Sukurti konkursą laimėjusį darbelį autorę įkvėpė spindintys varvekliai

Parašė: Perla 01.07.2009, 16:39

Konkurso „Balta, balta – kur dairais“ nugalėtoja Irena (forume dalyvaujanti kaip Rena) pasakoja, kad niekaip negalėjo patikėti laimėjusi pirmą vietą.
„Net po to, kai draugė pasveikino su laimėjimu, kelis kartus tikrinau ar akys neapgauna. Tikrai buvo sunku patikėti, kad iš tiek puikių darbų mano vėrinį įvertino geriausiai. Na, o kai galiausiai patikėjau – pasijutau labai laiminga ir pakylėta.

Šis laimėjimas yra didelė paskata dirbti toliau, tobulėti ir, žinoma, dalyvauti kituose konkursuose“, - džiaugiasi Irena.

Vilnietė pasakoja, kad sužinojus konkurso pavadinimą, kažkodėl iš karto akyse iškilo vaikystės prisiminimai – daug sniego, šerkšno, ant namų stogų kabantys varvekliai ir žiemos saulės spindulių žaismas juose. Būtent spindintys varvekliai Ireną ir įkvėpė sukurti kažką panašaus – perregimo, spindinčio įvairiomis vaivorykštės spalvomis. Skaidrus biseris ir Svarovskio kristalai labiausiai tiko auksarankės idėjos įgyvendinimui - jie kaip tie ledo gabaliukai iš vaikystės prisiminimų.


Konkurse „Balta, balta – kur dairais“ pirmą vietą laimėjęs darbelis
Rankdarbiais Irena domisi nuo pat vaikystės – nuolat kažką darydavo, siūdavo, klijuodavo, lipdydavo... Moteris pasakoja, kad tada medžiagos rankdarbiams buvo žymiai mažiau nei dabar, tekdavo tenkintis tuo, kas buvo namuose – popieriumi, mamos karoliais, adatom, siūlais, nebereikalingais drabužiais, tėvo įrankiais. Beveik kaip stebuklas atrodė parduotuvėje rasta „Plastika“, dabartinio modelino atmaina. Kaip didžiausią brangenybę saugojo gautus dovanų aksominio popieriaus lapus...

„Teko išbandyti daug ką – nėrimą vąšeliu, mezgimą (tam man vis tik kantrybės neužtenka), papjė-mašė, teko truputi velti sausuoju būdu, dailinti daiktus dekupažo technika, lipdyti iš molio, daryti „sodus“, verti karoliukus, bet vis tik širdžiai mieliausias yra modelinas. Malonu matyti, kaip paprasto modelino gabaliukas transformuojasi į auskarus, pakabuką, apyrankę, karolius ar šiaip koki mielą daiktelį“,- portalo skaitytojoms pasakoja konkurso nugalėtoja.

Irena teigia, kad pastaruoju metu itin domisi „wire wrap“ technika. Sako, kad norėtų sujungi modeliną ir „wire wrap“.
„Tikiuosi man pavyks prisijaukinti šią techniką ir galėsiu pradžiuginti naujais darbais. Dar turiu svajonę – išmokti dirbti su stiklu ir labai tikiuosi, kad man pavyks tai kada nors įgyvendinti“,- viliasi moteris.
Irena laisvo laiko neturi daug, bet be darbo ir rankdarbių dar labai mėgsta skaityti, deja, pasak jos, skaitymui laiko lieka mažiausiai.
Auksarankę šeima visada skatino užsiimti visokiais darbais, ypač mama. Ji įvertindavo merginos darbelius, pagirdavo, tokiu būdu skatindama kurti toliau. Dabartinis draugas yra geras kritikas – visada išsako savo objektyvią nuomonę, nors Irena ir nevisada su ja sutinka.Keli mėgstamiausi Irenos darbeliai:Dėžutė – man ji labai miela širdžiai, nes tai buvo pirmasis darbelis iš „plastikos“. Mano mamai ji dar mielesnė, nes gavo j1 dovanų motinos dienai. Dėžutei jau apie 18 metų.Tai vienas iš pirmųjų bandymų pasidaryti karolius, kai juos pasidariau, jie man tiesiog „prilipo“.Kai manęs pirmą kartą paprašė pagaminti sagę, suabejojau ar sugebėsiu, bet rezultatas patiko ne tik man, bet ir užsakovei, tad dabar mielai jas gaminu.


Pažiūrėjus į šias rožytes, visad pasitaiso nuotaika, ypač žiemą, kai taip mažai spalvų.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,392
  • Temų forume: 3,213
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,001
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533