Rugsėjo mėnesio Auksarankė Dalika: „...labai malonu ištrūkti į kūrybos šalį...“

Parašė: Perlita 12.12.2011, 19:58

Rugsėjo mėnesio Auksarankė, forume žinoma Dalikos vardu, sutiko papasakoti apie save ir pasidalinti savo kūrybiniais planais.
Kas esi realiam gyvenime? Kaip atradai Auksarankių klubą?
Esu Dalia, o Auksarankių klubą „atradau“  auksarankių akademijos dėka. Mano realus darbas visiškai nesusijęs su rankdarbiais, todėl labai malonu ištrūkti į kūrybos šalį.
Kada pradėjai rankdarbiauti, kas sudomino ar paskatino?
Rankdarbiauti pradėjau dar mokykloje. Į kiekvieną užduoti kibdavau su noru ir užsidegimu. Labiausiai patikdavo siuvinėti kryželiu. Vėliau mano visi rankdarbiai užsibaigė Kalėdinių burbulų namams gaminimu. Visada žavėjo gėlių komponavimas ir visokie gražiai atlikti darbai. Gimus sūnui pradėjau verti papuošalus iš akmenėlių. Vėliau buvau pasakiškai sužavėta  Aivos sutažo darbų, ir užsispyriau pati to išmokti. Mokinausi, raičiau, ieškojau - ir ne veltui - pati esu patenkinta savo gaminukais. Žinoma, visada yra kur tobulėti.
Kokias technikas esi išbandžiusi? Kas sekėsi sunkiausiai? Kokia mėgstamiausia technika?
Viskas prasidėjo karoliuku vėrimu, bandžiau dekupažo techniką – bet ji kažkaip neprilipo. Dar mezgu, bet mezgimas apsiriboja kojinėm, šaliku ir kokia liemene – nesu įgudusi šioje srityje. Buvo keli sauso ir šlapio vėlimo bandymai, bet kažkaip širdis ir rankos vis grįžta prie sutažo. Šiuo metu juostelės valdo mano rankdarbių stalą. Kažin ar kuri technika man galėtų taip šitaip prilipti.
Kokias dar rankdarbių technikas norėtum išbandyti?
Na, kažką naujo išbandyti dabar nelabai noriu, laiko jau neužtenka sutažui. Nebent, tai būtų vieno kito vakaro bandymas su kitomis rankdarbiaujančiomis merginomis. Jei kažkoks dalykas patinka, tai į jį pasineriu visa. Aplink viskas išnyksta, o laikas tirpte tirpsta... Be to, esu tos nuomonės, kad geriau stipriau įsigilinti į vieną techniką, nei lakstyti nuo vieno prie kito.
Kokie dar kiti laisvalaikio užsiėmimai?
Kitas mano hobi atsiradęs žymiai anksčiau už rankdarbius – fotografija. Labiausiai patinka fotografuoti portretus. Taip pat mėgstu keliauti nesvarbu kur – svarbu važiuoti.
Kokie auksarankės kūrybiniai planai ir svajonės?
Kartais pasvajoju, kad būtų šaunu turėti savo gaminių krautuvėlę, kurioje trūktų papuošaliukų (chi, chi, chi). O jei rimtai, tai mano svajonės susijusios su šeima. Kūrybiniai planai – ogi pagauta įkvėpimo prisipiešiu eskizų. Turiu nemažai akmenėlių, kuriuos turėčiau panaudoti, bet šie planai vis laukia savo eilės, fiziškai nebespėju jų įgyvendinti. Kartais jau pradedu save stabdyti, nes nukenčia kiti dalykai. Na kada nors šie eskizai išvys dienos šviesą, tikiuosi ir dar daug naujų.
Ko norėtum palinkėti kitoms auksarankėms?
Visada svajokite, mokykitės ir atraskit ne tik per savo patirti, bet ir per kitų klaidas. Linkiu, kad kūrybos paukštelė visada aplankytų!

Dėkojame auksarankei už pokalbį ir linkime naujų kūrybinių idėjų ir sukurti dar daug  nuostabių darbų!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

gabutyte @ 04.01.2012, 10:46

dalika o kaip taip reikia pdarat ta priespaskutine sage ji man labai patiko

vitalyte @ 13.01.2012, 23:12

Dalikai 100 balu! Nuostabi technika ir jos atlikimas! Tikra meistre!

Dalika @ 15.01.2012, 09:06

gabutyte> na, tiesiog siūnama ratu..
vitalyte> labai smagu, kad patinka mano gaminukai, ačiū. :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,483
  • Temų forume: 3,267
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,256
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533