Papuošalų dizainerė Pamela Love

Parašė: Perlita 01.09.2010, 19:55

Pamela Love jauna papuošalų dizainerė gyvenanti ir kurianti Niujorke Gothic stiliaus papuošalus. Pamela gimė Brukline, mokėsi Niujorke universitete kino režisieriaus ir dizainerio specialybės. Dirbo italų dailininko Francisco Clemente asistente. „ Vis laukiau kada jis mane nupieš“ - Pamela prisipažino New York Post. Dar dirbant asistente jos galvoje kaupėsi begalė idėjų, kurias reikėjo įgyvendinti realybėje.

Supratusi, kad ją traukia juvelyrinis menas ir jame užkoduotas simbolizmas, Pamela pradėjo mokytis juvelyrinio dizaino dirbdama pameistriu ir eksperimentuodama su medžiagomis, taip įgijo pagrindus. Pačius pirmus gaminius nupirko Colette, antrą kolekciją nupirko Opening Ceremony. Dabar jos niūrius romantiškus gaminius galima rasti daugiau kaip 30 didelių parduotuvių visame pasaulyje – JAV, Italijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kt. Pamela pati bendrauja su spauda. Ji sako: „Mano filosofija – niekada nieko nesivaikyti ir būti atvira kontaktams.“

Be papuošalų gamybos Pamela taip pat groja būgnais merginų grupėje Scorpio Rising, anksčiau dainavo, tačiau pažeidė balso stygas ir dabar nebegali dainuoti.
Pirmąja savo Gothic stiliaus linija sukūrė 2006 m., naudodama neįprastus simbolius: paukščių nagus ir kaukoles. Gaminant papuošalus naudoja sendintą metalą, jai labai patinka geltonos išblukusios aukso spalvos senovinio stiliaus papuošalai.

Marchesa ji sukūrė akmenis kolekcijos suknelėms, sugalvojo erelio kojos formos papuošalą, serialo „True Blood“ herojui vampyrui Erikui bei sukūrė papuošalus filmui „Ten kur gyvena pabaisos“, o taip pat rožančių Lady Gaga video klipui „Alejandro“.

Daugiausia Pamelos yra sukurta gotikinio stiliaus papuošalų, nors be sezoninių papuošalų kolekcijų dizainerė kurią ir Classic kolekcijas.

Be papuošalų Pamela kuria ir originalius rankinukus, panašius į šarvus. Tokie metaliniai rankinukai kainuoja 3000 dolerių. Visas rankinukas pagamintas iš alavo, padengti antikiniu žalvariu arba juodintu sidabru, ant uždarymo detalių dizainerės inicialai. Taip pat ir dirželis-grandinėlė iš nerūdijančio metalo.

Mergina nuomojasi patalpas Niujorke kartu su dizaineriu Frank Tell, o jos geriausia draugė Julia Restoin - Roitfeld, prancūziško Vogue vyriausio redaktoriaus dukra.
Pamela Love planuose sukurti savo ženklo liniją ne tik papuošalų, bet ir rankinių, batų, namų apyvokos daiktų, tapetų.

Medžiaga iš www.pamelalovenyc.com, www.lookatme.ru, www.vogue.ru, www.cbamd.com, www.businessoffashion.com, http://entitledyouth.com.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

China @ 02.09.2010, 14:22

Idomu. Aciu ;)

Innngrida @ 04.09.2010, 14:06

Man tai labai patiko Pamelos juvelyriniai darbiniai, labai originalūs.

J.Era @ 23.09.2010, 14:52

Labai originali ši kūrėja. Daug kas patiko. Nepatiko papuošalai su snapais-nagais- kauliukais...

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,392
  • Temų forume: 3,213
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,001
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533