Leidykla MINTIS kviečia susiburti rankdarbių mėgėjus

Parašė: Perla 10.02.2010, 23:00

Serijos „Kurkime kartu“ knygos – tai lobis visiems įvairių rankdarbių entuziastams. Ir visiškai nesvarbu, ar jūs dar tik atrandate kokią nors įtraukiančią rankdarbių formą, ar jau esate patyrę ir ieškantys naujų idėjų. Žuvytė visus kviečia kurti kartu ir išlaisvinti savo fantaziją.
Leidykla MINTIS šiemet pristato jau ketvirtą serijos knygą ir tai tikrai dar ne pabaiga. Bendraminčiai ir toliau galės stebėti žuvytės metamorfizes, galbūt pavyks dar ne kartą nustebinti ir Jus!

  
Vilniaus knygų mugės metu kviečiame užsukti į leidyklos MINTIS stendą (vasario 20-21 dienomis, šeštadienį ir sekmadienį 12.00 – 15.00 val.), kur veiks KURKIME KARTU BENDRAMINČIŲ KLUBAS, kviečiantis susiburti dekupažo, modelino ir kitų dekoravimo technikų, muilo gaminimo ir kitokių rankdarbių mėgėjus ir entuziastus. Praktinėmis žiniomis ir dekoravimo džiaugsmu dalinsis knygos „Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos“ autorė Lina Jaruševičiūtė ir jos bičiuliai.

  Lina Jaruševičiūtė „Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos“ – išsamus praktinis dekoravimo vadovas skirtas visiems dekoruojantiems. Ne tik dekupažo technikos mėgėjams, bet ir ieškantiems platesnių dekoravimo galimybių bei naujų idėjų. Knygoje detaliai pristatomi pagrindiniai dekupažo technikos etapai, dekoravimui skirtų priemonių veikimo principai, jų naudojimo gudrybės ir išskirtiniai efektai, dekoravimo technikos bei techniniai sprendimai: paveiksliukų ploninimo būdai, netradicinės sendinimo, auksavimo technikos, pritapymas, šešėliavimas ir spalvų maišymas, stiklo ir tekstilės dekoravimas, rankų darbo popieriaus gaminimas, dekoravimas reljefinėmis pastomis ir daugybė kitų. Kai kurios technikos eksperimentuojant atrastos pačios autorės.
Lina Jaruševičiūtė – profesionali dekoratorė, besidominti šių dienų meninėmis tendencijomis. Studijuoja Vilniaus dailės akademijoje, kuria ir dekoruoja vienetinius daiktus populiariosiomis bei autorinėmis technikomis.
Savo neišsenkančioms kūrybinėms mintims Lina įkūrė „namus“ – www.1001ideja.lt, kuriuose laukiami visi.

Melinda Coss „Rankų darbo muilas. Medžiagos. Receptai. Idėjos.“ - tai galimybė išmokti pasigaminti muilo, šampūno, kūno prausiklių, vonios aliejų ar putų, naudojant natūralius ingridientus ir tik keletą specialių priemonių.
Autorė Melinda Coss vadinama muilo gaminimo pioniere. Šioje knygoje pateikiama trumpa muilo istorija, supažindinama su pagrindinėmis medžiagomis ir reikmenimis, detaliai aprašomi pagrindiniai šaltojo gamybos būdo etapai. Pateikiami įvairių rūšių autorės sumanyti ir išmėginti muilo ir vonios priemonių receptai . Autorė taip pat pateikia daug naudingų praktinių patarimų, pvz., kaip įveikti netikėtai iškilusias muilo gaminimo bėdas, dalijasi asmenine patirtimi išmėginant tam tikrus ingredientus. Knygoje surasite patrauklių muilo dekoravimo, pakavimo idėjų.

Denise Thomas, Mary Fox „Dekupažas. Senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas.“ Daugiau kaip 100 įspūdingų darbų fotografijomis iliustruota knyga, atskleidžianti tikrąjį dekoravimo žavesį, parašyta dviejų žymių britų dekupažo meno atstovių. Detalios schemos ir informatyvūs tekstai padės įgyti būtinų žinių apie senų paviršių restauravimą ir naujų paruošimą dekoravimui. Taip pat parodys pagrindinius dekupažo etapus nuo paveikslėlių karpymo, klijavimo, įvairių sendinimo būdų iki paviršiaus baigiamųjų sluoksnių lakavimo ir šlifavimo. Knygoje parodoma, kaip dekoruoti įvairių formų senovinius ir naujus daiktus – nuo emaliuotų puodų, medinių padėklų iki tokių baldų kaip kėdės, stalai ir spintelės. Dekupažo technika neturi ribų, ji gali būti naudojama ant įvairių paviršių ir daiktų, sukuriant išskirtinius ilgaamžius baldus, galinčius tapti šeimos relikvija. Net ir įlenkti, surūdiję ir, rodos, tinkami tik išmesti daiktai gali atgimti ir pavirsti įspūdingais dekupažo meno kūriniais, papuošiančiais jūsų ir jūsų bičiulių namus.

Emma Ralph „Polimerinis molis. 17 lengvai įgyvendinamų projektų.“ Polimerinis molis (kitaip vadinamas, modelinu) – lengvai modeliuojama universali medžiaga, skirta specialiai įvairiems rankdarbiams. Knyga supažindina su pagrindinėmis polimerinio molio technikomis, įrankiais, medžiagomis. Autorė pateikia daug naudingų patarimų ir idėjų, kaip paprastai ir lengvai pasigaminti įspūdingų dovanų, papuošalų ir kitų mielų dirbinių savo namams. Tai itin patraukli ir įtraukianti rankdarbių forma. Taip pat galima pasinaudoti ir paskutiniuose knygos puslapiuose pateikiamais aprašomų dirbinių šablonais.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532