Heidi Kummli kūryba

Parašė: Perlita 09.05.2011, 19:33

Amerikiečių menininkė Heidi Kummli mano, kad per savo kūrybą prisiliečia prie tradicinio Šiaurės Amerikos indėnų meno. Įkvėpimo ji semiasi iš Laukinių Vakarų gamtos ir iš tradicinio indėnų meistrų meno. Heidi papuošalus iš karoliukų pradėjo gaminti 1975 metais ir šiuo metu yra laimėtoja daugybės premijų įvairiuose prestižiniuose meno ir dizaino konkursuose.

Šiuo metu su vyru Gregu ir sūnumi Benu gyvena Kolorado valstijoje ir kiekvieną rytą žavisi kalnų grožių. Jų namuose nėra elektros, tik generatorius naudojantis saulės energiją. Jos močiūtė kilusi iš Chippewa indėnų genties ir dirbo karoliukų siuvinėtoja vodeviliams, o senelis buvo puikus medžio drožėjas.

Jos darbuose vyrauja saulės simbolika, daugybė gyvūnų ir augalų dekoro elementų. Savo darbuose Heidi stengiasi atvaizduoti ją supančio pasaulio grožį ir savo požiūrį į motiną gamtą su paslaptingomis būtybėmis. Jos kūryboje vyrauja natūralios dažniausiai gamtoje sutinkamos spalvos. Savo darbuose naudoja įvairius kabošonus, biserį, metalinius ir stiklinius karoliukus. Kartu su kita menininke Sherry Serafini išleido knygą The Art of Bead Embroidery, kur pristatė savo darbus ir pamokėles, kaip pasigaminti įvairius papuošalus.

Medžiaga iš www.liveinternet.ru/community/2281209/post160429766/, www.freespiritcollection.com, www.etsy.com/people/freespiritheidi , iš e-knygos The Art of Bead Embroidery.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

skaikk @ 10.05.2011, 13:10

kaip meno kuriniai tai fantastiski ir labai "isbaiktai' padaryti tiesiog voo!, bet del nesiojimo... n.z.... bent as nedrysciau...taciau akiai paganyti labai labai...:)

padauzhelia @ 31.05.2011, 09:17

Tokius gražius darbelius už stiklo parodoje tik žiūrėti, nešioti negalima, nes jie per daug nuostabūs :))))

vitalyte @ 02.06.2011, 20:30

Nuostabi kuryba! Butina nesioti! Ant kaklo atrodo dar geriau. Sukuriau kazka panasaus, mano darbelis --"Krabo karalyste"(pagyru puode rastumet). Buvau uzsidejus, labai kelia nuotaika.
Rubai prie tokiu papuosalu turi buti kuklus, atvirom ar uzdarom apykaklem. Papuosalai, turintys tema-istorija ar pasaka, uzburianciai veikia aplinkinius. Tikrai reiketu bent karta isbandyti sia magiska galia . Beda ta, kad jie brangus pirkti, o daryti,--uzima daug laiko. Bet verta, juk tik karta gyvename!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533