Sidabro medalio nugalėtoja Fire mountain konkurse - Vitalija Vėlyvienė

Parašė: Lachesė 12.10.2010, 20:15

Vitalija gimusi ir augusi Kaune. Nuo vaikystės domėjosi įvairiausiais rankdarbiais. Meilė rankdarbimas neatsirado staiga, tai tiesiog genuose. Mamos paveikslai puikavosi ant sienų, o jos megztais-siūtais rūbeliais puošėsi abi su sesute Edita. Megzti Vitalija pradėjo nuo 15-kos, o siūti nuo 19-kos. Auksarankė prisimena: „Kai sese tapo siuveja,-aš ja taip pat tapau!“.
Prieš keliolika metų Vitalija išvyko gyventi į JAV, įsidarbino siuvykloje.
Ten išmoko naujos užuolaidų siuvimo technikos. Meistrai šioje srityje, anot Vitalijos, tikrai įspūdingi! Muziejai, parodos, meno galerijos, dizainerių darbai JAV ją nuolatos verčia žavėtis, įkvepia kurybiškumo. Pats įspūdingiausias muziejus Liberacio (pianisto- dainininko), kurį Vitalijai teko aplankyti prieš kelis metus Las Vege.Dainininko kostiumai įvertinti milijonais dolerių, apsiūti svarovskiais, žiba lyg saulė! Vitalija išduoda paslaptį jog, Liberacis ne tik pastumėjo Elvi Presli puoštis blizgančiai, sakydamas: "Čia juk Las Vegas, reikia žibėti!", bet davė impulsą ir man!

Auksarankei dabar net juokinga prisiminti, kai grįžus po kelionės suko galvą, ką čia padarius tokio....blizgančio?! Pirma pinigine gavosi visai graži. Dukrelė Aistė su džiaugsmu pasičiupo ir susikrovus ten kosmetiką, išlėkė į mokyklą parodyti draugėms. Antra piniginė -vakarinis rankinukas gimė dar gražesnis, kokybiškesnis. Vitalija mėgsta dekoruoti namus, tai biserio staltiesėlių, keramikinių puokščių, dekoracijų Kalėdoms tikrai netrūksta.

Draugėms ar klientėms pasiuvineti sukneles ar pagaminti papuošalą, jai tikras malonumas!

Auksarankė niekada nestokoja idėjų ir dar daugiau ją palaikančių žmonių, tokių kaip jos vyras Audrius, tikras meistras, kuris yra nepaprastai talentingas stalius. Jų bendras kūrinys - sesei Editai dovana šuniuko namelis puošiantis „Jorkų Rojaus“ vitriną Kaune.

Vitalija puikiai prisimena, kai sukurė Kalėdų senelį ir įkėlė jo nuotrauką į "Pagyrų puodą", sulaukė daug pagyrimų iš Jūsų, mielos auksarankes. Viltalija sako: „Jūs taip pat mane paskatinote dalyvauti Fire Mountain parodoje, Jums DEKUI!“

Auksarankė atvirauja, jog nesitikėjo didelio laimėjimo, netikėjo, kad senukas galėtų nurungti biserio mokytojų iš viso pasaulio darbus, juk ji pati tik prieš kelis metus sukurpė pirmąją piniginę dukrelei... Sidabro medalis ir premija tiesiog apstulbino!

Vitalija gavo laiškus iš juvelyrikos žurnalų ir katalogų su prašymu naudoti Kalėdų senelio nuotrauką juose kaip puošmeną-reklamą.
Visos džiaugiamės šios auksarankės optimizmu ir požiūriu į gyvenimą: „Gyvenimas nuostabu! Nepaprastai džiaugiuos ir gyvenu kaip sakė M.K. Čiurlionis: "Placiai atmerktomis akimis viskam, kas gražu".

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Saulytia @ 14.10.2010, 10:15

Šaunuolė :) labai gražu...

Rasastrav @ 18.10.2010, 22:05

As labai dziauguosiu uz tave . Sveikinu ir lauksim 1 vietos ne tik fire mountain parodose,bet ir kitose ,kuriose dalyvausi. Sekmes tau ir nepamirsk draugai irgi megsta viskas ,kas blizga.

Aiste Velyvyte @ 19.10.2010, 01:34

Mama,
As tavim labai didziuojuos ir esu labai laiminga kad tu tapai dizainere!! Tavo visi rankdarbiai yra nuostabus ir ispudingi!! Ir cia dar tik pradzia! Tikiu tavim ir tuo kad tu labai daug pasieksi!!!!! =)
Jei turesi nors kiek laiko, man labai reiketu: nauju auskaru su povo plunksnom, kailinio rankinuko su svarovkinem gelem, nerto saliko issiuvineto auksiniais siulais, papuosti perlais ir sidabru progine suknele (ir batelius), ir dar koki kolje (prie tos sukneles)... MYLIU TAVE!!!! Buckis! =)

liradesigne @ 16.02.2011, 14:08

fantastiski darbeliai!!!!

liwarima @ 21.04.2011, 19:22

Wow grazu gal kas zinot gal cia parodyta kaip daryti ?

vitalyte @ 12.04.2012, 23:39

Nuosirdus aciu uz komentarus, jie silti ir malonus!
I klausima kaip ka daryti siuo metu pasakoju klaseje--"Siuvinejimas biseriu"!
Sekmes, mielos auksarankes!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,263
  • Temų forume: 3,119
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,661
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,316
  • Pardavėjų galerijoje: 1,528