Puodkėlės

Parašė: Lachesė 29.02.2012, 00:00

Siuvau naujus pagalvių užvalkalus ir atliko nedidukas medžiagos gabaliukas bei kelios ilgos siauros atraižos. Suradau seną rankšluotį, ir viską sudėjus, išėjo dvi puikios puodkėlės.
Prieš siūdama visada išskalbiu naujas medžiagas, kad po to neturėčiau staigmenų dėl susitraukusio dydžio. Atlikęs gabaliukas buvo daugmaž kvadratinis. Jį sukarpiau į keturias lygias dalis. Lygiai tokiais gabaliukais sukarpiau ir rankšluostį. Aš ėmiau tris storo rankšluosčo sluoksnius. Puodkėlės išėjo kietos ir gerai sulaiko karšį, patogu naudoti imant karštas skardas, bet paimti kažką smulkaus - ne. Čia jau reikės nusispręsti patiems, ko jums reikia, tai priklausys ir nuo to, kokio storio rankšluostis.


Taigi vienai puodkėlei reikia sudėti „sumuštinuką“ ir jį susiūti tinkeliu. Siūles galima sugalvoti visokias, kad ir ratu susukti. Aš patingėjau susibraižyti linijas siuvimui, tai siūlės žavingai susikreipusios.

Susiuvus visomis kryptinis tinkelį, kai kur buvo išlindę rankšluosčio kraštų, tad viską apkirpau ir sulyginau.


Dabar atėjo eilė krašteliui, turimos juostelės kaip tik užteko jam padaryti. Juostelę sulenkiau per pusę ir iš gerosios pusės susisuvau tvirta siūle. Tuomet išlyginau taip, kad siūlė atsidurtų per centrą, o ne šone.


Pasimatavau, kad mano juostelė būtų ilgesnė už susiūtos dalies perimetrą. Juostelės galiuką, kad neirtų įlenkiau į vidų ir iš karto apsiuvau.

Juostele tolygai iš abiejų pusių apglėbiau kraštą ir jį prisiuvau. Siūti pradėjau nuo neužlenkto galo, nes jis pasislėps.

Iš tos pačios siauros juostelės įsiuvau dideles ir patogias kilpeles.
Pusvalandukas darbo ir turiu originalias puodkėles.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

darbe @ 05.07.2012, 10:46

puiku

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533