Kviečiame apsilankyti Kaune duris atvėrusioje parduotuvėlėjė "Žalios avys"

Parašė: Perla 09.06.2010, 11:03

Kaune, Romuvos kino teatro prieigose, duris atvėrė siūlų, rankų darbo aksesuarų, interjero detalių bei meno darbų parduotuvėlė “Žalios avys”. Ant sienų pieštos avys, vėjo atneštas smilkalų kvapas, palydi į namų jaukumu dvelkiančias patalpas. Taip ir norisi prisėsti, pasklaidyti žunalus, išsirinkti siūlus ir čia pat vietoje, prie gaivios mėtų arbatos, megzti. O tokia galimybė, pasak parduotuvės sumanytojos Gabijos, tikrai yra, nes birželio antroje pusėje pradedamos nemokamos mezgimo bei nėrimo pamokėlės. “Žalios avys” maloniai kviečia į pamokėles visas mergaites, kurios norėtų išsiskirti savo pačių darytais lankeliais, apyrankėmis, segtukais, taip pat mamytes, norinčias papuošti savo mažuosius jaukiais mezginiais, ar numegzti jiems mėgstamiausią žaislą. “Megzkime drauge - prie kvapnios arbatos puodelio ir malonaus pašnekesio. Pas mus laukiami visi ir visos norintys išmokti megzti ar pasidalinti jau turima patirtimi” – kviečia parduotuvėlės šeimininkės Gabija ir Dovilė.

 

Parduotuvėlėje galima pasisemti idėjų, susipažinti su bendraminčiais, taip pat įsigyti pamokėlėms reikalingų priemonių. Gabija patikina, jog to tikrai nereikėtų išsigąsti, nes kainų spektras, kaip ir siūlų asortimentas – platus. “Žalios avys” prekiauja ispaniškais Lanas stop ir vokiškais Rico design siūlais, šių ženklų siūlų galima įsigyti tik šioje parduotuvėje. Lengviems vasaros mezginiams “Žalios avys” turi gaivių ir šiltų atspalvių medvilnės bei viskozės. Medvilniniai siūlai apdoroti taip, kad mezginiai nesitampytų, nebluktų ir ilgai išliktų gražūs. Visada sušalę parduotuvėje ras natūralios – neperdirbtos – vilnos bei švelnios moheros, o mėgstantys eksperimentuoti - įvairių spalvų vilnonių siūlų, veltinių aksesuarų gamybai. Dauguma vilnonių siūlų šioje parduotuvėje – „superwash“, t. y. puikiai skalbiasi, nesivelia, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Parduotuvėlėje „Žalios avys“ taip pat gausu įvairių rankų darbo aksesuarų – originalių, puošnių ar visiškai subtilių segių, segučių, auskarų, apyrankių, keramikinių sagų. Pasak Gabijos ir Dovilės, bet kurį rūbą galima paversti mylimiausiu aksesuaru, pakeičiant įprastas sagutes į žaismingas rankų darbo sagas. Parduotuvėje akį traukia rankų darbo vasariškos rankinės, spalvingos prijuostės, kurias pamačius norisi gaminti čia ir dabar. Ieškančių origalumo savo namams dėmesį patraukti turėtų rankų darbo vienetiniai šviestuvai, pakabos ir kabyklos, dekoruotos vazos, netikėto dizaino stalo padėkliukai. “Žalios avys” taip pat suteikia galimybę jauniems kūrėjams pristatyti ir parduoti savo darbus. Parduotuvėlės sumanytojos tiki, jog yra išties daug neatrastų jaunų kūrėjų, kurie savo idėjomis, technikomis ir išraiškomis pagyvintų ne vienų namų interjerą.

Susitikime: Laisvės al. 50A-2, Kaunas (Romuvos kino teatro pasažas).
Susirašykime: info@zaliosavys.com
Draugaukime: www.facebook.com/zaliosavys

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Boo @ 10.06.2010, 11:49

Jeiiiii, siūliukai!!! Reiks kaip nors užsukt į Kauną...

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,246
  • Temų forume: 3,088
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,614
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,313
  • Pardavėjų galerijoje: 1,526