„Ledo rūmų“ spindesys mokykloje

Parašė: Laumė 04.01.2009, 15:15

Kiekvieną šventę lydi spalvos, šypsenos ir spindėjimas. Tokią šventę kūrė ir mūsų gimnazijos moksleiviai. Šventę, kurios tema "Ledo rūmai", o devizas - Kalėdų spindesys, pasitelkiant kuo originalesnes medžiagas. Kiekviename gimnazijos kampelyje šurmuliavo pulkeliai moksleivių, kupini minčių, apsiginklavę idėjomis, įvairios spalvos agroplėvele, dažais, tapetu, stiklu, klijais ar žirklėmis. Buvo nuostabu, kai vienu metu, tarsi burtų lazdele mostelėjus, suspindo kiekvienas mokyklos kampelis, kiekvienas langas ar koridorius. Įsijuosę dirbo nuo penktoko iki vienuoliktoko, o dvyliktokams teko maloniausia ir atsakingiausia misija - savo darbo šamoto keramikos saulutėmis apdovanoti nugalėtojus. Tai dar vienas puikus įrodymas, kai mokiniai turi puikią, spindinčią, juos vienijančią idėją. Mokytojams tenka tik stebėtojų ar vertintojų vaidmuo. Tad kurkime šventes sningant ar lyjant, spindėkime idėjomis ir pasitikėjimu.

7 kl.
5 kl.
9 kl.
10 kl.
11 kl.
10 kl.
9kl
8 kl.
8 kl.
5 kl.
Kviečiu visus išrinkti po 3 Jums labiausiai patikusias kompozicijas, po savaitės paskelbsime oficialius mokyklos bendruomenės rezultatus ir galėsime palyginti ar Jūsų spėliojimai atitiko tikrovę.
Vienuoliktokų karalius ir karalienė rinkimuose nedalyvavo.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532