Kaip apnerti karolį

Parašė: Boo 14.03.2009, 15:54

Mums reikės:
• Karolio
• Vąšelio
• Siūlo

Dailiausiai atrodo, kai apneriama nestoru siūlu. Geriausiai tinka Iris ar panašūs. Atitinkamai pagal siūlo storį pasirenkame ir vąšelio dydį. Jei vąšelis bus per didelis, akys gausis didelės, persišvies karolis. Karolį, jei tik yra galimybė, geriausia imti panašios spalvos kaip ir siūlai.

Pirmiausia neriame dvi pynelės akis:Pradedame pirmą eilę. Į pirmąją pynelės akį neriame 6 žemus stulpelius:Kaip neriamas žemas stulpelis:Paskutinį stulpelį suneriame su pirmuoju, paprasčiausiai pertraukdamos siūlą per abu:Gaunasi toks ratukas:Antrą eilę pradėdamos, pirmiausia neriame vieną pynelės akį. Taip pradėsime kiekvieną naują eilę:Kadangi reikia, kad didėtų, antroje eilėje į kiekvieną pirmos eilės akį neriame po du stulpelius:Kaip didinti (du stulpeliai į vieną akį):Vėl sujungiame paskutinį stulpelį su pirmuoju:

Toliau neriame kitas eiles. Trečioje eilėje į vieną akį neriame vieną stulpelį, į antrą akį– du stulpelius, ir kartojame tai, kol apeiname visą ratuką.
Ketvirtoje eilėje – stulpelis, stulpelis, du stulpeliai į vieną, kartojame iki galo;
Penktoje – stulpelis, stulpelis, stulpelis, du stulpeliai į vieną, kartojame iki galo;
Šeštoje - stulpelis, stulpelis, stulpelis, stulpelis, du stulpeliai į vieną, kartojame iki galo.
Ir taip analogiškai didindamos neriame tiek eilių, kol gauname reikiamo dydžio „kepurėlę“ karoliui:Kai „kepurėlė“ reikiamo dydžio, neriame kitas eiles nedidindamos (į vieną akį vienas stulpelis) iki reikiamo dydžio:„Įvelkame“ karolį:Pradedame siaurinti. Jeigu baigėme „kepurėlės“ didinimą šešta eile (stulpelis, stulpelis, stulpelis, stulpelis, du stulpeliai į vieną), tai mažiname - stulpelis, stulpelis, stulpelis, stulpelis, iš dviejų akių vienas stulpelis. Siaurinimas:Kaip siaurinti (iš dviejų akių vienas stulpelis):Ir taip neriame iki kol visiškai užsitraukia skylutė:Siūlo galą likusį įtraukiame į karoliuko vidų. Baigta:

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Remiliukas @ 07.10.2011, 22:25

Fainai......

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,309
  • Temų forume: 3,143
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,785
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532