Jauki rašymo lenta namams

Parašė: Lachesė 29.11.2010, 20:01

Barškuolės straipsnis man priminė kitą rėmų panaudojimo būdą. Netgi nebūtina turėti rėmo, galima panaudoti „klipsus“- berėmę konstrukciją su stikliuku ir fanerine nugarėle. Tai ypač paprasta, originali namų puošmena su kiek netikėta funkcija.

Jeigu namie dulka keli rėmeliai su stikliukais, tai galima sakyti jūsų projektas jau įpusėjo. Tereikia susirasti spalvotą nuotaikingą foną. Galite panaudoti kokį seną bet jaukaus rašto rūbą. O gal vietoj stiklo panaudosite veidrodį. Taip ir įsivaizduoju, kaip bus panaudoti seni lūpdažiai..!

Papildomai reikės lipnios juostos ir klijų. Vien lipni juosta, deja, ilgai neišlaiko. Svariausia rasti ne per mažą ( turėtų likti bent po penkis centimetrus medžiagos aplink iš visų kraštų) dailų medžiagos gabaliuką ir juo labai lygiai aptraukti nugarinę rėmelio dalį, kuri dažniausiai būna fanerinė. Traukiant medžiagą pirmiausiai priklijuokite visas kraštines lipnia juosta, kai jau įsitikinsite, kad paviršius lygus, po vieną kraštinę priklijuokite klijais, tiks ir įprastas lipalas. SIdžiūvus klijams, nugarėlę įstatom į rėmelį atgal.

Tokiai lentai reikia rasti patogią vietą, kad tuščia puoštų erdvę, o prireikus būtų paprasta pasiekti rašyti ir nuvalyti. Rašiklį rinkitės ne spirituotą, dažniausiai tokie markeriai skirti rašyti ant specialių lentų, jie lengvai nusivalo audinio skiaute.

Medžiaga iš: http://papernstitchblog.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

ewaaa999 @ 30.11.2010, 20:11

idomu. o is kur zinoti koks markeris tinka?

d

d

Lachesė @ 30.11.2010, 23:50

Rašiklį rinkitės ne spirituotą, dažniausiai tokie markeriai skirti rašyti ant specialių lentų, jie lengvai nusivalo audinio skiaute. Permanent markeriai netinkami arba reikes valyti langu valikliu.

Evyte @ 03.08.2011, 16:58

Pabandziau sia lenta pasidaryti pati. Uztruko vos kelias minutes. Vietoj apsiutos medziagos, as tiesiog idejau languota sasiuvinio lapa.
O markeris spirituotas labai lengvai nusivalo su lango plovikliu :)

amilux @ 14.03.2012, 15:05

grazu ir originalu, isbandziau.

Gitana3 @ 23.10.2017, 10:25

Mano draugė parodė man nuostabų atradimą. Įsigijo pati, nusprendžiau, kad ir man reikės. [url=http://www.magnetineslentos.lt/stiklines-lentos/4593791289] stiklinė lenta [/url], puiki interjero detalė, o taip pat ir leidžia nepamiršti svarbių dalykų, taip pat gražiais žodžiais galima nudžiuginti namiškius.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 1
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532