Medžiaginiai padėkliukai

Parašė: Lachesė 30.11.2010, 20:29

Tiesą pasakius, tokiu būdu galima pasiūti ir dekoruoti daugybę namų tekstilės daiktų- maišeliai, pagalvės, užklotai. Labai žaviai atrodytų didesnio ploto pietų stalo patiesimai. Taigi vėl perdirbam senus drabužius. Šį kartą reikėtų paieškoti kuo minkštesnio ir malonaus audinuko bei nėrinių juostelių. Kad padėkliukas būtų purus ir minkštas galima dėti sintepono sluoksniuką arba kitų audinukų kelis sluoksnius.

Pagrindo audinį susikarpykite reikiamo dydžio gabaliukais, turite išsikirpti du vienodus. Lygintuvu atlyginkite kraštelius iš visų pusių vienodai abiems gabalėliams. Iškirpkite reikiamo dydžio paminkštinimą.

Dabar sudėkite visą sumuštinuką – medžiagėlė, paminkštinimas ir vėl medžiagėlė. Siuvama per viršų dviem siūlėm, viena arčiau krašto, kita už 5-7mm.

Antras etapas prisiūti nėrinuką prie sumuštinio. Nėrinį siūkite nuo centro sukdami ratu. Galiuką iš anksto pakiškite po priešpaskutine eile, kad nesimatytį kirpimo briaunos.

Nuotraukose matote, kad padėkliukas yra persiūtas kiaurai. Jeigu to nepadarytume puodelis tiesiog sunkiai stovėtų. Dėl tos pačios priežasties ir nėrinį verta rinktis nestorą. Jeigu darytumėte pagalvę, nėrinį būtų galima siūti tiesiai ant medžiagėlės ir tik po to susiūti visus sluoksnius į vieną daiktą.

Šią idėją jau įtraukiau į dovanų sąrašiuką, labai jaukus dalykiukas ir kasdien matomas. echoua

Medžiaga iš: http://www.rufflesandstuff.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

alvitulia @ 01.12.2010, 00:24

Be galo grazu! Be galo..mmm..

Nuotaikinga @ 01.12.2010, 00:30

Idėja gera, mintį galima plėtoti, ir manau kad merginos padarys net ir gražiau. :)

Kadangi aš moku siūti - mano akims nekaip žiūrisi, kad labai netvarkingas siuvimas ir po pirmo skalbimo paprastai iš tokio daikto nieko gero nelieka, nes netolygiai susitraukia audinys .

Ačiū Lachesiuk :)

ewaaa999 @ 01.12.2010, 18:31

jei negrazu tai neziurek o jei moki siuti tai pasiuk ir parodik,paziuresim dar kaip pakomentuos kitos. o man pvz. cia NEAPSAKOMAI grazu

Lachesė @ 01.12.2010, 22:16

Sveikos, šitą dalykiuką siūlau daryti iš senų drabužių audinių, tai tikrai nesitrauks. Mano straipsnių tikslas pateikti kuo daugiau idėjų perdirbimui :) o tikrai plėtoti yra kur. Man tas susiuvimas iš nugaros visai žavingas, kaip būna vaikai natūraliai piešia, tai čia siuvi natūraliai. Pagalvojau, kad galima susiūti ir stačiakampiais, tik gan smulkiai, kažkas tokio kaip čia pas mane http://images114.fotki.com/v659/fileVhDB/f040d/1/1005861/5768646/dienora...

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532