Advento kalendorius

Parašė: Lachesė 18.11.2010, 20:27

Štai ir vėl aš su dar vieną perdirbimo idėja. Po Vėlinių pats laikas pagalvoti apie Advento kalendorių, kol susigulės mintis, kol ateis tinkama idėja bus ir gruodis. Išduosiu, kad bus daugiau Advento kalendorių idėjų, tad luktelėkite.

Tarsi nujausdama jau senokai renku šiuos daiktelius. Prisipažinkite, ar kada pagalvojote, koks kūrybiškai potencialus daiktas yra tualetinio popieriaus šerdelė. Dar lauks kelios pamokėles su šiuo daikčiuku.

Taigi reikės:
Tualetinio popieriaus šerdelių (nežinau, kaip kitaip vadinti tą daiktą, lauksiu pasiūlymų),
Siūliukų siuvimui,
Nėrinių ar kokių kitų medžiaginių juostelių,
Miniatiūrinių segtukų arba sąvaržėlių,
Kelių spalvų akrilinių dažų,
Dekoravimui- spalvoto popieriaus, ar kokių mielų smulkmenėlių,
Audeklo ir lentos, jeigu darysite kalendorių ant stendo. Paprastesnis variantas- girlianda ant virvelės.


Pradėkim.
Vieną šerdelės pusę suspauskite-suplokštinkite ir susiūkite. Patogiausia mašina, bet ir rankom nesunku, prasidūrus skylutes iš anksto. Dar gi pritingint siūti, galima suklijuoti apačią lipalu ir paslėgti kuriam laikui, kad gerai suliptų.

Dabar dažymo etapas, spalvos jau pagal kiekvieno skonį. Tik atkreipkite dėmesį, kad dažai nebūtų skysti, nes kartoniukas labai geria vandenį ir banguojasi. Ir teptuko per daug nešlapinkit, nes atskies dažus.

Šiuo atveju dekoras minimalus- panaudota forminio skylamušio snaigutė, bet puikiai tiks ir ranka karpyta ar modelino snaigė, sagutė, karoliukai. Skaičiukai atspausti specialiais štampukais, betgi mes AUKSARANKĖS ir puikiausiai galime pasidaryti trafaretukus.

Skaičiukus dideliais tarpais atsispausdinam ant balto lapo, apklijuojam skaidria lipnia juosta iš abiejų pusių ir iškarpome pagal atspaustą kontūrą. Lipni juosta neleis popieriui sutišti.

Dažų ant kempinės turi būti vos vos, kad neužbėgtų už kraštelių ir mažu indų plovimo kempinės gabaliuku atštampuojam skaičiukus.

Jeigu ruošite stendą, tai reikėtų turėti bent kiek storesnę lentą (5-10mm) ir pagalbininką, nes sunku vienam ištempti medžiagą. Kuo ją pritvirtinti, priklausys nuo galimybių- spaudutėm, specialiu takeriu, mažais vinukais. Nėrinius ar medžiagos juosteles tiesiog gerai įtempkite ir prispauskite nugarinėje pusėje.

Viską prisekite segtukais ar sąvaržėlėm ir aišku pridėkite staigmenėlių!

Ir dar viena Advento kalendoriaus idėja iš tualetinio popieriaus šerdelių.

Trumpai – vienoje pusėje įkirpkite kelis centimetrus kas 90°, turėsit keturias ausytes. Jas sulenkite ir suklijuokite lipnia juosta ar klijais. Viršų galima įdomiai pakarpyti, o dekoravimui ribų nėra.

Pasiilgau to prieš Kalėdinio jausmo…..

Medžiaga iš:

http://mayamade.blogspot.com

http://malleybean.blogspot.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

barskuole @ 18.11.2010, 20:52

man labai patiko idėja! gaila, kad neturiu įpročio kolekcionuoti tualetinio popieriaus šerdelių, iki gruodžio jau per mažai laiko tiek sukaupti:-/ nejaugi prisipirkti ir ištraukinėti visų šerdeles?:)))

Fuzy @ 19.11.2010, 09:41

Tai reikia draugams, giminėms, kolegoms duoti užduoti - sunešti kas kiek turi :D Manau iki gruodžio susikauptų :D

Karamelita @ 19.11.2010, 21:48

labai man patiko sitokios idėjos, nes man siaip laai patinka daryti visokius darbelius , ir yvairiausias grožybe. eje ir aš turiu pamokėlę sugalvojusi, ir manau kad netrukus su jumis ja pasidalinsiu ; )))

Deimante4204 @ 24.11.2010, 16:33

Labai idomu ir nekasdieniška !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabutyte @ 04.01.2012, 20:12

fainai!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532