Bateliai fėjoms

Parašė: Perlita 13.05.2010, 18:12

Nors mes gyvename realiame pasaulyje, tačiau kartais taip norisi atsidurti pasakoje. Žiūrint į šiuos nuostabius fotografo darbus jautiesi lyg būtum patekęs į fėjų pasaką. Šie fantastiški bateliai ir rankinės iš puikios prancūzų fotografo Michel Tcherevkoff kolekcijos Shoe Fleur:Footwear Fantasy.

Michel Tcherevkoff gimė Prancūzijoje, bet daug metų atgal nusipirko „bilietą į vieną pusę Paryžius – Niujorkas“ ir advokato karjerą iškeitė į fotografo. Niujorke pradėjo fotografo karjerą reklamoje. Labai greitai išgarsėjo, pasipylė įvairūs laimėjimai, premijos, apdovanojimai už menines fotografijas, parodos. Turi 23 prestižinius tarptautinius apdovanojimus už kūrybines vizijas. Jo darbai eksponuojami galerijose ir muziejuose. Šiandien jis yra Advertising Photographers of New York vice-prezidentas. Tarp jo klientų tokie brendai, kaip Panasonic, Canon Inc., Eastman Kodak, Esteé Lauder, EMI, Valentino, Maybelline, L'Oréal ir kt.

Vieną kartą kurdamas kosmetikos firmai reklamą, ant stalo apverstame banano lape įžiūrėjo batelį, taip gimė idėja tapti aksesuarų dizaineriu. Tačiau jo sukurtų daiktų negalima nešioti. Jie egzistuoja tik fotografijose, ir su kompiuterinių technologijų pagalba. Tačiau viskas atrodo, taip realiai ir ryškiai, kad nelieka abejonių, kad tai egzistuoja.

2007 metais pasirodė virtuali aksesuarų kolekcija ir knyga Shoe Fleur: Footwear Fantasy. Lapai ir gėlių žiedai pavirto į nuostabius batus ir rankines. Kiekvienas modelis sukurtas pagal griežtą principą: vienas modelis – vienas augalas. Augalai tarpusavy nemaišomi.

Autorius pradeda darbą nuo augalų fotografavimo. O po to su Adobe Photoshop programa iškerpa reikalingas gėlių detales ir kuria modelius, taip įgyvendina savo kaip dizainerio idėjas. Tikrovėje šie kūriniai sužavėtų ne vieną mėgstančią madingai puoštis. Kolekcijoje kiekvienas ras sau patinkančią gėlę – čia ir tulpės, ir rožės ir orchidėjos.

Batai ir rankinės, kaip ir tradiciniame madų šou suskirstytos į keturias kolekcijas: rudens, pavasario, atostogų ir vestuvinė. Jo kolekcijoje basutės, bateliai, ilgaauliai batai, aukštakulniai ir platformos, didelės rankinės ir maži rankinukai.

Jo nauja knyga Secret Garden: Lady's Lingerie Fantasy turėtų pasirodyti 2011 metų pavasarį. Šioje knygoje bus sudėti virtualūs drabužiai iš gėlių, išreiškiantys jausmingas šiuolaikinės moters fantazijas.

Medžiaga iš www.tcherevkoff.com, http://en.wikipedia.com, www.kulturologija.ru, www.lookatme.ru, http://fairytalenewsblog.blogspot.com.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Jowea* @ 13.05.2010, 17:54

genealu
liuxxx

emilitė @ 13.05.2010, 18:15

ziurint i tas nuotraukas labai lengava isivaizduoti fejas su tais bateliais ir rankinem...

juste_97 @ 13.05.2010, 19:52

WWWWWWWWWWOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWW. VA CE TAI GERAS

geta @ 17.05.2010, 20:03

Oooooo...... kad man tokiu bateliu :)

Nensee @ 22.05.2010, 17:25

Oo..Tikrai fantastiška...

tadask @ 15.04.2010, 08:27

iskabos, sviesdezes - irgi.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532