Naujametinė Onkologinių ligonių lankymo akcija

Parašė: Perla 18.11.2010, 11:02

Nors Nauji metai dar ne ryt, bet laikas bėga kaip vanduo Todėl jau dabar norime Jus pakviesti prisijungti prie gražaus tikslo.
Všį Užimtumo terapijos centras jau ne pirmus metus organizuoja Naujametinę akciją LOCe. Akcijos tiklas yra pradžiuginti dovanėlėmis ligonius Gruodžio 31 d.Naujųjų išvakarėse mes aplankome tuos, kuriems dėmesys, geras žodis ir maža dovanėle nors tą stebuklingą vakarą praskaidrina nuotaiką. Kviečiu visas ir visus prijungti prie šios gražios, ir labai reikalingos, akcijos. Jūs galite prisidėti savo rankų šiluma sukurtu rankdarbiu, pirktine knyga, puodeliu, kvapnia arbata ar pan. Jeigu negalite prisidėti tokiu būdu, tai bet koks informacijos platinimas būtų labai naudingas. Taip pat ieškome rėmėjų, kurie gali skirti lėšų knygų, arbatų, kosmetikos pirkimui. Dovanėles įteiks gruodžio 31 d. visiems gerai žinomas žmogus(žvaigždė) – taip kiekvienas ligonis pasijunta esąs labai svarbus.


Rankdarbių užsiėmimai ligoninėje

 

 

Kontaktai:
865132220 Renatarenax@delfi.lt
868746430 Daiva daivosmene@gmail.com

Adresas, kuriuo galite siųsti savo darbelius:
Renata Miliauskienė
Ozo 26 - 1
Vilnius 07151

Angelų siuvimo popietė

Daivos menė kartu su Užimtumo terapijos centru organizuoja Angelų siuvimo popietę, į kurią labai kviečiame prisijungti ir Tave. Šie angelai bus Tikėjimo ir Vilties simboliai. Juos dovanosime besigydantiems LOCe.
Kada: lapkričio 28d., sekmadienį, 12 val.
Kur: Smolensko g. 10 C / Statybininkų g. kampas.
Susitikimas 12 vl.  šalia maisto prekių pard. 1 aukšte.
Kontaktinis tel. 868746430 Daiva
Ką atsinešti: labai gaila, kad negalime aprūpinti visų reikalingomis priemonėmis, todėl prašome Jūsų atsinešti filco (iš jo siūsime), adatą, siūlą, žirkles, siuvinėjimo siūliukų ir karoliukų.
Angelai gali būti siuvami iš Jūsų pačių suveltos vilnos, iš filco, arba storesnio neirstančio audinio. Angelų suknytes dekoruosime kaip kam patiks.

Dėl iškilusių klausimų ir norinčius patvirtinti savo dalyvavimą prašome rašyti:
utcentras@gmail.com arba daivosmene@gmail.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,329
  • Temų forume: 3,152
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,830
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533