Deimantai ir žvaigždės II

Parašė: Perlita 28.01.2011, 19:43

Brangakmenių mados irgi keičiasi. Jeigu anksčiau buvo madingi skaidrūs, vandens skaidrumo, tai dabar patys madingiausi spalvoti su neįprastais atspalviais: konjako, žali, žydri, rožiniai deimantai. Patys rečiausi ir brangiausi rožiniai – vieno kaina apie milijoną dolerių. Bet argi tokia smulkmena gali būti kliūtis mylinčiam vyrui?

Victoria Beckham: prašmatnūs deimantai – prašmatniai ledi.

Victoriai Beckham 2005 metais 30-to jubiliejaus proga vyras padovanojo prabangų žiedą su tamsiai rožiniu 10 karatų deimantu, kainavusį 1,8 milijono dolerių. Pikti liežuvautojai juokėsi, kad miss Beckham ant piršto nešioja deimantinę Barbės galvą. Kaip žinoma Victoria mėgsta nešioti garsių dizainerių rankines, jos garderobe yra virš 300 rankinių. Šios kolekcijos perlas – 2008 metų kalėdinė vyro dovana deimantais išsiuvinėta Himalayan Birkin rankinė.

Jennifer Lopez: ne tas deimantas – ne tas vaikinas.

Jennifer viena iš didžiausių prabangos mėgėjų Holivude. Pati to nenorėdama rengė savo vaikinams deimantų testus. Tiksliau jeigu santykiai su eiliniu gražuoliu nesiklosto, tai su deimantiniu žiedeliu kas nors atsitinka. Papuošalai pasimesdavo, juos pamiršdavo viešbučiuose, filmavimo aikštelėje... O tai blogas ženklas ir reiškia, kad pora neturi ateities.

Taip atsitiko su pirmu sužadėtuvių su rožiniu deimantu žiedu, kurį 2003 metais padovanojo Benas Affleckas. Žiedą Jennifer sugebėjo nuplauti į Los Andželo restorano tualeto kriauklę. Ji sukėlė didžiausią triukšmą – santechnikai išardė vandentiekį ir atrado žiedą. Kitą Beno žiedą paliko Manheteno viešbučio vonioje. Žiedą sugrąžino sąžiningi viešbučio tarnautojai, tačiau Jennifer išsiskyrė su Benu.

Dabartinis Jennifer vyras dainininkas Mark Anthony jai padovanojo žiedą su stambiu deimantu viduryje, o aplink puoštą smulkiais deimantukais – kuo ne laimingos daugiavaikės šeimos simbolis? Dovana tikrai tiko – Jennifer tapo pavyzdinga žmona ir motina.

Kate Winslet: deimantai irgi turi praeitį.

Kate Winslet herojė filme „Titanikas“ daug metų saugo deimantinį vėrinį „Vandenyno širdis“, kurį filmo gale efektingai įmeta į vandenį, lyg atsisveikintų amžinai su mylimuoju. Šis papuošalas sukurtas pagal tikrą deimantą su mistiška biografija. Savininkams jis nešė, tik nelaimes ir mirtis. Nuostabus tamsiai mėlynas širdies formos deimantas buvo pagamintas iš 1668 metais Indijoje rasto deimanto. Iš pirmo savininko Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV buvo pavogtas, kitam londoniečiui bankininkui Henri Hopui atnešė bankrotą ir sūnaus mirtį. Šis deimantas ir vadinamas šio savininko vardu Hope Diamond. Šio 45,52 karato deimanto vertė 200 milijonų dolerių ir šiandien jis eksponuojamas Smitsono muziejuje Vašingtone.

Brangakmenio kopija nepakenkė „Titanikui“, filmas buvo neregėtai finansiškai sėkmingas. Kiti papuošalai: auskarai, pakabukai, vėriniai, kuriais puošėsi Kate Winslet filme – buvo tikri. Pasirodžius filmui kino teatruose, kai kurios Holivudo gražuolės skubėjo užsisakyti panašius papuošalus.

Madonna: deimantinis epotažas.

Madona - aistringa deimantų gerbėja, ypač Chopard juvelyrikos namų. Per savo vestuves su Guy Ritchie pasipuošė antikvarine deimantine tiara už 300 tūkstančių dolerių. Papuošalas sukurtas 1910 metais iš 765 deimantų, kurių bendras svoris 78 karatų. Kitas prabangus papuošalas – vėrinys“Hung up“ iš baltojo aukso su deimantais, užsakytas pas Chopard prieš pasaulinį koncertinį turą.

Madona puošdamasi deimantais kuria savo įvaizdį. Bet kokia proga stengiasi atkreipti spaudos dėmesį – deimantinė apyrankė-antrankiai, 10 cm ilgio deimantiniai auskarai arba per Davido Lettermano TV šou pasipuošė pridėtinėmis blakstienomis iš kailio ir deimantų.

Vyrai ir deimantai: sėkmės talismanai.

Sunku patikėti tačiau ištisus šimtmečius deimantai buvo išskirtinai vyriški brangakmeniai. Jais puošėsi karaliai, imperatoriai, kunigaikščiai, šachai ir sultonai, karo vadai, dvariškiai ir žyniai. Moterys deimantais pradėjo puoštis nuo XV a. vidurio. Pagal pasakojimus pirmoji dama pasipuošusi deimantais buvo Prancūzijos karaliaus Karolio VII favoritė Agnes Sorel.

Deimantus savo talismanais laikė Julijus Cezaris, Napoleonas, prancūzų karaliai, garsūs rašytojai, dailininkai, politikai, filosofai. Šiais laikais didžiausi deimantų gerbėjai vyrai – šou žvaigždės Elton John, Michael Jackson, Toto Cutugno, Marilyn Manson, David Beckham. Reklamuodami aksesuarus su deimantais ( laikrodžius, žiedus, rankogalius segtukus ir kt.) uždirba Pierce Brosnan, Oleg Menshikov, Dima Bilan. O Bradas Pittas netgi sukūrė sužadėtuvių žiedų dizainą iš baltojo aukso ir baltųjų deimantų, o idėją įgyvendino Damiani juvelyrai. Nepaisant Brado Pitto ir Jennifer Aniston nepasitenkinimo Damiani namai išleido šių žiedų kopijų kolekciją. Aišku, kad Bradas ir Jenifer išsiskyrė ne dėl pavogtos žiedų dizaino idėjos. Bet vis tik yra kažkokia mistiška paslaptis, kas atsitinka su sužadėtuvių papuošalais.

Medžiaga iš www.galya.ru/cat_page.php?id=97875.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

miglesak @ 28.01.2016, 13:12
Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,299
  • Temų forume: 3,139
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,755
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532