Paroda "Moters pasaulis" - šventė kiekvienai moteriai

Parašė: Perla 26.10.2009, 23:00

Lapkričio 5 - 8 dienomis Kaune vyks 7-oji tradicinė specializuota paroda „Moters pasaulis“. Šilumos ir jaukumo pilnas „Moters pasaulis“ pakvies visas moteris pagalvoti apie save ir apie kiekvienos atskirą pasaulį. Paroda, skirta moterims, tikrai nudžiugins ne vieną. Čia gausu ne tik vertingų moters pasaulį apimančių dalykų, bet ir patarimų, konsultacijų bei pramogų.

Parodoje – rekordinis dalyvių skaičius
Šiais metais parodoje dalyvaus 216 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos. Tai rekordinis šios parodos dalyvių skaičius. Labai smagu, kad parodoje dalyvauja daugiau įmonių nei praėjusiais metais, juk kiekvienas dalyvis - tai vis naujas produktas, įdomesnė pati paroda,- pasakoja parodų organizavimo ir rinkodaros vadovė I. Gibavičienė. Septintus metus organizuojama paroda lankytojus pasitiks dvejose, Aušros g. esančiose salėse bei prieigose. Išaugęs dalyvių skaičius išplėtė parodos tematiką, lankytojos parodoje ras dar daugiau naujienų iš įmonių pristatančių profesionalią kosmetiką, plaukų, nagų priežiūros gaminius, juvelyriką, bižuteriją, ekologiškus produktus, individualių rankų darbo gaminius, namų apyvokos reikmenis, konsultacijų apie sveiką gyvenseną ir dar daugelį moters pasaulį apimančių dalykų.

Stebins naujienomis
Nors visi nuolat girdime atsiliepimus apie krizę, jos padarinius, tačiau išaugęs dalyvių skaičius verčia pasitempti ir skeptikus. Parodoje dominuoja profesionali kosmetika, juvelyrika, bižuterija, tekstilės bei trikotažo gaminiai, tačiau bus ir naujai pristatomų produktų, naujų įmonių prezentacijos ir begalė naudingų patarimų tiesiogiai iš atstovaujančių įmonių. Įmonės ne tik pristatys naujausią produkciją, bet ir pakonsultuos, nemokamai darys makiažus, siūlys parodos metu išbandyti ir įvertinti jų atstovaujamus produktus.
Parodos metu (A13 stende) bus įgyvendinamas projektas „Baltarusijos ir Lietuvos moterų verslininkių iniciatyvos skatinimas“. Pagrindinis projekto tikslas - sukurti vieningą ir skaidrią bendradarbiavimo tarp moterų verslininkių ryšių sistemą, apimančią visus verslo lygmenis, garantuojančią gerosios patirties pasidalijimą, sudarančią galimybę įgyti verslui naudingų ryšių tiek Lietuvoje tiek Baltarusijoje,- pasakoja Kauno moters užimtumo informacijos centras vadovė J.Puidienė.

Ekspozicija „Svajonių vestuvėms“
Šiais metais parodą „Moters pasaulis“ papildys dar viena naujovė – romantika, meile ir šventėmis dvelkianti ekspozicija „Svajonių vestuvėms“. Ekspoziciją sudarys vestuvinės suknelės ir proginiai drabužiai, šventinė konditerija, profesonalių fotografų paslaugos, pokylių vietų demonstravimas, originalių pramogų, puošybos, floristikos specialistų paslaugos.
Pasak ekspozicijos koordinatorės, tiekimo grupės „Su.Mi‘m“ vadovės Nadios Dolgich, kaip tik dabar – rudenį - jaunavedžiai ir vestuvinių paslaugų tiekėjai turi galimybę ramiai aptarti jaunųjų lūkesčius, planuojamą biudžetą, sugalvoti vestuvių temą, pasiūlyti savo šventės viziją. O kas tokiu atveju gali būti patogiau ir naudingiau už puošnią ir jaukią erdvę, kurioje susibūrė aktyviausi vestuvių verslo atstovai, pasirengę išgirsti ir išpildyti būsimų jaunavedžių pageidavimus?

Ekspozicija „Lietuviškas gaminys“
Tai dar viena naujiena, laukianti parodos lankytojų. Atskiroje ekspozicijoje savo gaminius pristatys Lietuvos gamintojai. Ekspozicijoje „Lietuviškas gaminys“ įmonės pristatys asmens higienos, kosmetikos, tekstilės, trikotažo gaminius, maisto papildus, suvenyrus, rankų darbo gaminius ir kt. Labai smagu, kad šioje ekspozicijoje prisistatys įmonės, kuriančios gaminius Lietuvoje, atsižvelgdamos į vietos vartotojų poreikius.

„Mamos ir mažylio“ kambarys
Jaukiame „Mamos ir mažylio“ kambaryje mamos galės pamaitinti ir pervystyti savo kūdikius, o besilaukiančios – tiesiog pailsėti bei pabendrauti. Natūralių ir ekologiškų prekių parduotuvė „Via naturalis“ dovanos galimybę išbandyti ekologiškas Wiona sauskelnes, paragauti ekologiško Sunval maistelio, Lebensbaum arbatėlių,- pasakoja „Via naturalis“ projektų vadovė Edita Palskienė.
Profesionali „Via naturalis“ konsultantė pristatys kraitelį kūdikiams, ekologiškas medžiagines sauskelnes, patalynę vaikams, ekologiškos vilnos ir šilko drabužėlius vaikams bei paaugliams, saugią kosmetiką vaikams ir besilaukiančioms mamoms, ekologiškus žaislus, „draugiškus batus“ vaikams.
Vyresniems vaikams bus skirtas žaidimų kambarys, kuriame, kol mamytės lankysis parodoje, vaikučiai galės žaisti, piešti, žiūrėti filmukus.

Programa sudomins
Kiekvieną parodos dieną parodos seminarų salėje vyks teminiai dalyvių pranešimai bei seminarai, kosmetikos, sveikos gyvensenos bei kitomis aktualiomis temomis. Tuo tarpu kitoje parodos salėje nuolat vyks nuotaikinga programa, madingų kolekcijų pristatymai, įvaizdžio šou pasirodymai, grupinių treniruočių šou, teatro studijos spektakliai ir kt.
Lapkričio 8 dieną (sekmadienį), organizatorių skelbiamą šeimos dieną – netruks pramogų visai šeimai. Scenoje vyks pasirodymai vaikams, nuotaikinga ir šventinė programa ir dideliems, ir mažiesiems.
Parodos organizatoriai, UAB „Ekspozicijų centras“ kolektyvas, nuoširdžiai tikisi, kad šiemet, kaip ir ankstesniais metais, pavyks surengti tikrą šventę moterims, praskaidrinti niūrią rudens kasdienybę ir galbūt, net pakviesti gyventi džiugiomis kalėdinėmis nuotaikomis.
Išsamesnė informacija apie parodą www.expo.lt

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532