2010–2011 rudens–žiemos šarkoms

Parašė: Perla 23.10.2010, 14:08

Klasikiniai drabužiai ir papuošalai madingi visada. O šį sezoną kaip niekad! Tačiau norinčioms išsiskirti, pasigendančioms daugiau spalvų ir gyvybės, siūloma puoštis ryškesniais ir ne ką mažiau stilingais aksesuarais.

Įžūlus sprendimas. Šiemet kaip iš gausybės rago pasipylė didelių, ryškių ir be galo orginalių ar net drąsių papuošalų kolekcijos. Pagrindinis siekis – palikti įspūdį. Taigi papuošalas gali pranokti aprangą ir tapti Jūsų išskirtinumo ženklu. Masyvios apyrankės, ypač ilgi auskarai, ekstravagantiški kaklo papuošalai – beprotiškai madinga šį sezoną.

Metalo spindesys. Nekalbant apie įprastus brangaus metalo papuošalus (auksą ar sidabrą), idėja puoštis įvairiu metalu yra visiškai šviežia. Drąsioms, tvirtoms ir stilingoms asmenybėms dizaineriai šiemet įbruktų didelius, bet lengvus, aukso, rečiau – sidabro, spalvos papuošalus. Ir visai nesvarbu, ar papuošalai griežtos formos, kampuoti, statiški ar lengvai krintantys, būtent metalas gali Jums padėti susikurti nepamirštamą įvaizdį.

Draugiška kompozicija. Vadindami ją „draugiška“ turime omenyje gebėjimą derinti nesuderinamus, bet visuomet populiarius puošybos elementus juvelyrikoje: vienoje erdvėje turėtų bičiuliautis gyvatės, drambliai, gėlės, paukščiai, rankinės, lapai ar monetos. Tokia orginali kompozicija ne tik papuoš, bet ir praskaidrins Jūsų bei aplinkinių nuotaiką visai dienai.

Kutų žaismas. Taip, kutai vėl madingi. Šįkart ne tik kaip valiūkiškas rūbo ar rankinių akcentas, bet ir kaip savarankiškas aksesuaras. Pasipuošusi kutais atrodysite tarsi nepriklausoma vilioklė!

Karolių vyniotinis. Burbuliuoti kaklo papuošalai vis dar priklauso madingųjų aksesuarų skrynelei. Šiemet stilistai norėtų matyti merginas, pasidabinusias ne viena eilute karoliukų. Pasirinkus tokį variantą reikėtų žinoti, kad prie papuošalų teks derinti drabužius, o ne, kaip įprasta, atvirkčiai. Taigi sluoksniuokite – per daug tikrai nebus!

Grubus sprendimas. Griežtų formų papuošalai – pati naujausia ir karščiausia šių metų tendencija. Dėl to neabejokite, kad įsigijusios „netvarkingų“, kampuotų apyrankių komplektą, jomis džiaugsitės ir kitą sezoną.

Retro alsavimas. Didelis, retro laikus menantis žiedas – pirkinys „nr. 1“, kuriuo tiesiog privalote papildyti savo papuošalų dėžutę. Juk neliečiant klasikos, šiemet dizaineriai ant pjedestalo užkėlė būtent retro!

Daugiau yra geriau. Šis posakis labiausiai tinka kalbant apie apyrankes. Daugybė plonų, storų ir plonų ar keletas tik storų apyrankių ant riešo atrodys be galo stilingai.

 

Šaltinis: www.groziopiramide.lt
Nuotraukos: www.millionlooks.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,256
  • Temų forume: 3,097
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,633
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,313
  • Pardavėjų galerijoje: 1,527