Gruodžio mėnesio Auksarankės mėgstamiausia technika - biserio ir akmens darbai

Parašė: Perlita 22.02.2012, 17:28

Gruodžio mėnesio Auksarankė Laimiuks puikiai žinoma Auksarankių klubo lankytojams, turbūt ne vienas žavėjosi jos sukurtais nuostabiais papuošalais, mielai sutiko papasakoti apie save.
Kada pradėjai rankdarbiauti, kas sudomino, paskatino?
Manau, kad čia „sugrojo“ genai. Mano močiutė buvo tikra auksarankė: audė lovatieses, rankšluosčius, siuvo, puikiai nėrė vašeliu. Visai mažiukė būdama sėdėdavau prie močiutės kojų po staklėmis ir taip įdomu būdavo stebėti, kaip ten tos šeivos laksto... Pati rankdarbiauti pradėjau irgi anksti. Net nepamenu, gal pirmoje ar antroje klasėje nusimezgiau šalikėlį ir įsivažiavau. Vėliau atradau vašelį, prasidėjo nėrimo etapas, nors mezginio niekada nebuvau pamiršus. Dar vėliau, gimus vaikams, atradau siuvimą. Gražių drabužėlių tais laikais nebuvo, o taip norėjosi, kad vaikiukai eitų į darželį gražiai aprengti, taigi pati siuvau jiems marškinėlius, kelnytes, striukeles.
Kaip atradai Auksarankes?
Auksarankių forumą aptikau ieškodama informacijos. Pamenu, pirmą kartą apsilankius forume, net galva svaigo nuo informacijos gausos. Nardžiau po temas be jokios sistemos ir skaičiau...skaičiau...
Kokias technikas esi išbandžiusi? Kas sekėsi sunkiausiai? Pati mėgstamiausia technika?
Pradėjau nuo dekupažo, palankiau kursus Kaune ir pradėjau. Tuo pačiu metu pabandžiau  ir modeliną kepti ir dekupažuoti. Tada atsirado karoliukai, akmenėliai ir visi kiti dalykėliai. Deja, ne dekupažas, nei modelinas „neužkabino“. Išmokau nerti žgutus, bandžiau „wrapinti“, sutažo techniką. Net negalėčiau pasakyti, kad kažkas sunkiai sekėsi, tiesiog kiekviena technika reikalauja tam tikrų žinių, įgūdžių ir arba jauti malonumą dirbdama, arba ne. Šiuo metu mėgstamiausia technika – biserio-akmens darbai.
Kokias dar rankdarbių technikas norėtum išbandyti?
Slapta brandinu mintį apie darbus su sidabro, vario moliu. Žinau, kad tai nėra paprasta, bet ta mintis vis dar manęs neapleidžia.
Kokie kiti laisvalaikio užsiėmimai?
Labai mėgstu skaityti knygas. Turiu namuose sukauptą nemažą biblioteką. O šiaip likusią laisvalaikio dalį skiriu bendravimui su savo anūkėliais, kurių turiu du. Niekaip negaliu atsistebėti, kokie protingi ir išmanūs šių laikų vaikai.
Svajonės ir kūrybiniai planai?
Planų turiu daug. Pirmiausia norėčiau papildyti darbelių kolekciją „Miražai“ iš retų, išskirtinių raštų ir piešinių akmenėlių. Sekantis darbelis tikriausiai bus – papuošalų kolekcija veikliai, dalykiškai, energingai moteriai. Dažniausiai savo planus koreguoju pagal poreikius.
Ko norėtum palinkėti kitoms forumo dalyvėms?
Gražių minčių, originalių idėjų ir kūrybiškumo bei kruopštumo jas įgyvendinant. Sėkmės visoms!


Dėkojame Laimutei už įdomų pasakojimą apie save ir linkime didelės sėkmės kūryboje!

 

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

aidas @ 16.03.2012, 10:31

Labai gazus darbai:)

astyna @ 24.03.2012, 17:57

Nuostabus darbai

ramuncikas @ 22.05.2012, 18:37

Labai grazus darbai! Man tik knieti paklausti i6 kur gauni tokiu graziu papuosaliuku schemas? Nes niekaip negaliu rasti! Is anksto dekoju.

Danngyra @ 31.05.2012, 22:14

Pazystu asmeniskai, labai puiki moteris. Beje, ji mane ir ismoke verti karoliukus, uz ka didelis dekui :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533