Magiška akmens galia

Parašė: in0re 30.11.2008, 15:19

  Akmuo jau nuo seno žinomas kaip vaistas, papuošalas ar kita interjero detalė. Apie tai, kad akmenų sukauptą energiją galima panaudoti gydant, žinoma buvo jau gilioje senovėje. Priklausomai nuo akmens energijos ir stuktūros, jis išspinduliuoja energiją, kuri atitinkamai gali paveikti mūsų kūną, ląsteles, audinius. Tokiu būdu tarp žmogaus organizmo ir akmens vyksta energijos bei informacijos apykaita.

  Akmuo jau nuo seno žinomas kaip vaistas, papuošalas ar kita interjero detalė. Apie tai, kad akmenų sukauptą energiją galima panaudoti gydant, žinoma buvo jau gilioje senovėje. Priklausomai nuo akmens energijos ir stuktūros, jis išspinduliuoja energiją, kuri atitinkamai gali paveikti mūsų kūną, ląsteles, audinius. Tokiu būdu tarp žmogaus organizmo ir akmens vyksta energijos bei informacijos apykaita. Taip pat žinoma, kad kiekvienas akmuo turi savo individualią spalvą, kuri turi didelę reikšmę gydymui. Spalva akmenyje priklauso nuo metalų, kurių yra akmens sudėtyje. Veikiant šviesos spindulių energijai, nuo metalo jono atskyla elektronai ir ima "klajoti" tarp akmens kristalinės gardelės atomų, sąveikauti su jais, keistis energija. Visa tai ir sudaro paslaptingojo "vidinio" akmens gyvenimo, suteikiančio mineralui magiškųjų gydomųjų savybių, esmę.
Senovės Egipte įvairių spalvų akmenys būdavo dedami į indus su atitinkamos spalvos sultimis ir laikomi saulės šviesoje. Tokiu būdu sultys prisisotindavo akmens spalvos energijos ir įgydavo labai stiprių gydomųjų savybių. Senovėje tokius akmenis žmonės laikė šventais, manė, kad juose yra apsigyvenusios aukštesniosios jėgos, dievai.
"Įdėkite akmenį į švarų stiklinį indą ir iki pusės užpilkite distiliuotu vandeniu, palikite pastovėti rytinės saulės spinduliuose tris valandas. Saulės spinduliai vandenį "pakraus" akmens vibracijomis ir jis taps gyvybės eleksyru," – taip rašė K. Rafaelė knygoje "Kristalų spinduliavimas".
Gydyme akmenis ar kristalus rekomenduojama uždėti ant gyvybinių nervų centrų. Uždėjus akmenį galimi įvairūs pojūčiai. Pavyzdžiui, jus aplankys prisiminimai, kuriuose bus užfiksuotos įvairios vaikystėje patirtos traumos ir pan. Kai akmuo uždėtas ant kūno, tuo metu reiktų giliai kvepuoti ir jausti, kaip blogoji energija sklinda iš jūsų. Gydomieji akmenys taip pat gali turėti ir blogosios energijos.
Akmenis dažniausiai žmonės renkasi pagal zodiako ženklą, tačiau gali nutikti ir taip ,kad geriausiai žmogui tinka akmuo išsirinktas pagal jo paties intuiciją. Paėmus į rankas supranti, kad tai tavo akmuo, gali pajusti šilumą, trauką. Tačiau nusipirkus tokį akmenį ant saves dėti negalima, nes jis yra nučiupinėtas svetimų žmonių, surinkęs ir geras ir blogas energijas. Siūloma tokį akmenį parsinešus namo, jį palaikyti po tekančio vandens srove, tuomet yra tikėtina, kad nusiplauna visa informacija surinkta iš kitų žmonių.
Akmenų žinovai teigia, jog juvelyrikoje galima naudoti apie 300 mineralų.Bet realiai jų naudojama apie 70 o daugiausiai - tik apie 30-ties pavadinimų mineralų. Akmens blizgesys, patvarumas tiesiogiai priklauso nuo jo kietumo. Tą reikėtų žinoti perkant papuošalus, ypač gaminantis žiedus. Minkštesni akmenys mažiau atsparūs cheminiams ir fiziniams poveikiams. Juos tiesiog reikia labiau saugoti, t.y. stengtis nesubraižyti, nusiimti dirbant ūkio darbus, netepti kremo ant rankos su žiedu ir t.t.
1907m. Tarptautinio matų ir svorių komiteto konferencijoje Paryžiuje buvo priimtas metrinis karatas, lygus 200 mg arba 0,2 g, kuris ir naudojamas sveriant šlifuotus juvelyrinius ir brangiuosius akmenis. Taigi brangakmeniai matuojami yra karatais.

O ar žinote kaip reikia nešioti akmenis ir brangakmenius? Yra labai svarbu, kurią kuno dalį liečia papuošalas.
Kairė kūno pusė yra jautrausia kūno dalis, ypač ranka ir jos pirštai. Jei ant kairės rankos nešiojate papuošalą su akmeniu, jis greičiausiai gali jus paveikti savo energija. Nešiodami brangakmenius ar akmenis šioje pusėje, jūs patys galite kontroliuoti savo stresą. Per kairę ranką jūs galite priimti jausminę energiją.Dešinioji kūno pusė labiau sužadina jūsų veikla, ji aktyvesnė.
Taip pat jus turite nuspręsti, ant kurio piršto nešiosite žiedą ir koks akmuo ar brangakmenis jį puoš. Nepatariama nešioti žiedo ant nykščio, nes žiedas ant nykščio blokuoja laisvę ir nepriklausomybę.
Rodomasis pirštas - jūsų saviraiška, ir jei nešiosite ant jo brangakmenius ir akmenis, jie sustiprins komunikabilumą, tikslus ir troškimus, jei nešiosite akmenis ant kairės rankos rodomojo piršto - sustiprės vidinis bendravimas su žmonėmis, jei ant dešinės - nukreipsite akmens energiją į įvairias veiklos sritis. Akmenys, kuriuos tinka nešioti ant rodomojo piršto (nukreipiantys): įazuritas stimuliuoja žinias ir išmintį, kriauklės, granatas, perlai, mėnulio akmuo stimuliuoja meilę kitiems ir padeda ją iš kitų priimti.
Vidurinis pirštas - tai intuicija ir įkvėpimas. Kai tik norėsite suaktyvinti savo intuiciją - nešiokite akmenis ir brangakmenius ant vidurinio piršto. Tai intuityvieji akmenys. Ametistas skirtas jūsų kūrybingumui ir įkvėpimui sužadinti. Krištolas ir safyras skirti sėkmei ir aukštiems tikslams pasiekti. Rubinas skirtas fiziniam grožiui pasiekti.
Bevardis pirštas - tai kūrybinė galia. Nešiojant akmenis ant šio piršto, kūrybinė energija, taip pat ir meilė, bus stimuliuojama. Kai kurie žmonės nešioja vestuvinius žiedus ant kairės rankos bevardžio piršto neatsitiktinai, nes šis pirštas siunčia vibracijas tiesiai į širdį. Bevardžiui pirštui tinka kūrybiniai akmenys. Rubinas skirtas savitvardai ir gražiai veido išraiškai pasiekti. Deimantas - meilės ryšiams sustiprinti. Smaragdas - naujoms idėjoms ir kūrybiškumui stimuliuoti. Tigro akis ir katės akis skirti intuicijai sužadinti, įžvalgumui, kūrybinėms nuojautoms susikoncentruoti. Mėnulio akmuo padeda išreikšti meilėje ir dalinti meilę kitiems.
Mažasis pirštelis simbolizuoja permainas. Žiedas ant kairės rankos mažojo pirštelio padės tada, kai gyvenime iškils būtinybė priimti sprendimą ką nors rinktis permainų metu, o ant dešinės - kai keisis jūsų tikslai, likimas.

  

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533