Menas iš pieštukų

Parašė: Laumė 27.02.2010, 14:44

Paprastam žmogui pieštukas – rašymo, piešimo priemonė. Tik ne menininkei Jennifer Maestre, kuri iš pieštukų kuria neįtikėtinus dalykus. Kūrėjos įkvėpimo šaltinis – jūrų ežiai, kurie ne tik labai dygūs, bet ir nuostabūs savo forma. Gamta, mitologija, gyvūnija suteikia naujų idėjų, o kartais padaryta klaida jungiant daleles nuveda nauju ieškojimų bei puikių rezultatų keliu.


Dvilypis pradas – aštrumas ir švelnumas – slypi amerikietės menininkės darbuose, o naudojamos priemonės stebina daugelį.

Skulptūroms sukurti reikia tūkstančių spalvotų pieštukų. Juos Jennifer Maestre supjausto į 2,5cm gabalėlius, pragręžia juose skylutes, nudrožia ir sujungia juos į vientisą objektą specialiu siūlu.Kaip sako pati menininkė, pradėjo ji kurti panašius dalykus dar studijuodama koledže, tik tuomet jos kūrybos priemonės buvo vinys ir užtrauktukai.

Jennifer Maestre darbai eksponuojami daugelyje pasaulio šalių ir susilaukia didžiulio susižavėjimo bei susidomėjimo.

Jei pageidautumėte įsigyti tokį kūrinį, reikėtų stipriai atlapoti piniginę, nes mažučio jūrų ežiuko (2 x 4 x 4 colių) pradinė kaina yra 125 JAV doleriai.
Šaltiniai:
www.jennifermaestre.com
www.etsy.com
www.telegraph.co.uk* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

tulpyte @ 09.11.2011, 20:53

Kaip gražu :0

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,392
  • Temų forume: 3,213
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,001
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533