Tarp „Lietuvos ponių 2008“ ir mūsų auksarankė

Parašė: in0re 12.12.2008, 15:12

Šių metų lapkričio 29 dieną, Kaune buvo išrinkta „Lietuvos ponia 2008“. Dėl garbingo titulo konkurse varžėsi 12 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Įspūdingo renginio metu moterys rungėsi demonstruodamos talentus, publiką ir vertinimo komisiją žavėjo pristatydamos originalias drabužių bei papuošalų kolekcijas. Jos spindėjo scenoje, o kas tuo metu jaudinosi užkulisiuose? 

 

„Lietuvos ponias“ Swarovski kristalų papuošalais dabino mūsų auksarankė, gerbiama moderatorė Sabina (Babinka), mielai sutikusi pasidalinti įspūdžiais iš renginio bei trumpai papasakoti apie save.

„ Papuošalų darymu susidomėjau ir artimiau su karoliukais susipažinau prieš 3 metus, paskutinius mėnesius laukiantis vaikelio, benaršydama internete. Pradžioje labiau „žaisdavau“ su biseriu, manau, kaip ir daugelis pradedančiųjų. Ypač patiko visokie pynimai. Vėliau, bedarant įvairius darbelius bei papuošalus, pradėjau dirbti ir su akmenimis, Swarovski kristalais“, - paklausta apie tai, kaip gimė jos „pašaukimas“ gaminti papuošalus, pasakoja Sabina.

Papuošalų darymas mūsų moderatorei yra hobis, užimantis didelę dalį jos laiko.

Dalyvauti renginyje ir puošti „Lietuvos ponias“ gabiąją moderatorę pakvietė „Monos galerija“, ji rėmė renginį ir kartu bendradarbiavo su auksaranke.


Iš kairės į dešinę: dizainerės draugė, "Monos galerijos" savininkė, dizainerė Giedrė ir auksarankė Sabina

Visi dvylikai ponių skirti papuošalai pagaminti iš sidabro ir Swarovski kristalų, ši kolekcija pavadinta „Prabangos Šėlsmas“.

Sabina bendravo su visomis konkurso dalyvėmis ir kiekvienai kūrė vis kitokius, individualiai pritaikytus papuošalus.Visos idėjos kaip turėtų atrodyti kiekvienas papuošalas, buvo derintas kiekvienai pagal plaukų bei akių spalvą, taip pat taikomas prie pristatymo metu vilkėtų dizaineres Giedrės Ramanauskaitės - Jurevičienės kurtų peniuarų. Seges, auskarus, apyrankes, kolje sukurti, išmyluoti ir įdėti dalelę savęs, auksarankė užtruko net du mėnesius. Šiuo metu šie vienetiniai Sabinos rankų darbo papuošalai yra eksponuojami „Monos galerijoje“, dalis jau nupirkta, ponios jais puošėsi tik renginio metu, o dabar šiuos originalius aksesuarus galite įsigyti ir jūs.Sabina teigia esanti patenkinta, kad teko dalyvauti tokiame renginyje, jai tai naujas patyrimas, iššūkis. Paklausta gal toliau seką ir „Misių“ puošimas, atsakė:
-Na, taip toli nemąstau, bet jei bus toks pasiūlymas, manau, neatsisakysiu.

Tai buvo jos pirmas rimtesnis kūrybinis projektas. Todėl šiai šauniai auksarankei palinkėkime, kad toks pasirodymas būtų jokiu būdu ne paskutinis.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533