Marinos Somovos papuošalai

Parašė: Perlita 25.07.2011, 22:36

Marina Somova, tai autorė kurianti nuostabius papuošalus iš biserio, akmenukų, vielos. Ji derina įvairias: wire wrap, ganutell ir biserio technikas. Marina Somova gyvena Rusijoje Sank Peterburge. Biseriu susižavėjo prieš trylika metų pamačiusi nuostabius savo draugės biserio darbus. Atrodė, kad tokius puikius darbus gali sukurti tik fėja, o ne paprasta moteris. Tačiau pati net negalvojo, kad galėtų kurti panašius šedevrus. Jai tai atrodė už fantastikos ribų... Draugė pasiūlė pabandyti pasimokyti šio meno: juk „ne dievai puodus žiedžia“, viskas priklauso nuo mūsų.

Taip ji pradėjo domėtis įvairiomis technikomis, išbandė frivolite, makrame, mezgimą – viskas buvo įdomu. Tačiau labiausiai svajojo kurti juvelyrinius papuošalus.


Naršydama internete ji pamatė nuostabias gėles iš vielos ir siūlų, sukurtų maltietiška ganutell technika. Ten pat aptiko ir pamokėlę, kaip pasidaryti tokias nuostabias gėles. Tačiau niekur nerado pamokėlės, kaip pasidaryti koljė, todėl nusprendė pati išbandyti sukurti ką nors nepaprasto ir gražaus. Taip gimė pirmas kūrinys atliktas ganutell technika koljė „Simfonija“, vėliau „Gėlių valsas“.

 


Daugiausia nuostabių papuošalų autorė yra sukūrusi naudodama vielą, akmenis ir biserį.


Mėgiamiausia medžiaga išlieka biseris, nes biseris – tai magija spalvų, formų, autoriaus minčių sukuriant stebuklą. Marinai biseris – stebuklo ir kūrybos magija.

Nors sukūrė daug darbų, tačiau fotografuoti ir pardavinėti pradėjo tik prieš pora metų. Visi jos papuošalai vienetiniai, antro tokio pat niekada nekartoja. Taip pat nedaro pagal užsakymą, nes nemėgsta rėmų ir sąlygų, kuria papuošalus tik tokius kurie patinka pačiai nešioti. Išbando vis naujas technikas, jai patinka kurti originalius ir gražius papuošalus.

 

Medžiaga iš www.ladycamilla.ru/marina_somova , www.mylovebeads.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Aušrinė ♥ @ 03.08.2011, 18:23

Labai gražūs darbai!

Simona Art @ 01.11.2011, 20:21

Tikrai verti dėmesio papuošalai

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532