Auskarų kabliukai ir užsegimai

Parašė: Rosemary 04.01.2010, 23:00

Ar perkant arba gaminant auskarus atkreipiate dėmesį į kabliukus? Kuo remiates pasirenkant vieną ar kitą kabliukų rūšį?
Kabliukas tai svarbiausia auskaro detalė. Jo pragrindinė užduotis – laikyti auskarą ausyje. Bet kabliukas kabliukui nelygus. Remiantis žemiau pateikta informacija galėsite išsirinkti Jums patogiausius ir labiausiai tinkančius kabliukus. 

  Paprasti auskarų kabliukai yra labai patogus. Jie nebrangūs, o ir pačiam lengva pasidaryti. Deja, be fiksatoriaus (apsaugėlės) tokie kabliukai lengvai gali išslysti iš ausies. Jeigu teko pamesti vieną iš poros mėgstamiausių auskarų, geriau rinktis užsegamus kabliukus.

 

 

 

   Paprasti užsegami kabliukai tai atitinkamai išlankstyta viela. Auskarų su tokiais kabliukais beveik neįmanoma pamesti. Deja, kartais kyla nepatogumų užsegant ir atsegant. Be to, tokie kabliukai netinka prie prabangių auskarų.


 

 

 

   Angliški užsegimai tai bene dažniausiai naudojami užsegimai prie elegantiškų, geresnės kokybės auskarų. Jie yra labai patogūs ir stilistiškai neutralūs (tinka prie daugumos auskarų). Vienintėlis trūkumas tai jų dydis – apie 1,8cm. Todėl jie tikriausiai netiks prie švelnių bruožų veido.

 

 


   Antrankių formos užsegimai yra patogūs ir elegantiški. Galima sutikti įvairių dydžių, priekinė dalis dažnai yra dekoruojama sidabru arba akmenimis (pvz. markazitais).


 

 

 

   Vinukai arba štekeriai, iš vienos pusės fiksuojami apsaugėlėmis. Tai labai patogus užsegimas, lengvas ir nebrangus. Tinka prie ypač ilgų auskarų. Parduotuvėse galima rasti įvairų formų štekerių su perlais, akmenimis, stiklu. 


Apsaugėlės tai smulkūs elementai su skylute. Prilaiko vinukus ausyje, juos galima naudoti ir su paprastais kabliukais.


   Minkštos apsaugėlės iš silikono tinka visiems štekeriams ir paprastiems kabliukams. Dažniau naudojami su kabliukais, nes yra maži (apie 3mm) ir lankstūs. 

 


   Metalinis arba sidabrinis štekerio fiksatorius turi ne tik skylutę, bet ir sparnelius, kurie papildomai prilaiko vinuką. Esant reikalui, sparnelius galima labiau suspausti. 

 


   Sidabriniai fiksatoriai su silikonu yra labai patogūs, saugūs nagams (uždedant paprastus metalinius fiksatorius ne kartą teko įbrėžti nagą) ir tinka beveik prie visų vinukų.
 

 

Perkant auskarus verta keletą kartų atsegti ir užsegti užsegimus, patikrinti ar visos užsegimo dalys veikia gerai, ar patogu įsegus auskarą. Rankų darbo papuošalų pardavėjai dažnai teikia galimybę pakeisti Jums netinkančius užsegimus į kitokio tipo kabliukus. Juk auskarai yra tam, kad Jus puoštų, o ne gulėtų papuošalų dežutėje nenešiojami.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

DANGUOLE.P @ 28.09.2010, 18:58

Sveiki-labai dziaugiuosi isijungus i Jusu gretas,su malonumu ir susizavejimu perziureja uvisus auksarankiu kurinius,jie nuostabus,dziugu,kad tiek daug zmoniu neleidzia laiko vejais,kokiu kurybingu ,isradingu ir sumaniu,tikru auksarankiu esama.As taip pat domiuosi dekupazu ir bizuterijos gamyba.Savo kurinius gaminu sau ir dovanoms,tikiuosi ateityje prisijungti prie Jusu rato,kokius darbelius parodyti,o kolkas seksiu naujienas is AUKSARANKIU klubo,KURYBINES SEKMES,ISRADINGUMO MIELIEJI-JUS NEPAKARTOJAMI.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532