Šimtalapis erškėtis

Parašė: pusis 22.03.2011, 19:33

Pabodę, tačiau mieli aksesuarai, atrodys kaip nauji puošti nedidelėmis detalėmis. Iš vilnonių siūlų įvairių dydžių nerti žiedai – puikiai papuoš ne tik kepurę ir pirštines, jie puikiausiai tiks ir kaip nedidelės sagės!

Didelis šimtalapio erškėčio žiedas

Reikės:
Siūlų grynos ar daugiasluoksnės vilnos juodų (A) ir plonų metalizuotų sidabro spalvos (B)
Storo vąšelio

Sudedame kartu siūlą A ir siūlą B. Nuneriame 99 pynelės kilpas.

1 - 4 žiedlapiai: praleidžiame 3 pynelės kilpas. Toliau neriame taip: po vieną stulpelį su užmetimu
į gretimas 2 pynelės kilpas, 2 pynelės kilpos. Neriame jungiamąją kilpą į gretimą (pagrindinę, jau nunertą) jungiamąją pynelės kilpą. Toliau neriame: *3 pynelės kilpas ir po vieną stulpelį su užmetimu į gretimas 2 pynelės kilpas. Dar 2 pynelės kilpos ir jungiamoji pynelės kilpa į gretimą (pagrindinę, jau nunertą) jungiamąją pynelės kilpą*. Kartojame 3 kartus (nuo ženklo* iki kito ženklo *).

5 - 8 žiedlapiai. Neriame: *4 pynelės kilpas, po vieną stulpelį su 2 užmetimais į gretimas 4 pynelės kilpas. 3 pynelės kilpos ir jungiamoji pynelės kilpa į gretimą (pagrindinę, jau nunertą) jungiamąją pynelės kilpą*. Kartojame 4 kartus.

9 - 12 žiedlapiai. Toliau neriame taip: *4 pynelės kilpas, po vieną stulpelį su 2 užmetimais į gretimas 6 pynelės kilpas. 3 pynelės kilpos ir jungiamoji pynelės kilpa į gretimą jungiamąją pynelės kilpą*. Kartojame 4 kartus.
13 - 16 žiedlapiai. Neriame: *5 pynelės kilpos, toliau neriame po vieną stulpelį su 3 užmetimais į gretimas 8 pynelės kilpas. 4 pynelės kilpos ir jungiamoji pynelės kilpa į gretimą (pagrindinę, jau nunertą) jungiamąją pynelės kilpą*. Kartojame 4 kartus. Užbaigiame.

Mažas šimtalapio erškėčio žiedas

Siūlu A nuneriame 48 pynelės kilpas.

1 - 3 žiedlapiai: kaip ankstesni 1 - 4 žiedlapiai (žiūr. „Didelis šimtalapio erškėčio žiedas“), tik veiksmus nuo ženklo * iki kito ženklo * kartojame 2 kartus.

4 – 6 žiedlapiai. Neriame toliau: kaip ankstesnius 5 – 8 žiedlapius, tik veiksmus nuo ženklo * iki kito ženklo * kartojame 3 kartus.

7 - 9 žiedlapiai: kaip ankstesni 9 - 12 žiedlapių (žiūr. „Didelis šimtalapio erškėčio žiedas“), tik veiksmus nuo ženklo * iki kito ženklo * kartojame 3 kartus.

Pabaiga: suspaudžiame žiedlapius, kad jie įgautų formą. Pradedame nuo mažesnių žiedlapių ir juos po vieną riečiame taip, kad palei pynutės kraštą būtų plokščias pagrindas.

Patarimas: jeigu norite nunerti mažesnius ar didesnius žiedus – tai veiksmus nuo ženklo * iki kito ženklo * atlikite didesnį ar mažesnį kartų skaičių.

Susiūname ir tvirtiname prie pirštinių išorinės dalies ir beretės kraštelio.
Puošiamės!

massage6.dk

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

mumacka @ 06.04.2011, 23:55

Nauja, tai gerai pamiršta sena. Pamenu, kaip mano mama segėjo sijoną, puoštą štai tokiomis megstomis gėlėmis:)

rasarasa @ 08.04.2011, 20:33

tikrai šauniai, ačiū už gerą idėją

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,370
  • Temų forume: 3,200
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,942
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,325
  • Pardavėjų galerijoje: 1,533