Dovanėlių įpakavimas: popierinės nykštukų kepurėlės

Parašė: pusis 24.12.2010, 10:20

Mums reikės:
Storo popieriaus (kartono, akvarelinio popieriaus)
Spalvoto plono popieriaus
Liniuotės
Pieštuko
Trintuko
Skriestuvo
Žirklučių
Kanceliarinio peiliuko
Klijų
Skaidrios lipnios juostelės
Storo blizgaus siūlo
Spalvotos juostelės
Plunksnų
Filco (baltos ir raudonos spalvos)
Mažyčių skaidrių maišelių
Ir, aišku, dovanų...

Iš storesnio popieriaus lapo, prieš tai skriestuvu nusibraižę reikiamo dydžio pusapvales formas, išsikerpame detales.

Patarimas: jeigu po ranka neturėsite lipnios juostelės, galite detales klijuoti klijais. Tačiau tada, kirpdami iš popieriaus, prie norimos detalės palikite po 5-7 mm popieriaus užlaidas, kurias vėliau suklijuosite (3 pvz.).

Išsikerpame nusibraižytas detales ir sunumeruojame. Jas dedame ant plono spalvoto popieriaus ir apsibrėžiame pieštuku: naujai nusibraižytos detalės turi būti šiek tiek (2-3 mm) didesnės už jau esamas. Pasižymime naujų detalių numerėlius, kad nesusimaišytume (jeigu kirpote įvairaus dydžio).

Storesnio popieriaus detales lenkiame pusiau, sudedame paliktas popieriaus užlaidas vieną ant kitos ir suklijuojame, laikinai sutvirtindami tūtelių galus sąvaržėlėmis.

Jeigu detales klijuojame su lipnia skaidria juostele - paprasčiausiai suglaudžiame jų abu šonus ir sutvirtiname lipnia juostele. Detalių galų neklijuojame: paliekame atvirus.

Sekantis žingsnis: į tūtelių vidų dedame iš blizgaus storo siūlo pačių pagamintus kutelius. Juos pritvirtiname nedideliais lipnios juostelės gabalėliais apatinėje, siauresnėje dalyje, arba atsargiai priklijuojame su klijais. Nepamirškite pakabos! Jai galite panaudoti tą patį blizgų storą siūlą, galite naudoti ir platesnę spalvotą juostelę. Pakabos galus pridedame prie tūtelės šono ir gražiai užklijuojame lipnia juostele, kad nesimatytų iš vidaus (siūlo galus paslėpsime klijuodami viršutinį – puošnų popierių).

Sutvarkę kutelius, ant balto popieriaus, klijais atsargiai klijuojame puošnų spalvotą popierių.

Patarimas: klijus, teptuko ar popieriaus gabalėlio pagalba, plonais taškeliais išdėliokite ant viso detalės paviršiaus, tokiu būdu jūsų popierius nesusiraukšlės ir gausite gražesnį vaizdą, o ir klijuoti bus patogiau.

Viršuje, ant spalvoto popieriaus klijuojame baltas plunksneles, į vidų dedame iš baltos ir raudonos spalvos filco išsikirptas širdelės formos detales. Į skaidrius maišelius krauname riešutus (saldainius...ir pan.), maišelių galus užrišame puošnia juostele ir dedame į tūtelių vidų. Tokias žaismingas puošmenas tiks pakabinti ant eglutės.

Patarimas: kad mažieji smaližiukai iš karto neaptiktų puošmenų turinio, naudokite medžiaginius maišelius: taip nors laikinai, paslėpsite dekoro viduje esančius skanėstus.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,283
  • Temų forume: 3,138
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,726
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,319
  • Pardavėjų galerijoje: 1,529