Birželio mėnesio Auksarankei siuvinėjimas biseriu tarsi meditacija

Parašė: Perlita 05.01.2013, 14:28

Birželio mėnesio nugalėtoja Stočkutė mielai sutiko atsakyti į keletą klausimų ir papasakoti apie savo kūrybinius planus.
Agnė šiuo metu studijuoja Vilniaus Universitete, trečiame ekonomikos kurse. Realiame gyvenime nestovi vietoje, visada ką nors veikia, organizuoja, visur dalyvauja, visur jos pilna. Metus dirbo Studentų atstovybėje, jau antrus metus kuratoriauja (padeda pirmakursiams įsilieti į studentišką gyvenimą), trečius metus iš eilės išrenkama į Grupės atstovų tarybą. Žinoma ir papuošalams lieka laiko, Agnei tai tarsi meditacija.
Kaip aptikai Auksarankių klubą?
Auksarankes aptikau gal prieš keturis - penkis metus, tiksliai nepamenu. Buvo mano pati pradžių pradžia, ir ieškojau informacijos apie auskarų gamybą. Na, o Auksarankės pasirodė daugiausia patirties ir žinių sukaupęs portalas. Prisijungiau ir esu čia iki šiol.
Kada pradėjai rankdarbiauti?
Galima sakyti, kad pradėjau rankdarbiauti darželyje. Tada pamenu pirmą kartą į rankas paėmiau vąšelį, taip mano rankose gimė pirmieji darbeliai. O rimčiau rankdarbiauti pradėjau vienuoliktoje klasėje – labai padėjo atsipalaiduoti ruošiantis brandoms egzaminams.
Kokias rankdarbių technikas esi išbandžiusi?
Esu bandžiusi nerti vąšeliu, daugiausia servetėles. Nėriniai man labai patinka, tai taip svajinga, gražu ir romantiška. Taip pat bandžiau siuvinėti įvairiais būdais ir technikom, tačiau labiausiai patiko siuvinėjimas kryželiu. Esu bandžiusi ir megzti. Nusimezgiau šaliką, kepurę ir pirštines – tuo viskas ir baigėsi... Ne man mezgimas, bent jau ne dabar. Galvoju, gal kada nors pribręsiu dar ir šiai technikai. Šiuo metu karts nuo karto dekupažuoju, kaip sakau, patinka kartais pasiterlioti šiek tiek. Ramu, gera – teplioji, dažai ir gaunasi neblogi kūriniai. Taip pat kuriu papuošalus iš akmenukų, kristalų. 
Kokia technika labiausiai patinka?
Labiausiai man patinka siuvinėjimas biseriu. Dėlioji po truputį smulkius karoliukus, derini spalvas, begalę formų – man visa tai tarsi meditacija. Tai duoda erdvę beribei fantazijai ir padeda atsipalaiduot, netgi pasisemti naujų jėgų.
Ką dar naujo norėtum išbandyti?
Tiesą sakant labiausiai norėčiau paragauti knygrišystės. Turiu silpnybę gražioms, tvarkingoms knygutėms.
Kuo užsiimi laisvalaikiu?
Be rankdarbių užsiimu savanoriška veikla kuratoryste. Labai mėgstu po Vilniaus senamiestį pasivaikščioti su puodeliu kavos. Taip pat rezgu mintį rudenį aplankyti kuo daugiau Vilniaus bažnyčių.
Svajonės ir kūrybiniai planai?
Na mano svajonė – mažam Prancūzijos kaimelyje įsigyti namuką ant vandenyno kranto. Kūrybiniai planai – siuvinėti ir siuvinėti biseriu. Nieko konkretaus – kūryba ir menas ateina nelauktai.
Ko norėtum palinkėti kitoms forumo dalyvėms?
Išeiti į gamtą, giliai jos įkvėpti ir kurti, kurti, kurti...


Dėkojame Agnei už įdomų pasakojimą ir linkime daug gražių kūrybinių minčių!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

vitalyte @ 12.03.2013, 04:22

Agne, --sveikinu tapus menesio auksaranke! Esi verta sio vardo! Tavo meniski darbai spinduliuoja teigiama energija! Linkiu pamilti ne tik siuvinejima biseriu, verima taip pat!
Sekmes, Agnyte! Didziuojuos Tavimi! :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,483
  • Temų forume: 3,267
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,256
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533