Internetinių parduotuvių aptarimai
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 07, 2007 10:27    Rašyti temą: Internetinių parduotuvių aptarimai Atsakyti su citata

Ši tema skitra bendriems pokalbiams ir atsiliepimams apie lietuviškas internetines parduotuves

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 07, 2007 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tai as busiu pirmoji Tai va...man labiau patinka rankdarbiai.com , nes ten didesnis prekiu pasirinkimas, nors kaineles vos vos didesnes, bet kaip sakoma centas prie cento ir taip susideda milijonas karoliai.com pigiau, bet ten dar neteko uzsisakyti, nors prekiu krepselyje turiu dabar labai laukiu Gutermann 0,6mm vielutes rankdarbiuose.. labai man ji patiko ir kaip kvaisa nusipirkau per mazai ir jau sunaudojau...
p.s. Babinka labai puiki tema ir jos labai reikejo bent man..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 08, 2007 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man labai idomu, kodel iejus i karolius ir rankdarbius pirmiausia pasirodo puslapis angliskai? Labai nepatogu, ieskai, kur rasti lietuviska versija. Ar tai tik mane taip nervuoja?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man asmeniskai irgi daug labiau patinka karoliai.com . Tikrai savininke pati man kaip pasirode mielesne... Bet ryt susitariau is rankdarbiai.com atsiimti prekes, nes noriu ten kazkur vos uz 7 litus, bet nekelia ragelio, ir taip formaliai saltai atrase, o ta Daiva visada taip maloniai, siltai atraso...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
~*I^Can^Fly*~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as kol susikraunu norimas prekes i krepseli is karoliai.com (o tai kartais trunka ir visa savaite kadangi kasdien vis kazko naujo norisi )puse ju dingsta...t.y. jas elementariausiai isperka o ir kai rasiau i karoliai.com niekas neatrase
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keista. Man visada atraso... O su prekem, tai ir man taip buna... Jau taip gaila buvo vienu tokiu jaspiu... Jau isivaizdavau, kokia grazi apyranke turetu gautis... Ir se tau, kai visas prekes perziurejau, tai liko is kokio 40 Lt kokia tik 20 lt
Atgal į viršų
Arastija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasireikšiu ir aš

Karoliai.com, man ne itin patinka, kadangi ilgokai tenka palaukti, kol atkeliauja sąskaitą apmokėjimui, nors žinoma, prekės ir savininkė verčia tą pamiršti
rankdarbiai.com, visai nieko, brokuotų prekių esu gavusi tik 1 kartą, o savininkė labai mielai atrašo į visus užklausimus
o labiausiai vistik man patinka auksarankems.info, greitai, operatyviai ir savininkė mielai pagelbėja

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o aš kaip tik iš rankdarbiai.com beveik visada gaunu brokuotų prekių....kiekvieną kart randu kepurėlę kažkoki` pasilydžiusią ir nėr kur tokios panaudot, nors kai pagalvoji kas tie 40ct
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hm, man del saskaitos tai ji butu atsiuntusi jau kita diena nuo uzsakymo, bet pasaky, kad neturi reikiamo kiekio vieu karoliuku, ir dar pasake kokiu gaus dar, nes as tu norejau, ir mazdaug pasake kada, tai jautuoj turetu gauti. O auksarankems.info tai man nepatinka Labai jau kazkoks siauras ju pasirinkimas
Atgal į viršų
Mella's Gallery
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Liepos 2007

2008 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 09, 2007 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man irgi auksarankems.info nepatinka, del savo mazo pasirinkimo
o karoliai.com matyt kaip kam papuola o gal cia mes isskirtines kad mums atraso, paplepa, rezervuoja ir greitai aptarnauja man netgi atraso " begu issiusti"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, man kai idedejo, tai ji rezervavo, nes nebuvo akrilo, o dabar ziuriu yra, laukiu kol gaus deimanto skaidraus, jeigu negaus iki rytojaus, tai nesisakysiu tu skaidriu, jau noriu savo siuntinuko. Ir siaip, katik kalbejau su viena is rankdarbiai.com Taip labai maloniai sneka, tik tiek, kad labai tyliai, ir puse valandos nerado mano uzsakymo
Atgal į viršų
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaites, jus taip snekat, snekat prisiminkit, kad parduotuviu savininkes tikrai uzeina i musu foruma mestelt aki

Taigi maziau tusciu plepalu, daugiau konkretumo reiketu. Ko truksta, ko per daug, kas blogai, o kas gera. O ne gincytis, kam meiliau atrase

Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 16:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ooooo... galima susitarti kad galima paciai pasiimt karoliukus is rankdarbiu ar karoliu kad nereiktu siust?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

NA MAN TAI RANKDARBIAI COM DAR N4 KARTO NEPASISIUKLINO IR PATARNAUJA MALONIAI IR VISKA PAAISKINA KAIP BEJE IR KITO PARDUOTUVIU SAVININKES, O D4L PASIRNKIMO MANAU KAD IR AUKSARANKES PRASIPLES ASORTIMENTA, JUK RANKDARBIUOSE IRGI IS PRADZU NEBUVO TOKIO DIDELIO PASIRINKIMO, VISKAS ATEINA SU LAIKU IR PATIRTIMI
aauste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai sakote , kad neuzsisakineti is rankdarbiai.com? man tai ten tiek visko! ir taip noretusi...
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

4beuty mes tau jokiu budu to nesakome, tiesiog cia isdestyti nusiskundimai ta parduotuve. Taciau as manau, jog geriausiai savo nuomone susidarysi uzsisakiusi pati. Visgi, vieniems patiko, kitiems ne. Cia galima sakyti beveik tas pats kaip ir su maistu, vieniems patinka, kiti negali suprasti, kaip imanoma tai valgyti
Atgal į viršų
Rozomanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai tikrai, nes pvz. man labai patiko aptarnavimas, prekės, jųkokyb ir pristatimas
Atgal į viršų
~*I^Can^Fly*~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2007 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kasliecia rankdarbiai.com tikrai visiems rekomenduoju ir kainos ten maziausios (daugumoj) ir aptarnavimas greitas, bei malonus bent jau man ten apsipirkineti labiausiai patinka baigiu, o tai dar reklamavimu apkaltins [/list]
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2007 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

indruciuk, rankdarbiuose, akriliniai pigesni ir ryskiai
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2007 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zinau, bet nera butent tu spalvu, kuriu as noriu . Tai isidejau i krepseli kitokiu, bet kad... Dar pakolkas neketinu is ten uzsiaskineti, lauksiu kol susidarys didelis uzsakymas. Ilgai teks laukti...
Atgal į viršų
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2007 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

i karoliai.com parasiau ir paklausiau ar tokios neuzveztu..o gyvai neturiu dabar galimybes..arciausiai butu klaipeda, bet sakau..dabar mokslai paprastom dienom..o savaitgaliai skirti draugui buna
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arastija, problema gali būti ne karoliai.com darbe, o Tavo interneto serveryje, kuriame yra el. pašto dėžutė. Skaičiau, kad kai kurie pradėjo blokuoti laiškus iš tokių tinklapių. Aš sekmadienį užsisakiau prekes, pirmadienį sumokėjau, o jau vakar pasiėmiau siuntinį iš pašto
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Et, as ,geda prispazinti, bet is viso neesu buvusi silver city ....
Nu, apmokejau gal treciadieni uz savo siuntinuka is karoliai.com , bet ii siol negavau. Mokejau uz ta pirmenybini, ar kaip jis ten, tai dabar galvoju - o jeigu buciau mokejusi uz ta nepirmybini
Atgal į viršų
Rozomanta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai nuolaidų kortelę turiu, o kaip galima gauti previlegijos kotelę?
Atgal į viršų
Arastija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 19:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Surinkus čekių už 250Lt gauni priviligijuotą kortelę. Ten kaupiasi nuolaidos iki 10proc.

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 150

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.