Lapkričio mėnesio auksarankės svajonė- atidaryti vienetinių rankų darbo papuošalų krautuvėlę

Parašė: Liepa 11.12.2008, 15:22

Auksarankių forumas turi gražią tradiciją - kiekvieno mėnesio paskutinę savaitę renka mėnesio auksarankę. Šį kartą auksarankės medaliu buvo apdovanota šiaulietė Renata, kurianti įspūdingus papuošalus iš biserio.
Šiuo metu dailininkės specialybę turinti Renata augina du vaikučius, o laisvalaikiu užsiima rankdarbiais. Paklausta, kada susidomėjo rankdarbiais, moteris prisimena, kad jie jai buvo įdomūs nuo vaikystės. Iš pradžių į rankas Renata paėmė vašelį, kiek vėliau susidomėjo siuvinėjimo kryželiu subtilybėmis ir tik kiek vėliau susidomėjo papuošalais iš biserio. Trejus metus kurianti papuošalus, auksarankė išbandė įvairių vėrimo būdų, tačiau prasitaria, kad labiausiai patinka sudėtingi pinti vėriniai iš biserio, vaikystėje į rankas paimtas vašelis praverčia neriant įvairius sudėtingus žgutus. Sudėtingi, daug kantrybės ir laiko reikalaujantys darbai Renatai patinka, kaip pati sako - patinka ilgai krapštytis prie didelių darbų.

Auksarankių forumu moteris susidomėjo beieškodama naujų, neišbandytų technikų. Paklausta, ar yra technika, kurią norėtų mokėti, niekada vietoje nestovinti Renata prasitaria, jog norėtų išmokti dirbti su viela (Wire wrap technika). Sako, kad šia technika jau yra šiek tiek dirbusi, tačiau noras patobulinti įgūdžius, dar labiau „prisijaukinti“ šią rankdarbių rūšį vis dar yra.

Auksarankės papuošalų dėžutėje - tik jos kurti aksesuarai. Visi Renatos nešiojami papuošalai - jos rankų darbo. Moteris mėgsta didelius, išskirtinius papuošalus, kurių kiti netgi nelabai drįsta pirkti ir nešioti. Tačiau paprastesni, kuklesni rankų darbo kūriniai greitai atranda savo šeimininkę.
Didžiausia Renatos svajonė taip pat susijusi su rankdarbiais - moteris norėtų atidaryti savo vienetinių rankų darbo papuošalų krautuvėlę. Nors Renata sako, kad kol kas ši svajonė jai nepasiekiama, mes tikime, jog laukti ilgai nereikės, ir Šiauliuose duris atvers nauja parduotuvė, viliojanti įspūdingais rankų darbo papuošalais.

 

Mėnesio auksarankei mieliausi kūriniai


Vėrinys „Laukinės žąsys“

Norėdama sudalyvauti vasarą auksarankių forumo konkurse, Renata ilgai galvojo, kokį darbelį reikėtų paruošti konkursui. Vieną dieną internetiniame žurnale pamatė patinkantį vėrinį, tačiau nerado jokios schemos. Tačiau šauniajai auksarankei tai nebuvo problema, staklėmis austo darbelio schemą sugalvojo pati.


Vėrinys „Jūros burtai“

Norėdama pasipuošti, Renata ilgai galvojo, kas būtų įspūdinga ir tiktų prie mėlyno kostiumėlio. Kūrybinės mintys moterį aplankė netgi sapnuose - ji būsimą darbą susapnavo! Įspūdingame darbe yra keletas technikų: Renatos mėgstamas žgutas bei kabašonas, lapeliai verti pagal schemą.


Vėrinys „Žalias kabašonas“

Namuose radusi žalią stiklo gabalėlį, moteris negalėjo jo paprasčiausiai išmesti. Pasitelkė fantaziją, apnėrė žaliąjį gabalėlį biseriu, pakabino ant tokios pat spalvos žguto ir štai - širdžiai mielas darbas prieš akis.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533