Origami širdelės

Parašė: Lachesė 11.02.2012, 19:16

Vakarai dar ilgi ir rankos pačios niežti ką nors nuveikti.  Taigi mažos dovanėlės, kurios stiprina draugystę, yra labai reikalingas dalykas. Dabar pats laikas jų pasidaryti visiems metams, kad prireikus visada būtų po ranka. Taigi jūsų laukia kelių sraipsnių serija apie tai.

Kaip tik šį savaitgalį tokiom staigmenėlėm apdalijau visus šeimos narius, kad būtų asmeniška, įrašiau po palinkėjimą. Darbo vos kelios minutės, o šypsenos nuo veidų nedingo visą savaitgalį, TAD pradedam!

Šį kartą apie širdelių arsenalą visokioms progoms.
Vėl siūlau panaudoti, ką rasite namie - popierių likučius nuo dovanų pakavimo, spalvotus žurnalus, laikraščius (juos galima pasendinti kava ar arbata, super vaizdas) ir perdirbti į širdeles.

Origami širdeles galima sulankstyti keliais būdais, vieną iš jų ir pristatau.Pasiruošiame kvadratinį lapą, širdelė gausis ketvirčio lapo dydžio.


Sulenkiame skersai ir išilgai, kad gautume kryžmas lenkimo linijas.


Atlenkiame vėl į kvadratą.Dabar nuo kraštų į centrą lenkiame abu šonus.Apverčiame į nugarinę pusę į viršų.Į save atlenkiame maždaug trečdalį iki centro viršutinės daliesKampučius suplokštiname ir užlankstome, kaip nuotraukose.Perlenkiame per vidurio lenkimo linijąGauname tokį kvadratąJam iš apačios į centrą užlenkiame kamus ir į save atverčiame likusią viršutinę  kvadratuko dalį.Nors nuotraukose neparodyta, bet aš dar palanksčiau  šiek tiek nugarinę dalį pagal save, užlenkiau ir viršutinius kampučius į centrą  nuo savęs ir užkišau į susidariusią kišenėlęviduryje. Aišku, tai nėra būtina.
Iš tokių širdukių galima susiverti šventinę girliandą, pasidaryti skirtuką knygai (beje, puikiai užsideda ir ant kampučio)KvietimusO turint daugybę tokių širdelių,... papuošite veidrodį, langą ar išdėliosite žodžius.

 

Šaltiniai:
http://artplatter.com
http://www.littleredbirdsblog.com
http://flickrhivemind.net
http://www.eatdrinkchic.com
http://howaboutorange.blogspot.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Irenchen @ 12.02.2012, 20:59

Sveiki,labai dziaugiuosi tapusi "Auksarankiu klubo" nare.
Originalios sirdeles,labai patiko,todel puoliau is karto lankstyti.
"Valentino "dienos proga galesiu isdovanoti visiems mylimiems draugams.

Remiliukas @ 14.02.2012, 18:21

Labai fainai... :) <3

Gody123 @ 18.02.2012, 11:24

Labai smagu buvo lankstyti ir galiu pasakyti tokia lengvai pasidaroma ir nuostabi sirdele :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533