Vasario mėnesio Auksarankė: „Gyvenu plačiai atvertomis akimis viskam, kas gražu...“

Parašė: Perlita 23.05.2012, 16:34

Vasario mėnesio Auksarankės titulo laimėtoja Vitalija jau pažįstama portalo lankytojams, kaip Fire Mountain sidabro prizo laimėtoja, sutiko papasakoti apie save ir savo kūrybą.
Kada pradėjai rankdarbiauti ir kurti papuošalus?
Gavus dizainerės vardą ir „sidabrinį“ apdovanojimą tarptautinėje parodoje ėmiau kurti papuošalus, šiaip, kad pradžiuginti dukrelę. Ji tikrai džiaugėsi ir džiaugiasi iki šiol. Kūrybinį azartą pagavau iš karto! Pasinėriau stačia galva į pačią įdomiausią ir meniškiausią sferą – papuošalus!
Kokias technikas esi išbandžiusi, pati mėgstamiausia technika?
Bandžiau beveik visas technikas, tik ne viskas patiko. Esu alergiška netauriems metalams, jų net čiupinėti nesinori. Na, o siuvinėjimas baigia mane užvaldyti...tame mene galima labai plačiai pasireikšti. Galima sukurti papuošalus, kurie turi ne tik pavadinimus, bet ir istorijas, atskleidžiančias papuošalų nuotaikas, charakterius, savitus bruožus. Šitaip dailiosios lyties atstovėms padedu paryškinti jų gražiausias sielos puses, atskleisti savitus charakterius, pakelti nuotaiką ne tik joms, bet ir aplinkiniams. Kas gražu – visiems gražu, kas džiugina akį. Taip gyvenu ir toliau „plačiai atmerktomis akimis viskam, kas gražu“ ( M.K.Čiurlionis ).
Kokie kiti laisvalaikio užsiėmimai?
Turiu begalę užsiėmimų ir darbų, dėl laiko stokos naujų technikų kol kas nebandau – palieku ateičiai. Namie esu žmona, šuniukų kergėja, jų dresiruotoja ir mylėtoja. Ir aišku skalbėja, virėja ir namų tvarkytoja. O kai ateina šiltasis sezonas, tuomet esu darželių ravėtoja, gėlių sodintoja, laistytoja. Ir taip pat bėgioju kiauras dienas, kol pagaliau ateina vakaras...mano saldus laikas – papuošalų gamyba. Kurdama mėgstu klausytis muzikos. Klasika mėgstu žiemos metu, pavasarį labiausiai lengvą džiazą, vasara man patinka linksmi, keliantys tonusą šiuolaikiniai dainininkai, o rudenį dievinu Bočelį. Muzika, dailininkų paveikslai, gamtos grožis duoda įtakos mano kūriniams. Metų sezonų spalvos diktuoja savitą spalvinę gamą. O mados, jos visų pirma rėkia - šaukia! Stengiuosi įtikti visiems, o ypač sau.
Kaip suradai Auksarankių klubą?
Auksarankių klubą rekomendavo mano dukterėčia Miglutė, gyvenanti Kačerginėje. Ji suvėrė tokį juokingą žvėriuką – buvo labai įdomu, kaip ji tai padarė. O paklausus...gavau Jūsų klubo nuorodą. Prisijungus prie „pagyrų puodo“ ėmiau rodyti savo darbelius. Smagu, kai galima sutikti tiek daug bendraminčių, pašnekėti apie tą patį ir būti suprastai bei įvertintai. Gyvendama JAV neturiu daug draugių, kaip turėjau Lietuvoje, todėl Auksarankių klubas man – tikras lobis! Visos merginos, mergaitės, moterys turi tą patį hobį rankdarbius! Todėl jaučiuosi lyg pačių geriausių draugių būryje. Amžius čia nevaidina jokio vaidmens – mus jungia bendri pomėgiai. Nuoširdžiausias AČIŪ, Jums mielos auksarankės, kad esate tokios draugiškos, mielos ir geranoriškos! Tapus siuvinėjimo biseriu mokytoja apsidžiaugiau, kad mūsų bendravimas bus dar glaudesnis, be to aš galėsiu būti naudinga!(pagyrų puodas technikos neaiškina).
Ko norėtum palinkėti kitoms auksarankėms!
Na, o mane Jūs, mielos draugės, labai nustebinote savo idėjomis, kruopštumu, įdomia fantazija, kantrumu, žinių troškimu! Lenkiuosi Jums! Nieko naujo negalėčiau palinkėti, Jūs visko turite ko reikia! Na, o kadangi tobulėjimui ribų nėra, tai linkiu tobulėti, eiti pirmyn ir...stebinti pasaulį savo nuostabiais darbais!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

vitalyte @ 24.05.2012, 02:53

Dekoju uz straipsni. Jauciuos ypatingai pagerbta.

Benderiute @ 25.05.2012, 10:04

Šaunus straipsnis, dideliausios Tau sėkmės Vitalija ;)

vitalyte @ 02.06.2012, 01:59

Labai aciu, Benderiute! :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,360
  • Temų forume: 3,188
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,910
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533