Deimantai ir žvaigždės I

Parašė: Perlita 25.01.2011, 21:30

Deimantų magija – senovinė ir paslaptinga jėga, nepaklūstanti žmogui. Deimantus vadino akmenų karaliais, dievų akmenimis, tolimų dangaus žvaigždžių skeveldromis. Deimantus dievina, jiems meldžiasi, dėl jų kraustosi iš proto, žudo, išsiskiria šeimos, žlunga karalystės.

Deimantas, tai akmuo su charakteriu. Jis pats renkasi savo likimą ir savo savininką. Tai ne tik puikus papuošalų akmuo, bet ir stiprus sėkmės, jėgos, turto, meilės ir ištikimybės talismanas. Todėl deimantus ir mėgsta Holivudo žvaigždės.

Marilyn Monroe: deimantai geriausi merginų draugai.

Šią frazę ištarė Marylin Monroe herojė filme „Džentelmenai renkasi blondines“. Ir pati Monroe mėgo sakyti: „Moterys nusipelnė žėrėti“. JAV juvelyrinio meno Akademija Marilyn Monroe už meilę deimantams apdovanojo diplomu su užrašu „Geriausiai deimantų draugei“.

Kad „maudytis“ deimantuose per daug neišlaidaujant aktorė sugalvojo juos nuomotis. Pasipuošusi su 24 karatų geltonu kriaušės formos „Baroda mėnulio“ deimantu sudalyvavo reklaminėje fotosesijoje. Tačiau ir nuosavų deimantų turėjo daug. Vienas iš papuošalų – platininis „Amžinybės žiedas“ su 35 deimantais, kurį aktorė gavo dovanų iš antro vyro Joe DiMaggio.

Grace Kelly: grožis, kaip ir deimantai amžini.

Jos šarmą, skonį, manieras, charakterį lygino su deimantais. 1956 metų Kalėdų išvakarėse ji sutiko ištekėti už Monako kunigaikščio Rainier III Grimaldi. Ir laimingas jaunikis apipylė ją brangiomis dovanomis. Jis rinko savo princesei geriausius papuošalus. Jis padovanojo sužadėtuvių žiedą iš baltojo aukso su 12 karatų deimantu, o vestuvėms padovanojo deimantinį vėrinį ir tiarą su rubinais. Tačiau pati Grace Kelly laikė deimantus per daug pretenzingais ir vyrui apie tai prisipažino tik gimus dukrai. „Kunigaikštienei negalima be brangakmeniu“ - nustebo Rainier. „Tai padovanokite man perlus“ - atsakė Grace. Klasikinis perlų vėrinys su auksinės rožės užsegimu, kurį mėgo nešioti gražuolė populiarus ir šiandien.

Elizabeth Taylor: deimantai geriau už vyrus.

Elizabeth Taylor juokais vadino deimantų ir vyrų kolekcioniere, o brangenybės buvo pirmoje vietoje. Ilgą laiką garsiausi juvelyrai aktorei kūrė originalius papuošalus. Aktorė pati piešė eskizus ir atsirinkdavo akmenis, o vėliau įkūrė nuosavus Taylor Jewelry namus.

Vienas iš garsiausių jos deimantų kolekcijos papuošalų, tai 1969 metais pirmas Cartier žiedas už milijoną dolerių. Ši žiedą su 69,42 karato deimantu savo mylimajai padovanojo aktorius Richard Burton. Žiedą pavadino „Burton-Taylor“.

Audrey Hepburn: romanas su deimantu.

Odri Hepbern herojė filme „Pusryčiai pas Tifanį“ , tai mergina įsimylėjusi brangenybes ir gražų gyvenimą. Ji svajoja sutikti romantišką ir turtingą princą, kuris atvers prieš ją Tiffany duris ir apipils ją deimantais. Todėl garsi firma patikėjo aktorei garsiausią kompanijos brangenybę „Tiffany“ deimantą. Tai vienas iš stambiausių geltonųjų deimantų pasaulyje, jo svoris 128,51 karatai. Ji surado 1878 metais Pietų Afrikoje. Jis buvo nušlifuotas ir įstatytas į segę „Paukštė ant uolos“, juo aktorė buvo pasipuošusi per kompanijos vakarėlį.

Maria Callas: nešlifuotas deimantas.

Marija Kalas daug dirbo su savimi, kad iš storos, trumparegės, nepasitikinčios savimi merginos taptu scenos dievaite ir spindinčia gražuole. Brangenybės padėjo jai labiau pasitikėti savimi, nuvyti neturtingos jaunystės šešėlius. Callas nuolat papildydavo savo papuošalų kolekciją rubinais, smaragdais, deimantais. Pats brangiausias kolekcijos papuošalas – platinos žiedas su ryškiai mėlynu 11 karatų deimantu, kuris 2004 metais Sotheby's aukcione buvo parduotas už 340 tūkstančių dolerių. Šį žiedą jai padovanojo turtuolis Aristotle Onnasis. Aistringas ir tragiškas romanas su „auksiniu graiku“ Marijai suteikė ir didelės laimės ir sulaužė jai gyvenimą. Onnasis jai dovanojo pilnas rožių sales, prabangius kailius, nepaprastai brangius papuošalus, o po to paliko ir išėjo pas kitą gražuolę Jacqueline Kennedy.

Medžiaga iš www.galya.ru/cat_page.php?id=97875, www.diamond-legend.info.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532