Liepos mėnesio auksarankės gyvenimas dabar ir po penkerių metų

Parašė: juoda avis 08.09.2009, 23:00

Liepos mėnesio auksarankė - Vita (Auksarankių klube dalyvaujanti kaip Luvita), tačiau pirmasis straipsnis apie ją pasirodė dar sausio mėnesį. Tada Vita mums papasakojo savo neseniai atsidariusios internetinės karoliukų parduotuvės įkūrimo istoriją. Dabar galime pakalbėti ne tik apie parduotuvės įkūrimą, bet kaip viskas pasikeitė - apie pirmąjį parduotuvės gimtadienį, mėnesio auksarankės titulą ir pasmalsauti kaip gi auksarankė įsivaizduoja save po penkerių metų.

Skaitę pirmąjį straipsnį puikiai žino, kad Vita turi begalę užsiėmimų dar ir be vadovavimo savo internetinei parduotuvei - ir veria karoliukus, ir siuvinėja. Todėl pasidomiu, ar vis dar pasitaiko tų pirmų kartų kai turi galimybę išbandyti ką nors naujo ir auksarankė atsako, kad sugebėjo išmokti išties daug naujų technikų ir viską čia visų pirma lemia didelis noras ir užsispyrimas, o didžiausia problema gali būti tik laiko stygius. Vita pamini naują savo aistrą - dekupažą ir juokauja, kad kol nenudekoruos visų namų, nesiruošia sustoti. Pašnekovės pasiteirauju ir apie Akmenėlių vaivorykštę, juk parduotuvė gyvuoja jau metus ir Vita pasidžiaugia, kad klientų skaičius auga, o prekes kartais siunčia ir į tokias šalis, kaip Norvegija, Olandija, Prancūzija bei Belgija.

Vita pasiūlyta mėnesio auksarankės titului buvo jau ne kartą, ir iš tiesų buvo maloniai nustebinta, kad būtent liepos mėnesį gavo šį apdovanojimą, nes ir pati prisipažįsta, kad konkurenčių buvo daug ir talentingų: "liepos mėnesio auksarankės titului buvo nominuota daug merginų - ir visos jos vertos to prizo". Paklausiu Vitos ir apie tai kaip kuriami jos papuošalai ir kiti rankdarbiai, už kuriuos ji ir buvo apdovanota. Pašnekovė atsako, kad kurdama papuošalus ji atsižvelgia į mados tendencijas, bet taip pat daug padeda ir intuicija, ir pati užsakovė: " Vyrauja daug įvairiausių stilių ir tendencijų papuošalų gamyboje, kaip ir lygiai taip pat - vyrauja daug ir įvairių skonių. <...> Todėl mano pagamintų papuošalų įvairovė labai didelė, o išranki klientė sugeba atrasti tai, kas jai arčiausiai širdies ". Gal tai ir lemia, kad auksarankės albume jau daugiau nei tūkstantis darbų nuotraukų, o turi ji jų vos keletą - visi kiti jau puošia kitas moteris ir merginas.

Vita pasiryžusi tobulėti toliau ir nesustoti vietoje. O juk viskas prasidėjo nuo mamos pradžiamokslio, vėliau jau informacijos internete ir knygose. Auksarankė įsitikinusi, kad kuo daugiau išbandysi technikų ir jas ištobulinsi tuo geresnis rezultatas tavęs laukia. Vitai (kaip turbūt ir kiekvienai auksarankei) pro akis nepraslysta nei viena rankdarbių knyga ir net vartydama paprastą žurnalą visada atkreipia dėmesį į papuošalus nuotraukose. Pašnekovė taip pat nevengia pasivaikščioti po senamiestį, parduotuves ir apžiūrėti ten esančius papuošalus, taip pat prisipažįsta, kad kartais idėjų pasisemia ir iš auksarankių forumo darbštuolių. Galiausiai paklausiu kaip Luvita save įsivaizduoja po penkerių metų, ir sulaukiu atsakymo, kad lygiai tokią pačią - tik penkeriais metais vyresnę ir žymiai daugiau mokančią: "kad tik turėt sveikatos ir laiko...". To mes auksarankei ir palinkime - turėt sveikatos ir laiko.

Keletas Luvitos darbų


* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,392
  • Temų forume: 3,213
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,001
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533