Žieminė saulė

Parašė: Lachesė 29.11.2010, 20:12

Vakarai ilgėja, šviesos vis mažiau ir mažiau. Taip norisi pasikabinti savo saulę, jaukią, šiltą, kiek romantišką ir pašėlusią, kad primintų šviesos teikiamą stebuklą ir padėtų sulaukti jos atgimimo.

Tokią vieną saulę sugalvojau pristatyti ir jums.


Taigi reikės visai nedaug ko
:
Super glue, monent kristal arba karštų klijų,
Dviejų apvalių plastikiniųdangtelių, kurie naudojami mikrobangų krosnelėje,
Tiesa, daugybė dėžučių tam tinka, stačiamkampių, siaurų, plačių, o jeigu dar spalvoto plastiko, tai saulė nusviš netikėtom spalvom. Net skaidrus plastiko kibirėlis gali tapti jaukiu šviestuvu
Lempučių girliandos,
Tiulo, žirklių.

Tiulį sukarpykite jums patinkančio dydžio stačiakampiais, rekomenduoju ne mažesniais nei 6x6cm. Mažesnius ir priklijuoti bus sunku, ir to pasišiaušimo neliks. Paimkite kelis sluoksnius, sulenkite per pusę ir dar kartą per pusę, gausite kažką tokio. Kad sluoksniai neišsiskirstytų galima juos sukabinti siūlu per patį centrą, arba patepti klijais, kurie per tiulį prabėgs ir sluoksniai susijungs.

Viename iš dangtelių prapjaukite ar pralydykite skylutę girliandos laidui. Kitame skylutę pakabinimui. Įdėkite girliandą ir indelius sujunkite klijais.

Kuokštelius priklijuokite prie dangtelio. Klijuokite nuo centro į kraštus, kol uždengsite visą viršų ir šonus.

Teliks susirasti vietą savo žieminei saulei!

Medžiaga iš: http://www.rufflesandstuff.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Lione @ 30.11.2010, 15:44

Atrodytų tikrai labai gražiai ir jaukiai,tačiau ar tai saugu? Ar nekais plastikinės panaudotos detalės, tarkim kad ir skaidrus plastikinis kibirėlis, kaip siūlo straipsnio autorė?

Lachesė @ 30.11.2010, 23:46

Man pačiai kilo šitas klausimas, bet straipnis yra verstas, todėl toje šalyje gali būti ,jog kalėdinės lemputės yra tik nekaitrinės. Tačiau pati apžiūrėjau mūsų lemputes, jos tikrai neįkaista. Plius dažnai lemputes kabina ant girliandų tokių plastikinių, niekas nesvyla, tad mano tokie patyrimai ir savo lemputes drąsiai dėčiau į dėžutę. O visi rengiantys tokį projektą yra patys atsakingi už savo pasirinkimą.

Vikte @ 12.12.2011, 14:39

Pasidariau tokią saulę. Realiai ji dar gražiau atrodo negu nuotraukoj. Į vidų dėjau kaitrines lemputes ir jos tikrai neįkaitina to plastmasinio indo tiek, kad jis pradėtų lydytis ar užsidegtų. Bet kuriuo atveju dabar būna pirkti ir LED lempučių, kurios nekaista.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,300
  • Temų forume: 3,140
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,760
  • Šiuo metu forume: 1
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532