Liepos mėnesio Auksarankės mėgstamiausia rankdarbių technika – sutažas

Parašė: Perlita 22.03.2013, 22:31

Liepos mėnesio nugalėtoja Varūnė sutiko atsakyti į keletą klausimų.

Kas esi realiame gyvenime?

Pirmiausia, tai noriu padėkoti už suteiktą mėnesio Auksarankės vardą, tai man buvo didelis netikėtumas. Mano vardas Valerija, esu gerokai vyresnė už daugelį auksarankių. Man jau per 50 ir esu močiūtė, turiu žavingą 3 metų anūkėlį. Mano darbas visai neįdomus – visą gyvenimą dirbu prekyboje. Kai lieka laiko labai mėgstu rankdarbiauti.

Kaip aptikai Auksarankes?

Auksarankes aptikau, turbūt kaip ir visos, visai netyčia maklinėjau po internetą ir ieškojau informacijos. Man šis puslapis labai padėjo – išmokau naujų dalykų. Baigiau dvi Akademijas, kurių metu išmokau sutažo ir siuvinėjimo biseriu gudrybių. Labai smagu, kad yra tokie žmonės, kurie eikvoja savo brangų laiką vardan to, kad padėtų kitoms mergaitėms, norinčioms kažko išmokti.

Kada pradėjai rankdarbiauti?

Rankdarbiauti pradėjau dar besimokydama mokykloje. Turėjau nuostabią darbų mokytoją, kuri labai mylėjo savo darbą ir sugebėjo mergaitėms įdiegti norą rankdarbiauti. O ir mano mama siuvo ir mezgė. Jaunystėje daugiausia mezgiau, labai jau patiko vilkėti megztus ir nertus rūbus. Sūnus užaugo irgi apmegztas.

Kokias rankdarbių technikas esi išbandžiusi? Kas sekėsi sunkiausiai? Pati mėgstamiausia technika?

Kai atsirado karoliukų parduotuvės labai susidomėjau papuošalų gamyba, o tada teko išbandyti įvairias papuošalų gamybos technikas. Pirmiausia išmokau paprasto vėrimo, o po to pradėjau mokytis sutažo. Labai nelengva pradžia buvo, kol sugebėjau prijaukinti juosteles. O tada prasidėjo labai smagi kūryba. Sutažas taip ir liko mano mėgstamiausia technika. Po to pradėjau draugauti su biseriu. Pradžia irgi labai sunkiai ėjosi, bet nieko, išmokau. Kai yra noras – viskas gaunasi. Niekada netikėjau, kad man išeis ką nors padaryti iš tų mažų karoliukų.

Ką dar naujo norėtum išbandyti?

Yra dar vienas dalykas, ką norėčiau išmokti, tai ice resin technikos. Na, bet čia paliksime ateičiai, o gal pavyks sudalyvauti dar vienoje Akademijoje, kas žino...

Kokie dar kiti laisvalaikio užsiėmimai?

Tai, kad to laiko labai nedaug lieka. Labai norisi knygas paskaityti. Ir dar veisiu prancūzų buldogus. Kai atsiranda šuniukai, tai net rankdarbių nesinori liesti.

Svajonės ir kūrybiniai planai?

Planų ir svajonių daug, kad tik būtų laiko juos įgyvendinti.

Ko norėtum palinkėti kitoms forumo dalyvėms?

Visoms auksarankėms norėčiau palinkėti daug naujų ir gražių idėjų ir jų įgyvendinimo.

 

Dėkojame  Valerijai už įdomų pasakojimą apie save ir daug sėkmės išbandant naujas rankdarbių technikas.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

aligita @ 30.05.2014, 08:23

mano svajone ismokti sito darbo ....sekmes ir kantrybes Varunai

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,458
  • Temų forume: 3,251
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,177
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533