O kas dėl nagų, bet milimetras paauga-kerpu. Nepatinka man ilgi nagai, kitaip sakant neįsivaizduoju savęs su ilgais nagais Kažkada sesei pasakiau, kad noriu prisiauginti (ji tai daro), tai jai buvo juoko
Atgal į viršų
Rascal
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2008 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Detra tai papasakok apie sporta
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Detra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2008 15:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na prisipraset.. as pati sportuoju jau nuo darzelio laiku vos ne, todel esu isbandzius ir gimnastika ir pramoginius sokius ir lengvaja atletika (ten jau buvau pasiekus nemazu rezultatu) ir siuo metu persimeciau ant aerobikos sporto klube Man jis padeda numusti itampa ir bent jau valanda atsijungi nuo rupesciu ir problemu taip kad, jei kas domina konkreciai tai klauskit, man si tema labai artima sirdziai
Atgal į viršų
Rascal
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2008 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As pavyzdziui irgi nup pat mazens gyvenau vienm sportu is pradziu iwairus sokiai, mokykloje pradejau lankyti gimnatiska, bet kai issikraustem is tuo metines gyvenamosios wietos tai taip ir neisejo toliau siekti tokiame dalyku rezultatu bet kai atsikraustem i miesteli pavadinimu Raguva susidomejau kitokiu sportu tai karate . pora metu domejausi siuo sportu ir jau buvo planuojami mano pasirengimai waziuoti i europos cempionata bet taip ir nenuskilo.... teko prisiimti kitoki sporta - kineziterapija taip ir zlugo wisi mano norai
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 118

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.