Tatianos Van Iten papuošalai iš biserio

Parašė: Perlita 05.07.2010, 15:37

Tatiana Van Iten garsi papuošalų dizainerė iš JAV. Ji daugkartinė papuošalų iš biserio konkursų prizininkė. Unikaliuose Tatianos darbuose viskas puikiai dera: biseris ir perlai, mediniai ir stikliniai karoliukai, oda, plunksnos, brangakmeniai ir netgi paleontologinės suakmenėję iškasenos ir mamutų iltys. Todėl jos darbai ypač populiarūs tarp retenybių kolekcionierių, jos darbai kaip eksponatai saugomi po stiklu. Ir tai visai nestebina, nes kai kurie paleontologinių radinių naudojamų Tatianos darbuose amžius nuo 150 iki 500 milijonų metų. Kadangi jos vyras paleontologas tai suakmenėjusių iškasenų jai netrūksta.

Tatiana gimė ir pusė savo gyvenimo praleido Rusijoje. Tatiana dirbti su biseriu pradėjo nuo vaikystės, nuo 6 metų. Ją mokė siuvinėti biseriu senelė, taip pat išmokė megzti ir nerti, motina siūti ir siuvinėti. Nuo vaikystės ji mėgo kurti originalius darbus sau ir seseriai. Sau per tris naktis pasisiuvo ir išsiuvinėjo išleistuvėms baltą suknelę. Baigė žurnalistiką, vėliau ištekėjo ir išvažiavo gyventi į Ameriką. Šiuo metu dirba laisvai samdomu fotografu ir veda biserio pamokas visoje šalyje festivalių metu.

Kompanijos Toho Beads kvietimu 2006 metais dalyvavo tarptautiniame konkurse Treasures of Toho Japonijoje. Pagrindinė konkurso sąlyga buvo naudoti tik Toho biserį darbuose. Jos papuošalas „Miško drakono ašaros“ laimėjo pagrindinį prizą kategorijoje Wearable Art.

Labiausiai dizainerė mėgsta dirbti su japonišku biseriu, tačiau patinka ir geras čekiškas, ypač smulkus biseris. Norėdama išgauti nelygią faktūrą naudoja ir kinietišką biserį. Mėgsta derinti karoliukus iš medžio, kaulus ir ragus su senoviniu Bohemijos biseriu ir Swarovski kristalais. Kartu derina įvairias technikas, vadovaujasi principu „mano vėrinys - ką noriu tą darau“.
Šalia papuošalų dizaino ji dar treniruoja vaikus kung fu sporto mokykloje, pati turi juodą diržą.

Medžiaga iš www.beadsky.com, www.liveinternet.ru

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Laumė @ 07.07.2010, 22:33

nepatinka man biseris, bet tokiais įspūdingais darbais labai žaviuosi :-)

aurytea @ 16.07.2010, 21:59

Nors cia rasoma kad sie darbai labai jau vertinami ir po stiklu laikomi,bet man atrodo jie labai perkrauti ir nelb skoningi,nors suprantu darbo beprotiskai daug ideta. Nu gal tik tas darbas "Miško drakono ašaros",vat sitas tai grazus,noreciau tokio.

mermaids45 @ 13.11.2010, 19:18

jus skonio neturit. cia patys graziausi papuosalai kuriu nesu per visa laika macius. cia tai kuryba. ;]]

Urte @ 03.01.2011, 22:49

Tikrai ,noreciau ir as taip moketi

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,392
  • Temų forume: 3,213
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 391,001
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533