Lapkričio mėnesio Auksarankė:„...išnaudokite save iki galo, nes niekada savęs neišsemsite...“

Parašė: Perlita 06.02.2012, 11:55

Lapkričio mėnesio Auksarankė Arūna gyvenime dirbanti darbą visai nesusijusi su rankdarbiais mielai sutiko atsakyti į keletą klausimų.
Kaip aptikai Auksarankes? Kaip pradėjai rankdarbiauti?
Auksarankes radau benaršydama internete ir ieškodama įvairios rankdarbių informacijos.
Rankdarbiauju tiek, kiek pati save atsimenu. Dar į mokyklą neidama pagal turimą knygutę konstravau iš kaštonų lėles, kad turėtumėm įdomesnį žaidimą su draugėmis. Labai domėjausi origamiu, lankstydavau pačius įvairiausius dalykus. Šešerių metų išmokau nerti, dar po metų megzti. Mano močiutė ir mama buvo puikios mezgėjos, tad ir pati, savaime suprantama, tą dalyką gana greitai įsisavinau.
Kokias rankdarbių technikas esi išbandžiusi?
Mokiausi vaikų dailės mokykloje, tai tapyba visokiomis technikomis, piešimas, keramika, grafika, išbandyti dalykai. Kadangi augau laikais, kai parduotuvėse nebuvo įdomesnių rūbelių, tai su mama sugalvodavom visokių įdomybių. Tad teko išmokti siūti ir siuvinėti, siuvinėti karoliukais, audinius dažyti, taip pat užsiimti šalta ir karšta batika, audiniu dekoravimu, nėrimu lėlyte, nėrimu šakute. Išbandyta daug visokios popierinės technikos: kvilingas, papje maše, scrapbooking'as, origamis. Taip pat gaminu papuošalus įvairiomis technikomis: pradedant karoliukų vėrimu, žgutų nėrimu, sutažu, ice resin ir kt. Taip pat veliu, bet nedidelius dalykus, nes dideliems neužtenka kantrybės. Darau dekupažo darbus, saldžias dovanas. Dirbu ir su oda, ir macrame mazgus rišau, ir muilą viriau, moku verpti, austi. Tiesiog taip gavosi, kad visada viskas buvo įdomu ir norėdavosi išbandyti naujus dalykus.


Kokias technikas buvo sunkiausiai įvaldyti ir pati mėgstamiausia technika?
Kad kažkas būtų sunku, tikrai negaliu pasakyti, nes visada išsistudijuoju kiek įmanoma daugiau medžiagos ir tik tada pradedu daryti. Mėgstamiausios technikos neturiu, atvirkščiai labai mėgstu peršokti nuo vienos technikos prie kitos, kad neatsibostų.
Ką naujo dar norėtum išbandyti?
O išbandyti labai daug ką norėčiau: graviravimą ant stiklo, tapybą ant šilko, juvelyrika, lampwork ir dar daug visokių dalykų. Kad tik laiko užtektų.
Kokie dar kiti laisvalaikio užsiėmimai?
Labai daug skaitau įvairios literatūros, be galo mėgstu keliauti, vaikščioti į teatrą, žiūrėti rimtus dokumentinius, bei gerus meninius filmus. Kai randu laiko pasisukioju virtuvėje ir pagaminu kokį dar nebandytą patiekalą. Domiuosi interjero tendencijomis, floristika.
Svajonės ir kūrybiniai planai?
Tegul viskas būna, taip kaip turi būti, nes čia veiksmas vyksta spontaniškai ir nenuspėjamai.
Palinkėjimai  forumo auksarankėms ir auksarankiams?
Išnaudokite save iki galo, nes niekada savęs neišsemsite (Brownie Wise).


Dėkojame Arūnai už pasakojimą ir daug sėkmės išbandant naujas technikas ir linkime sukurti daug naujų puikių darbelių!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533